Грецький стиль в інтер'єрі

Грецький стиль в інтер'єрі

Грецький стиль в інтер'єрі - це прекрасне рішення для всіх, хто не хоче зупинятися на чомусь банальному, але при цьому, хоче отримати легкий, повітряний, досить простий інтер'єр з родзинкою. Не варто плутати грецький стиль з античним або римським, незважаючи на те, що у них, безумовно, є спільні риси. Що ж собою являє грецький стиль в інтер'єрі?

Грецький стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Величаво, але помірно, виразно, але просто. Чи це можливо? - Так, якщо мова про грецькому стилі! Не варто плутати, як уже було сказано, грецький стиль з античним або класичним: він не відрізняється настільки вираженою помпезністю. А ще, в ньому явно відчувається середземноморської вплив, він досить легкий, повітряний, максимально комфортний для життя, досить ненав'язливий в плані колірної гами.

Основні риси грецького стилю в інтер'єрі: які вони?

  1. Колірна гамма в інтер'єрах грецького стилю повинні бути досить світлою. Колір - білий, волошковий, зелений, лимонний, горіховий. Відмінно виглядають кремові відтінки, коричневий, різні відтінки синього і блакитного. Занадто яскравих, неприродних, кислотних відтінків бути не повинно.
  2. Стелі в подібному будинку високі, нерідко з квадратним або ж круглим вікном, з плінтусом у вигляді меандрового стрічки або з ліпнини, з колонами-підпорами. Вдалим рішенням буде обробити стелю деревом.
  3. Стіни оздоблені штукатуркою під мармурову, вживану кладку. Якщо штукатурка здається вам нудним варіантом, стіни можна прикрасити розписом - на міфологічну тему або тему олімпійських ігор. Прорізи стилізують під арки, додають пілястри, багети. Для оздоблення стін також досить вдало підійдуть однотонні шпалери.
  4. Пол покривають неглазуровані кахлем, схожим на гальку, пісок або черепашки, декорують овечими шкурами, в'язаними доріжками або ремісничими килимками. Також в якості підлогового покриття цілком вдало підійде складальної паркет з темного або світлого дерева, а також якісний ламінат. А ось від ковроліну варто відмовитися.
  5. Меблі повинна бути, переважно, дерев'яної. З меблів є обов'язковими лавки на вигнутих ніжках, шафи зі світлого дерева, невисокі стільці з кованими фрагментами. Якщо мова йде про кухню, то має сенс підбирати меблі в кантрі-стилі. Кухонний стіл - великий, гостинна, простецький на вигляд.
  6. Грецький стиль - досить простий і мінімалістичний, тому зловживати декоративними елементами точно не варто. З прикрас можна порадити амфори, лекіфи, настінні світильники, статуетки кентаврів і німф. Добре підходять картини пасторального тематики, а також фотографії в рамках.

Характерною рисою грецьких інтер'єрів є велична простота, в них немає помпезності і розкоші, достатку позолоти і яскравих фарб, як в римському стилі. Але при цьому всі елементи виглядають дорого, але стримано і елегантно. Цей стиль підходить як для заміських будинків, так і для маленьких студій.

Сонцезахисні системи для грецького стилю в інтер'єрі: які краще вибрати?

Так як грецький стиль, в будь-якому випадку, можна назвати досить простим і, в якійсь мірі - навіть мінімалістичним, то краще всього вибирати відповідні сонцезахисні системи. Масивні портьєри і завіски точно не підійдуть, як і алюмінієві або пластикові жалюзі. А ось світлі текстильні ролети цілком можуть стати дуже вдалим рішенням. Вони не тільки оптимально захистять від сонця, але і відмінно впишуться в інтер'єр. Вибирайте світлі кремові, білі або світло-блакитні ролети для максимальної гармонії. Не менш вдало впишуться ролети день-ніч. Ролети день-ніч, на відміну від класичних, складаються не з одного цільного полотна, а з двох - повністю прозорого і повністю непрозорого. Таким чином, ви можете оптимально регулювати рівень освітленості в приміщенні і, при бажанні, залишати його максимально світлим.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.12.2019
Просмотрено: 465 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору