Інтер'єр кухні-студії

Кухня-студія - це місце, в якому будуть щодня зустрічатися все домочадці, як для прийому їжі, так і для спілкування і проведення важливих сімейних заходів. Завдяки тому, що кухня з'єднана з суміжними кімнати вона виглядає більш об'ємною, що важливо в квартирах, де розміри кухонь дуже маленькі.

Але іноді домочадцям хочеться усамітнитися в кімнаті одним, наприклад поки всі сплять приготувати їсти або просто посидіти за чашкою чаю. Тоді слід заздалегідь продумати дизайн кухні-студії, щоб при необхідності можна було легко ізолювати приміщення від інших кімнат.

Інтер'єр кухні-студії

Зонування кімнати


За допомогою жалюзі можна не тільки зонувати приміщення, але і зробити його візуально ширше. Наприклад, розділити приміщення можна за допомогою римських штор, тканинних ролет або вертикальних жалюзі, які легко зсуваються і не займають багато місця. Також до плюсів жалюзі можна віднести їх простоту монтування, а також догляду. «Nikoss» - компанія, яка надає якісні жалюзі і ролети за найдоступнішими цінами по всій території України.

Слід заздалегідь продумати, куди будуть заховані жалюзі, наприклад можна зробити маленькі ніші, в яких акуратно сховаються імпровізовані перегородки. Також ролети можуть бути вмонтовані в стелю в заздалегідь підготовлений каркас.

Можна зробити арку, в яку після вмонтовуватимуться жалюзі, а при необхідності вони легко і швидко розділяти кімнату на дві зони і світло на кухні не буде заважати відпочиваючим у вітальні.

Також зонувати приміщення можна за допомогою меблів, наприклад можна розділити кімнату з допомогою:

  • дивана;
  • барної стійки;
  • стелла;
  • шафи.


Зонуючи за допомогою меблів необхідно пам'ятати, що вона повинна бути не громіздкою і багатофункціональною. Щоб була можливість заховати в неї всі необхідні речі.

Освітлення

Щоб обраний інтер'єр кімнати був не тільки красивим і стильним, але і багатофункціональним важливо відповідально підійти до вибору світильників. На кухні краще використовувати кілька варіантів освітлення:

  • стельове - його можна використовувати під час приготування;
  • місцеве - наприклад, можна поставити торшери біля столу, щоб вночі не включати весь світ і затишно посидіти за столом.

Слід віддавати перевагу ажурним лампам, які будуть доповнювати дизайн кімнати і не перевантажувати його.

Аксесуари та меблі для кухні-студії


Меблі в кухні-студії повинна бути багатофункціональною, а також по можливості захованої в нішах, щоб використовувати якомога більше корисного простору. Можна використовувати складні стільці або легкі аксесуари, які будуть займати мінімум місця і дарувати відчуття затишку і комфорту.

Прикрасити кімнату можна за допомогою легких полиць, на яких розмістяться дрібниці необхідні в повсякденному житті.

Що не можна використовувати для кухні студії?


Щоб приміщення виглядало красиво і природно слід відмовитися від:

  • яскравих барвистих квітів;
  • великої кількості декору;
  • масивного текстилю;
  • великий меблів.

Найбільш виграшними дизайнерськими проектами в кухні-студії буде приміщення виконане в модерні, мінімалізмі або скандинавському стилі.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 514 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору