Ідеї для оформлення ганку влітку

Влітку дуже хочеться прохолоди і затишку і це все можна відчути в повній мірі, відпочиваючи на ганку свого будинку. Ви можете приємно проводити свій вільний час на веранді, насолоджуючись ранковою кавою або розслабляючись в кінці довгого робочого дня у відокремленій обстановці. Зробити свый ганок прекрасним місцем для відпочинку можна самостійно, враховуючи деякі поради дизайнерів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

  1. Використовуйте природні кольори

Натуральне дерево, піщано-бежевий і синій кольори створюють класичну атмосферу пляжного будиночку, яка працює де завгодно. Необроблені меблі з натурального дерева з часом вицвітають до пісочно-сірого кольору, і чудово виглядають з подушками кольору індиго і льняного відтінку.

  1. Організуйте обідню зону на відкритому повітрі.

Їжа на свіжому повітрі стає ще смачніше, якщо ви зробите простір максимально комфортним. Для початку поставте великий стіл, який буде зручно розміщуватися на вашому ганку, залишаючи досить місця для неквапливої трапези. Покладіть на стільці м'які подушки, поставте на стіл ліхтарі і повісьте на стелі гірлянди.

  1. Привнесіть частинку натуральної природи за допомогою зрізаних квітів.

Наступного разу, коли ви зріжете квіти із саду або придбаете на ринку, використайтете їх для прикраси ганку. Невеликий букет на ганку виглядає прекрасно, так що ви можете милуватися квітами, потягуючи ранкову каву на свіжому повітрі.

  1. Повісьте гойдалку

Навіть зовнішній вигляд гойдалки на ганку заспокоює і налаштовує на романтичний лад. А ще краще гойдатися на ній сонячним літнім днем, мріючи і насолоджуючись природою навколо. Але тільки обов'язково зверніться за допомогою при установці гойдалки, щоб вона була надійно закріплена.

  1. Оновлення ганку своїми руками

На вихідних займіться прикрасою своєї веранди. Виявляючи фантазію, ви в повній мірі розкриєте свої творчі здібності. Ви можете зробити підставку для рослин зі старого пенька, пофарбувати дерев'яну підлогу і перила в улюблений колір або прикрасити ганок кімнатними рослинами в горщиках.

  1. Використовуйте трафарет для створення креативного привітання

Відмовтеся від типового привітального килимка на користь чогось більш творчого: напишіть потрібні слова перед входом, використовуючи трафарет. Ви можете придумати будь-яку фразу і зробити свій ганок унікальним.

  1. Забезпечте прохолоду

Якщо спека заважає вам насолоджуватися затишною атмосферою свого ганку, використовуйте вентилятор або зовнішні штори, які зможуть надійно захистити від палючих сонячних променів, а заодно і приховають те, що відбувається на вашій веранді від допитливих поглядів сусідів.

 1. Використовуйте декоративні елементи

Для прикраси ганку можна використовувати будь-які дорогі вашому серцю дрібниці. Це можуть бути улюблені книги на полиці, незвичайні статуетки або інші пам'ятні речі.

Організувавши на своєму ганку затишний куточок, у вас завжди буде місце, в якому можна відпочити від повсякденних турбот.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 6
Коментарі
Дженни 13.11.2020 в 18:50
new comment
Мне нравятся разные идеи оформления крыльца и патио, всегда что-то почерпнешь в них для себя.
Еня 29.10.2020 в 18:13
new comment
Зачем срезанные цветы, когда можно поставить живые в горшках, либо развесить в кашпо или прикрепить к перилам крыльца. Есть очень много видов растений на любой вкус. Или клумбу устроить перед крыльцом.
Олеся 21.10.2020 в 19:40
new comment
Как здорово иметь большое крыльцо, нет необходимости пристраивать патио для завтраков
Милана 21.10.2020 в 19:38
new comment
Очень красиво украшено крыльцо на фото. Но я люблю минимализм, поэтому сократила бы количество цветов.
Оля 21.10.2020 в 19:38
new comment
Крыльцо - это то самое место, где фантазия может развернуться. Главное, не перестараться
Томара 01.10.2020 в 14:57
new comment
У нас крыльцо как раз с солнечной стороны, так что летом на нем находится не очень интересно, и вентилятор не особо помогает.
Отменить
Додати коментар
Шпалери в інтер'єрі вітальні
Сучасний дизайн шпалер для вітальні відрізняється різноманітністю, для будь-якого стилю інтер'єру можна знайти цікаві варіанти, що підкреслюють смак і індивідуальність господаря квартири. При виборі шпалер для вітальні необхідно в першу чергу враховувати, яке приміщення планується оформляти. Умови освітленості, розмір і форма кімнати відіграють визначальну роль, адже колір, насиченість тону а також малюнок настінного покриття можуть значно змінити сприйняття інтер'єру.
Детальніше
Мінімалістичний дизайн в інтер’єрі
Мінімалістичний дизайн в інтер’єрі
Мінімалізм став модним віянням сучасного способу життя з власними медіа-гуру, які обіцяють, що спустошення наших будинків і спрощення життя допоможуть впоратися з величезним ворожим світом.
Римські штори або жалюзі
Римські штори або жалюзі
Перш за все, особливо хочеться відзначити, що ідеального варіанту на всі випадки життя просто не існує. При належному догляді і експлуатації, а також за умови грамотного виконання і установки, навіть недорогі пластикові жалюзі здатні довго і вірно виконувати свої функції.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00