Готичний стиль в інтер'єрі

Зміст
Готичний стиль в інтер'єрі: його відмінні риси
Сонцезахисні системи для інтер'єрів в готичному стилі: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Готичний стиль - надзвичайно старий і, насправді, його досить рідко використовують у дизайні сучасних інтер'єрів. Як мінімум, тому, що в інтер'єрах сучасних невеликих квартир він може виглядати досить дивно, а ось в приватних будинках - цілком. Готичний стиль ідеально підійде для романтиків, котрі сумують за минулими епохами, справжніх шанувальників готичної архітектури - храмів і замків, для тих, хто втомився від банальних інтер'єрів а-ля "меблевий каталог" і хоче реалізувати щось дійсно нетривіальне. Готичний стиль чи вийде з моди, як мінімум тому, що він і не є остромодним, він - досить самобутній.

Готичний стиль в інтер'єрі: його відмінні риси

Готичний стиль в інтер'єрі, як правило, натхненний оздобленням і зовнішнім виглядом помпезних готичних соборів. В ідеалі, якщо і планування буде схожою - з великої вітальні (холом), а арки стелі підкреслять стилізацію.

  1. У виготовленні меблів альтернативи дереву бути не може. Силуети - прямі, підкреслено міцні, балдахін в спальні - тільки прямокутний, що являє собою звичайний каркас. Обвивка меблів може бути темною, шкіряної.
  2. Готичний стиль в інтер'єрі вимагає обов'язкової наявності скринь. Середньовічні майстри їх дуже любили, майстерно прикрашаючи різьбленням, ліпниною і металевою інкрустацією. Скрині можна запросто використовувати замість традиційних комодів. Втім, скриня може бути і виключно декоративною деталлю.
  3. Кімнати зобов'язані потопати в непомітних килимах, двері приховані щільними портьєрами з оксамиту, парчі та інших важких тканин. Велика кількість текстилю згладить достаток каменю і дерева, внаслідок цього інтер'єр буде виглядати більш затишним.
  4. Прийнято вважати, що інтер'єр в готичному стилі досить похмурі. Але це зовсім не так. Обов'язкове поєднання дерева, кольорового скла і каменю не зобов'язує жити в напівтемряві. Інші кольори можуть бути цілком світлими.
  5. Колірна гамма - благородна: темне золото і срібло, чорний, коричневий, вохристий, жовтий, білий, пурпуровий, синій, фіолетовий. Незважаючи на велику кількість яскравих квітів, інтер'єр не повинен бути строкатим. Контраст обов'язковий, строкатість неприпустима. Ідеально виглядає класичний контраст чорного і білого.
  6. Краще, якщо дерево буде переважати серед усіх матеріалів. Бажана для готичних інтер'єрів деревина - дуб, горіх, кедр. Краще, якщо деревина буде темною. Морений дуб буде виглядати дуже ефектно.
  7. В якості декоративного елемента ідеально підійдуть вітражі, які є обов'язковими в будь-яких готичних спорудах. Їх можна використовувати, як мінімум, у ванній кімнаті, як максимум - в будь-якому приміщенні в будинку.
  8. В ідеалі, в якості підлогового покриття використовувати камінь. Але в квартирах, та й в будинках це може бути досить незатишно, плюс - доведеться витратитися на обігрів підлоги. В цілому, ще непогано підійде складальної паркет з дерева холодних відтінків.
  9. Камінний зал облицьовується натуральним або штучним каменем, можна - зі вставками з покритого різьбленням дерева. В ідеалі, склепіння повинні бути арковими, настільки характерними для готики.
  10. Стеля в холі виконується з каменю, варіанти для інших приміщень - штучний камінь, розпис, дерев'яні балки на тлі побілки, в спальні - елементи позолоченою лепніни.Прі цьому, дуже важливо не переборщити з ліпниною, щоб інтер'єр не виглядав недоладно.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в готичному стилі: які краще вибрати?

Насправді, найчастіше, в інтер'єрах готичного стилю використовуються класичні важкі портьєри, які непогано доповнюють навколишній похмурий антураж. Якщо ж ви не прихильник таких, радимо вам використовувати штори блекаут, які блокують надлишок сонячного світла ще більш ефективно, ніж портьєри. Якщо хочеться чогось легше, то беріть класичні ролети в натуральних коричневих або бежевих відтінках.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Мэри 23.10.2020 в 10:59
new comment
Если имеется двухэтажный просторный дом, вполне можно его отделать в готическом стиле, будет весьма необычно и экстравагантно.
Варвара 29.10.2019 в 16:35
new comment
На фото выглядит как в замке у Дракулы, готический стиль точно не для меня. Может и имеются любители такого стиля, но точно не моя семья.
Отменить
Додати коментар
Дерев'яні жалюзі
З плином часу мода на використання різних матеріалів у виробництві меблів і предметів інтер'єру зміщується в бік натуральних матеріалів. Сьогодні можна зустріти все більше і більше різних предметів інтер'єру і меблів з чистого дерева, каменю, цікавою фактури скла.
Детальніше
Використання цегли в інтер'єрі в сучасному стилі
Використання цегли в інтер'єрі в сучасному стилі
Цегла в сучасному інтер'єрі асоціюється з віковими традиціями і надає грунтовність і вагомість житлового простору. Застосовувати його можна в різних стилях, проте найбільш широко цегляну кладку використовують в лофт, скандинавському стилі і всіх видах кантрі. Окремі елементи будуть доречні і в сучасних стильових напрямках, наприклад, мінімалізм, техно, модерн, еклектика.
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Механізм для рулонних штор - важлива деталь, так як від нього залежить довговічність і зручність експлуатації даного пристосування. Яка конструкція з пружинним і ланцюговий механізмом і влаштування таких жалюзі?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00