Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку

Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку

Заборона куріння в громадських місцях привів до того, що любителі покурити шукають все нові і нові способи робити це з комфортом та не порушуючи закон. Особливо це стосується кальяну. Куріння кальяну відмінний спосіб розслабитися, та й у порівнянні зі звичайними сигаретами, процес куди цікавіше і приємніше. Кальяном можна насолоджуватися і поодинці, і в компанії друзів. Відмінним рішенням стане облаштування кальянної у власному будинку або квартирі. Розглянемо нюанси реалізації подібного проекту докладніше.
 

Особливості організації кальянної в будинку

До підходу облаштування кальянної зони в житловому приміщенні необхідно підійти грамотно. Незважаючи на переваги кальяну, він в першу чергу передбачає утворення досить шкідливого диму, а з огляду на, що процедура куріння може досягати декількох годин до ряду, то необхідно заздалегідь подбати про безпеку і комфорт оточуючих. Для початку необхідно визначити зону, де буде розташований кальян, стільці, крісла або дивани, а також столик для розміщення аксесуарів.
 
Серед популярних варіантів розміщення такої зони виділяються:
 
 • кабінет;
 • вітальня;
 • балкон;
 • лоджія;
 • веранда.
Необхідно вирішити, відштовхуючись від наявних умов, де можливо і де зручніше організувати кальянную. Для цього знадобитися розрахувати її площа. Цей параметр безпосередньо залежить від того, скількох гостей одночасно необхідно розташуватися в кальянної зоні. Чим більше посадочних місць буде у вашій кальянної зоні, тим більшу площу вона займе.
 
Так, якщо ви любите проводити час у великій компанії друзів і у вас невеликий балкон або лоджія, то оптимально розмістити зону для кальяну у вітальні. Якщо ж передбачається одиночне куріння або з 1 - 2 близькими людьми, то можна подумати над розміщенням на лоджії або балконі.
 
Крім крісел, пуфів і інших аксесуарів для зручного розміщення, знадобляться також і інструменти для кальянная. Важливо врахувати, що якщо ви організовуєте кальянную зону всередині вже готового інтер'єру, то необхідно подбати над тим, щоб меблі і аксесуари гармонійно вписувалися в існуюче простір. Стилістично виділяти кальянную зону не рекомендується. Спеціальні аксесуари, серед яких:
 
 • щипці;
 • дироколи;
 • запальнички для розпалювання;
 • чаші;
 • колби;
 • трубки;
 • мундштуки;
 • підставки для вугілля і сам вугілля;
 • тютюн і т.д.
Повинні зберігатися так, щоб до них був вільний доступ. Для зберігання тютюну важливо дотримуватися рекомендованих виробником умови. Виділене під дані аксесуари місце також буде порівнянним масштабами кальянної. Чим більше кальянів і аксесуарів планується розміщувати, тим більше повинно бути і місце їх зберігання. Також необхідно врахувати і місце для догляду за аксесуарами. Помиті аксесуари оптимально правильно висушити, а для цього необхідно розмістити спеціальні полиці. Також не зайвим буде розміщення невеликого холодильника для зберігання молока або вина.
 
Ключовий момент при облаштуванні кальянної зони - продумана вентиляція. Звичайно, якщо кальянная розташовується на веранді, балконі або лоджії, то проблем виникнути не повинно. Розміщення ж кальянної в вітальні вимагає реалізації правильного провітрювання, щоб дим не накопичувався в кімнаті і не розносився по всій квартирі або будинку. Вирішити питання можна за допомогою підводної витяжки.
 
Щоб створити приємну атмосферу в будь-який час доби використовуйте жалюзі або ролети. Це дозволить надійно захиститися ні сонця вдень і від сторонніх поглядів ввечері.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 410 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору