Ідеї перепланування однокімнатної квартири

Зміст
Варіанти перепланування однушки

Планування однокімнатної квартири, особливо, якщо мова йде про типовому будинку радянської споруди або початку 21-го століття, не завжди комфорту для проживання. Немає нічого дивного в тому, що з'являється бажання зробити перепланування для поліпшення якостей житла. Перепланування може стати актуальною для однієї людини, але особливої ​​актуальності вона набуває, коли в однокімнатній квартирі планує жити пара або сім'я з маленькою дитиною.

Важливо врахувати, що просто так взяти і переробити квартиру не вийде. Для цього необхідно отримати дозвіл у відповідних державних органах, проект перепланування повинен відповідати затвердженим санітарним нормам. Тому, перш ніж почати перепланування, необхідно переконатися в тому, що дозвіл отримати вдасться. В іншому випадку незаконне перепланування може привести до штрафу або проблем при продажу нерухомості.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Варіанти перепланування однушки


Тут все залежить в першу чергу від серії житлового будинку, матеріалу його стін, і можливостей, які дозволять це зробити законно. При цьому, перепланування при грамотному підході дозволить витончено обійти деякі норми.

Наприклад, відповідно до нормативних актів, не можна поєднати житлове приміщення з кухнею. Але цілком можна як роздільник встановити розсувні двері або перегородку, яка ховається в стіну. Таким чином можна отримати квартиру-студію і не порушити правил.

Крім знесення стін, популярним варіантом є і установка перегородок і навіть стін. Зонування простір і створення додаткової кімнати, наприклад дитячої, відмінний варіант, який дозволить візуально перетворити квартиру.

Починати перепланування необхідно зі складання і затвердження проекту. Без цього важливого етапу не обійтися. Тому важливо взяти технічний паспорт квартири, запросити фахівця і скласти детальний проект з урахуванням всіх вимог законодавства.

Так, прибрати несучу стіну точно не вийде. Заборона стосується і маніпуляція з площею санвузла: його не можна збільшити за рахунок простору кімнати або зменшити на користь кухні.

Тому, при створенні проекту, важливо відразу виключити всі моменти, які заборонено змінювати і вибудовувати перепланування тільки з урахуванням допустимих змін.

Що ж у підсумку залишається? Варіанти є і виглядають вони в такий спосіб, а саме:

  • можна зробити перегородку з гіпсокартону або стіну з цегли;
  • провести повну заміну підлогового покриття;
  • об'єднати кімнату і лоджію;
  • переміщати газові труби за умови отримання дозволу;
  • організувати дверний отвір в несучій конструкції;
  • змінити місце розташування сантехніки в санвузлі.

Розмежування простір, згідно з його функціональним призначенням, можна виконувати за допомогою зміни оздоблення стін, фактури стелі і матеріалу підлогового покриття. Якщо потрібно приватність, то відгородити простір можна двосторонньої книжковою полицею, шторкою або пластиковою перегородкою.

Використовуючи перегородки та зонування можна без особливих зусиль зробити з однокімнатної квартири двокімнатну, а якщо дозволяє площа, то і трикімнатну.

Для того, щоб візуально розширити приміщення, рекомендується використовувати інтер'єр в скандинавському або мінімалістичному стилі. Завантаженість і зайве декорування можуть створити перешкоди при зонуванні приміщення.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 7
Коментарі
Марина 30.10.2020 в 00:01
new comment
Удачная перепланировка -- это квартира-студия. Добавляется много свободного места и весьма функционально.
Сергей 29.10.2020 в 19:14
new comment
Самое первое, что приходит из идей - это объединить кухню с гостиной и сделать студию.
Оля 23.10.2020 в 19:27
new comment
Грустно, когда приходится переделывать под трех человек однокомнатную квартиру, рассчитанную всего на одного-двух.
Олеся 23.10.2020 в 19:26
new comment
Если в однокомнатной живут как минимум двое людей, делать студию - значит, лишать личного пространства друг друга.
Макс 23.10.2020 в 19:25
new comment
Если в гостиной одно окно, то делить комнату на две уже проблематично. Одна часть комнаты будет светлой, а вторая - всегда с искусственным освещением
Виктория 23.10.2020 в 11:39
new comment
В данном случае нюансов много. Без помощи специалистов не обойтись. Успешная перепланировка - это не все. Важно правильно и эргономично все благоустроить. Для семьи с ребенком пространства мало. Перегородки должны быть максимально тонкими, подоконники заменить на столешницы и продумать встроенные шкафы. Услуги дизайнеров и проектировщиков стоят недешево. Может в данном случае задуматься о 2-хкомнатной квартире...
Аня 22.10.2020 в 17:08
new comment
Если квартира однокомнатная, такую квартиру запросто можно сделать уютной квартирой-студией, совместив кухню с залом, используя гипсовые перегородки.
Отменить
Додати коментар
Купити тканинні жалюзі день-ніч в Києві
Ролети день-ніч - це система, яка має можливість регулювання світлового потоку. Модель прекрасно підходить інтер'єру будь-якого приміщення. Використання полотна з чергуються смугами в конструкції визначає другу назву такого зручного пристосування - жалюзі день-ніч "зебра". В жалюзі день-ніч використовується спеціальна якісна тканина, що не піддається забрудненню, прекрасно відштовхує вологу і не вигоряє під сонячними променями. Матеріал весь трохи, а весь догляд реально звести до використання сухий щітки для усунення мінімальної кількості пилу, що скупчився.
Детальніше
Японський стиль в інтер'єрі кухні
Японський стиль в інтер'єрі кухні
Кухня в Японії - це одночасне красиве і функціональне простір. Якщо ви хочете облаштувати кухню в японському стилі, то потрібно знати традиційний підхід, важливі елементи і етапи облаштування кухні. Цим ми і поділимося сьогодні.
Основні риси спальні в класичному стилі
Основні риси спальні в класичному стилі
Вишуканий і елегантний дизайн створить царську і одночасно затишну атмосферу, в якій господарі отримають необхідний заряд енергії на майбутній день. Принципи оформлення спальні в класичному стилі, його переваги та недоліки. Місце для сну і відпочинку має бути затишним і налаштовувати людину на умиротворення і релакс. Для кожної людини облаштування такої кімнати буде відрізнятися в залежності від його віку, характеру і способу життя.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00