Інтер'єр будинку в японському стилі

Зміст
Японська обстановка
Мінімалізм як головна ідея
Точність форм і пропорцій
Освітлення в кімнатах
Адаптація до наших реалій

Японський стиль давно набрав популярність за межами країни походження. Цінителі мінімалізму, натуральних матеріалів і східних мотивів в інтер'єрі точно оцінять інтер'єр в цьому стилі. Ми розповімо про особливості японського стилю в інтер'єрі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Японська обстановка

Її досить важко втілити в будинку європейця або жителя країн СНД через те, що культури значно відрізняються. Наприклад, в багатоповерхівці Росії навряд чи буде планування, схожа на японську. У приватних будинках ситуація простіше, оскільки до ремонту можна спланувати майбутнє облаштування простору. Звідси виділяємо два шляхи втілення японського стилю в інтер'єрі:

  • Повна копія. Підходить для будинків, де власник самостійно планує будівництво будинку або ж вносить зміни в проект будинку. Полягає в копіюванні всіх традицій, норм створення японського інтер'єру.
  • Часткове запозичення. Варіант для жителів квартир. Полягає в копіюванні окремих елементів, покупці автентичної меблів і предметів декору.

Обидва варіанти можна втілити в життя без проблем, якщо знати про деякі особливості дивного інтер'єру Японії.

Мінімалізм як головна ідея

Японці вважають за краще не захаращувати простір непотрібними речами. Ідея мінімалізму може бути застосована в Японії в усьому: від гардероба до інтер'єру. Нічого зайвого в кімнаті - запорука сприятливої ​​сімейної атмосфери, яка сприяє розслабленню і самоти.

Простота полягає не тільки в елементах меблів, але і в кольоровій гамі. Японці віддають перевагу світлим, натуральних кольорів. Хоча в нашій культурі японські спальні асоціюються з чорно-червоними стінами, білими ієрогліфами на стінах, але це зовсім не так. Для жителів Японії важливо бути в гармонії з природою. Тому домінують натуральні матеріали і кольори.

Точність форм і пропорцій

Природні умови Японії сформували цікаву особливість в інтер'єрі: переважають горизонтальні форми. Завідомо нелогічно і нераціонально було будувати житла вгору в регіоні, де є ризик частих землетрусів. Ця традиція залишилася до сих пір. Меблі в японському будинку також приземлена і низька. Не варто купувати меблі з різьбленням, завитками або надмірним декором. Вона повинна бути в першу чергу функціональної.

На стелі часто зустрічаються горизонтальні балки. Велика відстань між ними додасть в кімнату візуально просторість. Це актуально для невеликих кімнат.

Прості меблі - риса японських будинків. Ви не знайдете тут масивні столи на всю стіну, вигнуті узголів'я, ліпнину на стелі. Всі лінії в кімнаті прямі.

Освітлення в кімнатах

Японські кімнати, якщо це дозволяє простір, мають широкі вікна седзи. Через них проходить природне сонячне світло, який наповнює кімнату. Уникайте холодних ламп і світильників. Також постарайтеся вибрати фіранки з легких матеріалів (японські штори). Вітаються панорамні вікна, які дають променям сонця проникати в будинок.

Адаптація до наших реалій

Як перенести японські традиції на європейську культуру без втрати елементів? Не завжди є можливість змінити план будинку, тому кілька порад:

Віддавайте перевагу натуральним матеріалам і квітам. Це можуть бути дерев'яні стелажі, двері, покриття для підлоги. Також цікаво виглядає натуральний камінь. Красиво поєднуються відмінні за текстурою матеріали: камінь і скло, скло і дерево.
Зверніть увагу на живі рослини, уникайте пластмасових квітів в будинку. По-перше, це пилозбірники, а по-друге втрачається ідея гармонії з природою.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль Шеббі-шик
Якщо ви плануєте ремонт і зараз перебуваєте в пошуку актуального стилю інтер'єру, спробуйте звернутися до оригінального, незаяложені і не дуже популярному стилю Шеббі шик.
Детальніше
Стиль бідермейер в інтер'єрі
Стиль бідермейер в інтер'єрі
Не можна назвати стиль бідермейер досить популярним сьогодні: ми впевнені, що більшість обивателів навіть не чули донедавна такого слова. Насправді, навіть шкода, що сьогодні стиль бідермейер не отримав належного поширення.
Плитка для ванної кімнати
Плитка для ванної кімнати
Плитка для ванною залишається найбільш поширеним матеріалів в процесі проведення ремонту. Основна причина популярності - висока стійкість до впливу води і механічних пошкоджень.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00