Шукаєте рулонні штори? Із задоволенням Вам допоможемо!

Шукаєте рулонні штори? Із задоволенням Вам допоможемо!

Якщо ви вивчаєте варіанти декорування вікон, пропонуємо зупинитися на рулонних шторах. Ці конструкції виглядають стильно і дозволяють ефективно регулювати природне освітлення в кімнаті. Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальні моделі для будь-яких вікон. Вони розкажуть про технічні можливості механізмів, а також про властивості полотен.
Вікна, розташовані з південної і східної сторони краще оснастити непрозорими рулонними шторами. Це дасть можливість ефективно затінювати приміщення навіть в самий жаркий і сонячний день. Для кімнат, де є недолік денного світла, ідеально підійдуть прозорі тканини. Вони можуть бути з мереживним малюнком або суцільним полотном. Завдяки їм, ви зможете приховати від сторонніх очей те, що буде відбуватися всередині, але при цьому штори стануть безперешкодно пропускати сонячні промені. Напівпрозорі тканини найбільш затребувані для декорування вікон. Вони підходять для більшості приміщень і дуже різноманітні.
У наших каталогах представлена ​​величезна кількість варіантів, і клієнти обов'язково знайдуть оптимальні за кольором, малюнку і прозорості. Поради дизайнерів компанії допоможуть вибрати такі, що будуть ідеально поєднуватися з інтер'єром приміщення. Вони стануть повторювати тональність обробки або стануть яскравим акцентом, що привертає увагу. Ви можете використовувати одне або кілька полотен, однакових або різних. Все буде залежати від результату, якого хочете досягти.
Не менш важливо вибрати найбільш зручний для використання тип робочого механізму. Це можуть бути рулонні штори відкритого або закритого виду. Дуже привабливі системи День-Ніч.
Наші фахівці зроблять розрахунки всіх параметрів, які будуть враховані при виробництві, щоб конструкції ідеально підійшли до вікон. Після виготовлення їх монтаж здійснять досвідчені працівники. Зроблено все буде максимально швидко і акуратно.
Для створення рулонних штор використовуються спеціальні тканини. Вони відрізняються певним набором якостей, які дозволяють витримувати тривалий час вплив ультрафіолету. Мають водовідштовхувальні властивості і тому не забруднюються, а також практично не притягають пил. Надійний механізм управління дозволить без проблем регулювати площа полотна.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 215 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору