Хімчистка вертикальних жалюзі

Хімчистка вертикальних жалюзі

Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду. Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів. Проводити процедуру частіше, ніж раз на півроку немає необхідності. Всі тканинні ламелі зроблені з матеріалів, що володіють антистатичним ефектом, який не дозволяє накопичуватися на них пилу. Але чим довше використовуються жалюзі, тим більша ймовірність появи на них плям, які за допомогою звичайного ластику або спеціальних насадок на пилосос не видаляються. Тільки в такому випадку хімчистка буде виправдана. Вона дозволяє зберегти антистатичний ефект, який, як правило, зникає, якщо ламелі замочують в мильній воді або піддають механічної пранні. Останнє може привести в непридатність тканину, вона змінить форму і колір.
Хімчистка вертикальних жалюзі досить трудомісткий і дорогий процес і якщо у вас не ексклюзивні вироби, то нерідко буде набагато вигідніше просто поміняти ламелі або всю систему. Для тих виробів, заміна яких неможлива без створення нового декору приміщень, хімчистка стане прекрасним варіантом, альтернативи якому не існує.
Ми пропонуємо цю послугу на вигідних для клієнта умовах і за прийнятними цінами. Обробка може бути зроблена на місці або конструкції демонтуються і відвозять в наші виробничі цехи. Працівники з'ясують всі подробиці, які допоможуть вибрати оптимальний варіант чистки. Для нас важливо знати яким процедурам піддавалися ламелі, як здійснювався догляд за виробами. На особливо забруднені ділянки наноситься спеціальний розчин. Попередньо склад проходить тестування на непомітною частині ламелей. Потім починається обробка за допомогою спеціального пилососа, який обдає їх гарячим повітрям під тиском. Режим всмоктування дозволяє видалити всі розм'якшені частинки бруду. Ця процедура позбавить жалюзі і від вбере запахів. Обов'язковим етапом стає просочення антистатичним складом очищених ламелей.
Така обробка гарантовано збереже форму, колір і інші якості вертикальних систем. Після неї ви зможете ще довго користуватися системами, які буде виглядати чудово.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 247 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору