Інтер'єр будинку в японському стилі

Зміст
Японська обстановка
Мінімалізм як головна ідея
Точність форм і пропорцій
Освітлення в кімнатах
Адаптація до наших реалій

Японський стиль давно набрав популярність за межами країни походження. Цінителі мінімалізму, натуральних матеріалів і східних мотивів в інтер'єрі точно оцінять інтер'єр в цьому стилі. Ми розповімо про особливості японського стилю в інтер'єрі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Японська обстановка

Її досить важко втілити в будинку європейця або жителя країн СНД через те, що культури значно відрізняються. Наприклад, в багатоповерхівці Росії навряд чи буде планування, схожа на японську. У приватних будинках ситуація простіше, оскільки до ремонту можна спланувати майбутнє облаштування простору. Звідси виділяємо два шляхи втілення японського стилю в інтер'єрі:

  • Повна копія. Підходить для будинків, де власник самостійно планує будівництво будинку або ж вносить зміни в проект будинку. Полягає в копіюванні всіх традицій, норм створення японського інтер'єру.
  • Часткове запозичення. Варіант для жителів квартир. Полягає в копіюванні окремих елементів, покупці автентичної меблів і предметів декору.

Обидва варіанти можна втілити в життя без проблем, якщо знати про деякі особливості дивного інтер'єру Японії.

Мінімалізм як головна ідея

Японці вважають за краще не захаращувати простір непотрібними речами. Ідея мінімалізму може бути застосована в Японії в усьому: від гардероба до інтер'єру. Нічого зайвого в кімнаті - запорука сприятливої ​​сімейної атмосфери, яка сприяє розслабленню і самоти.

Простота полягає не тільки в елементах меблів, але і в кольоровій гамі. Японці віддають перевагу світлим, натуральних кольорів. Хоча в нашій культурі японські спальні асоціюються з чорно-червоними стінами, білими ієрогліфами на стінах, але це зовсім не так. Для жителів Японії важливо бути в гармонії з природою. Тому домінують натуральні матеріали і кольори.

Точність форм і пропорцій

Природні умови Японії сформували цікаву особливість в інтер'єрі: переважають горизонтальні форми. Завідомо нелогічно і нераціонально було будувати житла вгору в регіоні, де є ризик частих землетрусів. Ця традиція залишилася до сих пір. Меблі в японському будинку також приземлена і низька. Не варто купувати меблі з різьбленням, завитками або надмірним декором. Вона повинна бути в першу чергу функціональної.

На стелі часто зустрічаються горизонтальні балки. Велика відстань між ними додасть в кімнату візуально просторість. Це актуально для невеликих кімнат.

Прості меблі - риса японських будинків. Ви не знайдете тут масивні столи на всю стіну, вигнуті узголів'я, ліпнину на стелі. Всі лінії в кімнаті прямі.

Освітлення в кімнатах

Японські кімнати, якщо це дозволяє простір, мають широкі вікна седзи. Через них проходить природне сонячне світло, який наповнює кімнату. Уникайте холодних ламп і світильників. Також постарайтеся вибрати фіранки з легких матеріалів (японські штори). Вітаються панорамні вікна, які дають променям сонця проникати в будинок.

Адаптація до наших реалій

Як перенести японські традиції на європейську культуру без втрати елементів? Не завжди є можливість змінити план будинку, тому кілька порад:

Віддавайте перевагу натуральним матеріалам і квітам. Це можуть бути дерев'яні стелажі, двері, покриття для підлоги. Також цікаво виглядає натуральний камінь. Красиво поєднуються відмінні за текстурою матеріали: камінь і скло, скло і дерево.
Зверніть увагу на живі рослини, уникайте пластмасових квітів в будинку. По-перше, це пилозбірники, а по-друге втрачається ідея гармонії з природою.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі всередині склопакета
Установка жалюзі всередину склопакета - відмінне рішення для практичного і стильного оформлення приміщень. Це кращий вибір для тих, хто любить функціональні речі і бездоганну чистоту.
Детальніше
Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!
Жалюзі, тканинні ролети в Одесі!
Курортне місто Одеса як завжди радує жителів і відпочиваючих теплою морською водою і жарким сонечком. Так, погрітися на пляжі, позасмагати, поплавати в чудовій морській воді чудово!
Що краще приватний будинок або квартира
Що краще приватний будинок або квартира
Житловий фонд в нашій країні представлений переважно двома типами: квартири в багатоповерхівках і приватні будинки. Статистика повідомляє, що більшість міського населення проживає саме в багатоквартирних будинках. Таких мешканців понад 70%. Решта 30% віддають перевагу життя в приватному будинку. Який же з цих варіантів все таки краще і комфортніше?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00