Готика - історія створюється в вашому домі вже зараз

Готика, а точніше напрямок в інтер'єрі «вікторіанська готика» почало створюватися в середині 18 століття і з тих пір не втрачало своєї актуальності. Інтер'єр виконаний в стилі готика приваблює своєю вишуканістю, витонченістю і піднесеністю. Щоб втілити подібні риси в своєму будинку або квартирі не обов'язково зводити за містом новий котедж, досить просто дотримуватися деяких правил.

Готика - історія створюється в вашому домі вже зараз

Основні прикмети готичного напряму

В першу чергу - необхідно створити ефект просторих приміщень. Якщо у вашому використанні багатокімнатна квартира з невеликими кімнатами, виходом стане знесення всіх внутрішніх стін, крім несучих, а функціональні зони виділити за допомогою меблів і кольору.

Не варто забувати і про оздоблювальні матеріали. Якщо у вашому бюджеті не виділено кошти на натуральні матеріали, допускається використання імітацій під дерево і вітраж. Це правило зберігає свою актуальність і для вибору підлогового матеріалу. Рекомендується використовувати ламінат або темні дошки з рельєфними фактурами. Для передпокою допускається застосування керамічної плитки з рельєфним покриттям в темних тонах.

Не варто забувати і про таку особливість, як розпис стін. Найпростіший варіант втілення - використання розпису на гладкій штукатурці або фарби. Візерунки обов'язково повинні бути однотонними. А складність можна змінювати в міру необхідності. Якщо ви бажаєте втілити різні сюжетні лінії, не варто використовувати трафарети, розпис повинна виглядати живий, тому варто звернутися до професійного художнику.

В процесі обробки не варто забувати про дверні конструкції. Вітається дерево з бронзовими або залізними елементами. Це актуально і для міжкімнатних, і для вхідних конструкцій. Меблі також підбирається з урахуванням монументальності. Стільці - обов'язково з високими спинками, високі табурети, в якості тумб використовувати ларі з окутими краями. Будь-який предмет має бути монументальним, міцним і надійним. Це ж правило зберігається і для спальні, і для кухні. Необхідно використовувати меблі з простими лініями, допускається вибір предметів з кованими ніжками.

В процесі оформлення вікон варто звернути увагу на можливість використання вітражних стекол. Допускається використання металевих палітурок як захисний засіб від проникнення зовні. Додатковою автентичності можна домогтися за допомогою створення вхідних отворів в кімнатах із загостреною формою.

Самі вітражі можуть виконуватися в будь-якій формі. Вікна міської квартири можна прикрасити за допомогою фільонок на стінних отворах. Окремі акценти можна розставити за допомогою підсвічування вікон. Якщо немає можливості використовувати справжні вітражі, можна застосовувати спеціальні фальшконструкціі.

Спеціальні елементи

Щоб додати додаткового чарівності, не варто забувати про камін, бажано з живим полум'ям. Навіть в компактному приміщенні можна облаштувати фальшкамін, досить просто використовувати природні матеріали при обробці. В процесі обробки необхідно використовувати емблеми геральдики.

Стіни можуть покриватися гобеленами, декоративними картинками або шпалерами. Головне, щоб на картинах зображувалися середньовічні сюжети. Тому ви можете сміливо використовувати фабричну продукцію, головне - високої якості. В процесі оформлення вікон перевагу можна віддати дерев'яним ставням або щільним тканинам.

Найголовніше, при виборі матеріалів необхідно підбирати ті, що прослужать кілька років, так як готичний стиль створюється на кілька десятиліть і не підлягає кардинальних змін.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 450 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору