• Головна
 • Блог
 • Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку

Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку

Зміст
Особливості організації кальянної в будинку

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Заборона куріння в громадських місцях привів до того, що любителі покурити шукають все нові і нові способи робити це з комфортом та не порушуючи закон. Особливо це стосується кальяну. Куріння кальяну відмінний спосіб розслабитися, та й у порівнянні зі звичайними сигаретами, процес куди цікавіше і приємніше. Кальяном можна насолоджуватися і поодинці, і в компанії друзів. Відмінним рішенням стане облаштування кальянної у власному будинку або квартирі. Розглянемо нюанси реалізації подібного проекту докладніше.
 

Особливості організації кальянної в будинку

До підходу облаштування кальянної зони в житловому приміщенні необхідно підійти грамотно. Незважаючи на переваги кальяну, він в першу чергу передбачає утворення досить шкідливого диму, а з огляду на, що процедура куріння може досягати декількох годин до ряду, то необхідно заздалегідь подбати про безпеку і комфорт оточуючих. Для початку необхідно визначити зону, де буде розташований кальян, стільці, крісла або дивани, а також столик для розміщення аксесуарів.
 
Серед популярних варіантів розміщення такої зони виділяються:
 
 • кабінет;
 • вітальня;
 • балкон;
 • лоджія;
 • веранда.
Необхідно вирішити, відштовхуючись від наявних умов, де можливо і де зручніше організувати кальянную. Для цього знадобитися розрахувати її площа. Цей параметр безпосередньо залежить від того, скількох гостей одночасно необхідно розташуватися в кальянної зоні. Чим більше посадочних місць буде у вашій кальянної зоні, тим більшу площу вона займе.
 
Так, якщо ви любите проводити час у великій компанії друзів і у вас невеликий балкон або лоджія, то оптимально розмістити зону для кальяну у вітальні. Якщо ж передбачається одиночне куріння або з 1 - 2 близькими людьми, то можна подумати над розміщенням на лоджії або балконі.
 
Крім крісел, пуфів і інших аксесуарів для зручного розміщення, знадобляться також і інструменти для кальянная. Важливо врахувати, що якщо ви організовуєте кальянную зону всередині вже готового інтер'єру, то необхідно подбати над тим, щоб меблі і аксесуари гармонійно вписувалися в існуюче простір. Стилістично виділяти кальянную зону не рекомендується. Спеціальні аксесуари, серед яких:
 
 • щипці;
 • дироколи;
 • запальнички для розпалювання;
 • чаші;
 • колби;
 • трубки;
 • мундштуки;
 • підставки для вугілля і сам вугілля;
 • тютюн і т.д.
Повинні зберігатися так, щоб до них був вільний доступ. Для зберігання тютюну важливо дотримуватися рекомендованих виробником умови. Виділене під дані аксесуари місце також буде порівнянним масштабами кальянної. Чим більше кальянів і аксесуарів планується розміщувати, тим більше повинно бути і місце їх зберігання. Також необхідно врахувати і місце для догляду за аксесуарами. Помиті аксесуари оптимально правильно висушити, а для цього необхідно розмістити спеціальні полиці. Також не зайвим буде розміщення невеликого холодильника для зберігання молока або вина.
 
Ключовий момент при облаштуванні кальянної зони - продумана вентиляція. Звичайно, якщо кальянная розташовується на веранді, балконі або лоджії, то проблем виникнути не повинно. Розміщення ж кальянної в вітальні вимагає реалізації правильного провітрювання, щоб дим не накопичувався в кімнаті і не розносився по всій квартирі або будинку. Вирішити питання можна за допомогою підводної витяжки.
 
Щоб створити приємну атмосферу в будь-який час доби використовуйте жалюзі або ролети. Це дозволить надійно захиститися ні сонця вдень і від сторонніх поглядів ввечері.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Лиза 27.10.2019 в 17:24
new comment
Действительно, проще всего изначально делать кальянную на лоджии. Там и устроиться удобно можно, и с вентиляцией проблем не возникнет.
Отменить
Додати коментар
Чим утеплити стіни зсередини
Утеплення стін квартири актуально в більшій мірі для мешканців старих будинків. Як правило, в новобудовах вже використовуються утеплювачі і матеріали, які перешкоджають тепловтрати, але не скрізь. Як підсумок: високі платіжки на опалення при його низьку ефективність. Тому власники таких квартир часто задаються питанням, «а чи можна утеплитися зсередини?».
Детальніше
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.
Як зняти розсувні вікна на балконі
Як зняти розсувні вікна на балконі
Ось, хто коли-нибудь приймає рішення провести полноценний ремонт, знає, як це непросто. Практично в кожному з них знаходиться квартира, яка вимагає заміни старих віконних конструкцій на нові.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00