Ідеї перепланування однокімнатної квартири

Зміст
Варіанти перепланування однушки

Планування однокімнатної квартири, особливо, якщо мова йде про типовому будинку радянської споруди або початку 21-го століття, не завжди комфорту для проживання. Немає нічого дивного в тому, що з'являється бажання зробити перепланування для поліпшення якостей житла. Перепланування може стати актуальною для однієї людини, але особливої ​​актуальності вона набуває, коли в однокімнатній квартирі планує жити пара або сім'я з маленькою дитиною.

Важливо врахувати, що просто так взяти і переробити квартиру не вийде. Для цього необхідно отримати дозвіл у відповідних державних органах, проект перепланування повинен відповідати затвердженим санітарним нормам. Тому, перш ніж почати перепланування, необхідно переконатися в тому, що дозвіл отримати вдасться. В іншому випадку незаконне перепланування може привести до штрафу або проблем при продажу нерухомості.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Варіанти перепланування однушки


Тут все залежить в першу чергу від серії житлового будинку, матеріалу його стін, і можливостей, які дозволять це зробити законно. При цьому, перепланування при грамотному підході дозволить витончено обійти деякі норми.

Наприклад, відповідно до нормативних актів, не можна поєднати житлове приміщення з кухнею. Але цілком можна як роздільник встановити розсувні двері або перегородку, яка ховається в стіну. Таким чином можна отримати квартиру-студію і не порушити правил.

Крім знесення стін, популярним варіантом є і установка перегородок і навіть стін. Зонування простір і створення додаткової кімнати, наприклад дитячої, відмінний варіант, який дозволить візуально перетворити квартиру.

Починати перепланування необхідно зі складання і затвердження проекту. Без цього важливого етапу не обійтися. Тому важливо взяти технічний паспорт квартири, запросити фахівця і скласти детальний проект з урахуванням всіх вимог законодавства.

Так, прибрати несучу стіну точно не вийде. Заборона стосується і маніпуляція з площею санвузла: його не можна збільшити за рахунок простору кімнати або зменшити на користь кухні.

Тому, при створенні проекту, важливо відразу виключити всі моменти, які заборонено змінювати і вибудовувати перепланування тільки з урахуванням допустимих змін.

Що ж у підсумку залишається? Варіанти є і виглядають вони в такий спосіб, а саме:

  • можна зробити перегородку з гіпсокартону або стіну з цегли;
  • провести повну заміну підлогового покриття;
  • об'єднати кімнату і лоджію;
  • переміщати газові труби за умови отримання дозволу;
  • організувати дверний отвір в несучій конструкції;
  • змінити місце розташування сантехніки в санвузлі.

Розмежування простір, згідно з його функціональним призначенням, можна виконувати за допомогою зміни оздоблення стін, фактури стелі і матеріалу підлогового покриття. Якщо потрібно приватність, то відгородити простір можна двосторонньої книжковою полицею, шторкою або пластиковою перегородкою.

Використовуючи перегородки та зонування можна без особливих зусиль зробити з однокімнатної квартири двокімнатну, а якщо дозволяє площа, то і трикімнатну.

Для того, щоб візуально розширити приміщення, рекомендується використовувати інтер'єр в скандинавському або мінімалістичному стилі. Завантаженість і зайве декорування можуть створити перешкоди при зонуванні приміщення.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 7
Коментарі
Марина 30.10.2020 в 00:01
new comment
Удачная перепланировка -- это квартира-студия. Добавляется много свободного места и весьма функционально.
Сергей 29.10.2020 в 19:14
new comment
Самое первое, что приходит из идей - это объединить кухню с гостиной и сделать студию.
Оля 23.10.2020 в 19:27
new comment
Грустно, когда приходится переделывать под трех человек однокомнатную квартиру, рассчитанную всего на одного-двух.
Олеся 23.10.2020 в 19:26
new comment
Если в однокомнатной живут как минимум двое людей, делать студию - значит, лишать личного пространства друг друга.
Макс 23.10.2020 в 19:25
new comment
Если в гостиной одно окно, то делить комнату на две уже проблематично. Одна часть комнаты будет светлой, а вторая - всегда с искусственным освещением
Виктория 23.10.2020 в 11:39
new comment
В данном случае нюансов много. Без помощи специалистов не обойтись. Успешная перепланировка - это не все. Важно правильно и эргономично все благоустроить. Для семьи с ребенком пространства мало. Перегородки должны быть максимально тонкими, подоконники заменить на столешницы и продумать встроенные шкафы. Услуги дизайнеров и проектировщиков стоят недешево. Может в данном случае задуматься о 2-хкомнатной квартире...
Аня 22.10.2020 в 17:08
new comment
Если квартира однокомнатная, такую квартиру запросто можно сделать уютной квартирой-студией, совместив кухню с залом, используя гипсовые перегородки.
Отменить
Додати коментар
Сам собі дизайнер: 6 програм для створення інтер'єру мрії
Перед облаштуванням реальної квартири або будинку багатьом хочеться спробувати сили в дизайнерському мистецтві. Сучасні програми і додаток дозволяють зробити цією сидячи в улюбленому кріслі з кухлем чаю. Не потрібно вчитися, здобувати навички. Є програма і ви. Можна починати творити. Велика кількість додатків - це не тільки простір для можливостей, але і для того, щоб в них загубитися.
Детальніше
Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?
Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?
Вибір оптимального типу профілю - першорядне завдання при покупці захисних ролет. Найбільш популярні ролети з двома типами профілів: пенозаполненним і екструдованим. Давайте розглянемо докладніше особливості кожного з них, і дізнаємося, чим вони відрізняються
Мавританський стиль в інтер'єрі
Мавританський стиль в інтер'єрі
Серед сучасного розмаїття різних стилів в інтер'єрі, саме етнічні зараз - в максимальному фаворі. Звичайно ж, частіше ті, хто підбирають для себе новий дизайн інтер'єру, роблять ставку, наприклад, на індійський традиційний стиль, італійська, французька.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00