Інтер'єр будинку в японському стилі

Зміст
Японська обстановка
Мінімалізм як головна ідея
Точність форм і пропорцій
Освітлення в кімнатах
Адаптація до наших реалій

Японський стиль давно набрав популярність за межами країни походження. Цінителі мінімалізму, натуральних матеріалів і східних мотивів в інтер'єрі точно оцінять інтер'єр в цьому стилі. Ми розповімо про особливості японського стилю в інтер'єрі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Японська обстановка

Її досить важко втілити в будинку європейця або жителя країн СНД через те, що культури значно відрізняються. Наприклад, в багатоповерхівці Росії навряд чи буде планування, схожа на японську. У приватних будинках ситуація простіше, оскільки до ремонту можна спланувати майбутнє облаштування простору. Звідси виділяємо два шляхи втілення японського стилю в інтер'єрі:

  • Повна копія. Підходить для будинків, де власник самостійно планує будівництво будинку або ж вносить зміни в проект будинку. Полягає в копіюванні всіх традицій, норм створення японського інтер'єру.
  • Часткове запозичення. Варіант для жителів квартир. Полягає в копіюванні окремих елементів, покупці автентичної меблів і предметів декору.

Обидва варіанти можна втілити в життя без проблем, якщо знати про деякі особливості дивного інтер'єру Японії.

Мінімалізм як головна ідея

Японці вважають за краще не захаращувати простір непотрібними речами. Ідея мінімалізму може бути застосована в Японії в усьому: від гардероба до інтер'єру. Нічого зайвого в кімнаті - запорука сприятливої ​​сімейної атмосфери, яка сприяє розслабленню і самоти.

Простота полягає не тільки в елементах меблів, але і в кольоровій гамі. Японці віддають перевагу світлим, натуральних кольорів. Хоча в нашій культурі японські спальні асоціюються з чорно-червоними стінами, білими ієрогліфами на стінах, але це зовсім не так. Для жителів Японії важливо бути в гармонії з природою. Тому домінують натуральні матеріали і кольори.

Точність форм і пропорцій

Природні умови Японії сформували цікаву особливість в інтер'єрі: переважають горизонтальні форми. Завідомо нелогічно і нераціонально було будувати житла вгору в регіоні, де є ризик частих землетрусів. Ця традиція залишилася до сих пір. Меблі в японському будинку також приземлена і низька. Не варто купувати меблі з різьбленням, завитками або надмірним декором. Вона повинна бути в першу чергу функціональної.

На стелі часто зустрічаються горизонтальні балки. Велика відстань між ними додасть в кімнату візуально просторість. Це актуально для невеликих кімнат.

Прості меблі - риса японських будинків. Ви не знайдете тут масивні столи на всю стіну, вигнуті узголів'я, ліпнину на стелі. Всі лінії в кімнаті прямі.

Освітлення в кімнатах

Японські кімнати, якщо це дозволяє простір, мають широкі вікна седзи. Через них проходить природне сонячне світло, який наповнює кімнату. Уникайте холодних ламп і світильників. Також постарайтеся вибрати фіранки з легких матеріалів (японські штори). Вітаються панорамні вікна, які дають променям сонця проникати в будинок.

Адаптація до наших реалій

Як перенести японські традиції на європейську культуру без втрати елементів? Не завжди є можливість змінити план будинку, тому кілька порад:

Віддавайте перевагу натуральним матеріалам і квітам. Це можуть бути дерев'яні стелажі, двері, покриття для підлоги. Також цікаво виглядає натуральний камінь. Красиво поєднуються відмінні за текстурою матеріали: камінь і скло, скло і дерево.
Зверніть увагу на живі рослини, уникайте пластмасових квітів в будинку. По-перше, це пилозбірники, а по-друге втрачається ідея гармонії з природою.

Опубликавано: 12.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як встановити захисні ролети
Шукайте, як встановити ролети своїми руками? Особливості установки захисних ролет на вікна своїми руками. Керівництво, інструкції, фото. Самостійний монтаж ролет. Що для цього необхідно?
Детальніше
Бежеві ролети
Бежеві ролети
Вибір правильного відтінку для сонцезахісної системи - це НЕ Менш важліво, чем вибір самой моделі. І если від Вибори моделі покладах, Перш за все, якість захисту від сонця, то самє від Вибори відтінку Залежить ті, як в результате буде віглядаті інтер'єр Всього приміщення
Купити бамбукові ролети в Києві
Купити бамбукові ролети в Києві
Бамбукові штори стали дуже популярними останнім часом. Причина в тому, що при створенні дизайну інтер'єрів приміщень стало модним використання елементів в східному стилі. Завдяки екологічно чистому матеріалу і функціональності, дані вироби
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень