Інтер'єр квартири на мансарді

Зміст
Як грамотно підготувати мансарду?
Оформлення мансарди

Такий термін, як мансарда, вперше був використаний у Франції 17-го століття. З тих пір мансарда все частіше використовувалася в якості житлового приміщення, але в основному для студентів і людей, які не могли собі дозволити більш дорогий варіант. Зараз же мансардний поверх в нових житлових комплексах вважається елітним житлом. Завдяки особливостям такі квартири високо цінуються, адже в них не стандартне планування і великий простір для втілення цікавих інтер'єрних рішень.

Мансарда популярна і в приватних будинках. У той же час найчастіше це приміщення не використовується в якості житлового, а служить в якості місця складування різних предметів. Завдяки тому, що мансарда так популярна, існує маса інтер'єрних рішень, як з цього приміщення зробити привабливий робочий кабінет, спальну кімнату, дитячу або вітальню. Чому б не використати додатковий простір з більшою користю?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Як грамотно підготувати мансарду?

Оформлення мансарди залежить від безлічі факторів: її розмір, форма і висота стель. Перш, ніж приступити до облаштування горища в житлове приміщення, важливо провести ряд підготовчих робіт.

Так, мансарда піддається впливу зовнішнього середовища не тільки по бічних стін, але і зверху. Необхідно провести теплоізоляцію і гідроізоляцію. Також важливо приділити увагу підлозі, адже з нижніх кімнат теж піднімається повітря. Обробку можна проводить з використанням легких матеріалів, наприклад дерева. Облицювання може бути виконана з гіпсокартонних плит, як і внутрішні перегородки.

Утепливши мансарду необхідно подумати про якісну вентиляції і способах опалення приміщення. Також важливо забезпечити якісне природне освітлення. В такому випадку можна зробити додаткові вікна, якщо світла від наявних недостатньо.

Оформлення мансарди

Якщо на мансарді є балки, які підтримують дах, то це відмінна основа під індустріальний дизайн. Звичайно, їх можна заховати за гіпсокартонної облицюванням або фальшпотолком, якщо ви віддаєте перевагу інший стиль. В цілому ж мансарду оптимально оформити в таких стилях, як: лофт, кантрі, етно, модерн. У той же час можна експериментувати і з іншими стилями інтер'єру.

З огляду на, що мансарда має історичні корені, класичні елементи оформлення тут також не чужі. Можна використовувати в якості підлогового покриття натуральний дерев'яний паркет. Важливо при цьому забезпечити якісну звукоізоляцію підлоги мансарди, в іншому випадку мешканці нижніх поверхів будуть чути кроки. Для додання більшого затишку можна використовувати дерев'яні вікна та люстру.

Цілком припустимо використовувати і хай-тек разом з мінімалізмом. Якщо ви вибираєте такий напрямок, то дуже важливо забезпечити якомога більше природного світла на мансарді. Ідеально, щоб кут нахилу вікон в такому випадку дозволяв дивитися на небо.

Єдина складність при оформленні мансарди виникає через скошених стін. Досить проблематично в такому випадку з користю використовувати кути. Використовувати ж громіздкі меблі на мансарді не рекомендується. Тому для зберігання речей і предметів краще організувати місця у вертикальних стін. Це може бути як компактна меблі, так і прості, стильні вішалки відкритого типу.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього.
Детальніше
Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей
Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей
Старим речам не завжди місце в гаражі або на горищі в засіках. Багато дизайнерів давно використовують старі сходи, табурети, комоди для створення унікального і красивого елементу інтер'єру. Сьогодні ми поділимося, як створити дизайнерське диво зі старої сходи
Які тканини використовуються для вертикальних тканинних жалюзі?
Які тканини використовуються для вертикальних тканинних жалюзі?
В офісі, громадському / навчальному закладі, на дачі або в квартирі - вертикальні жалюзі з тканини доречні завжди Тканини можуть використовуватися найрізноманітніші: найтонші натуральні шовкові, важкі гардинні і жакардові тканини (з машинною вишивкою).
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00