Індійський стиль - яскраві фарби творчості у вашому житті

Багатьох мандрівників приваблює Індія, як джерело яскравих емоцій і неповторних краєвидів. Деяких також цікавить легкість інтер'єрів, їх простота і максимальна функціональність, зустрічаються в індійських будинках. Втілити подібний інтер'єр у своїй квартирі або навіть заміському будинку не так важко, важливо тільки звернути увагу на кілька основних нюансів.

Індійський стиль - яскраві фарби творчості у вашому житті

Основні нюанси

Серед основних елементів оформлення інтер'єру в індійському стилі варто виділити:

  • шпалери не використовуються, стіни просто покриваються фарбами, допускається різні стіни покривати фарбами різних кольорів;
  • натяжні стелі виконуються тільки з тканини;
  • при виборі меблі рекомендується використовувати тільки дерев'яні меблі з різьбленою поверхнею;
  • якщо використовуються картини, то вони повинні уособлювати різні моменти з життя Будди або слонів;
  • в кімнатах обов'язково повинні бути присутніми живі квіти;
  • сидячі місця грають роль спеціальні подушки;
  • яскраві килими на стінах і підлозі;
  • для зонування використовуються яскраві ширми;
  • меблі розставляються уздовж стін.

В процесі вибору меблів в першу чергу робиться наголос на її функціональність. Ідеально, якщо один і той же предмет виконує кілька функцій, наприклад столик може стати тумбою, табуретом і т.п.

Тонкощі оформлення

Кожна поверхня при оформленні в індійському стилі грає важливу роль. Якщо не бажаєте просто покрити стіни фарбою, можна використовувати спеціальні вінілові шпалери з набивними малюнками. Особливо, якщо ви бажаєте додати розкоші приміщенню. У такому випадку варто звернути увагу на перламутрові, золоті і пурпурні відтінки.

Окремо підбираються предмети меблів і аксесуари. Перевага віддається речей ручної роботи, в тому числі для крісел, шафи або ліжка. Пол можна покрити абстрактної мозаїкою. Килими якщо використовуються, то вони покривають лише частину кімнати. Вибір повинен зупинятися на моделях з натуральних матеріалів, який зможе зігрівати в холодні пори.

Аксесуари підбираються з урахуванням індійської тематики - слони, боги Шива і Ганеш, рослини і багато іншого. Окрему увагу варто приділити ароматичним свічок, які складають обов'язковий атрибут при оформленні інтер'єру.

Поради при оформленні

Індійський інтер'єр не сприймає кількох кольорів в одній кімнаті, особливо протилежної колірної гами. Допускається застосування відтінків одного кольору. Фіолетовий, оранжевий або червоний відмінно розкриваються в подібному інтер'єрі. Відмінно доповнюють і розкривають їх бірюзові, жовті і гірчичні кольори. Якщо використовуються аксесуари, то вони повинні виконуватися тільки з натуральних каменів, лакованого дерева або золота. Якщо ви переживаєте, що відтінки не будуть поєднуватися, спробуйте обмежуватися трьома кольорами. Це правило можна використовувати не тільки при облаштуванні кімнати, але і всієї квартири.

Окрему увагу варто приділити віконних отворів. Найчастіше для захисту від сонця використовуються прості тканинні завіски, але ви можете експериментувати з різними природними матеріалами. Ідеально впораються зі своїм завданням дерев'яні або бамбукові жалюзі, розсипи з бісеру.

Не обов'язково їздити за предметами інтер'єру в Індію, досить просто пройтися по місцевому ринку, щоб серед безлічі дрібничок підійти той варіант, який максимально прикрасить саме вашу квартиру.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 312 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору