Готель в японському стилі

Ріка або готель в японському стилі користується особливою популярністю для тих, хто хоче ближче познайомитися зі східною культурою. При облаштуванні подібних готелів особливий упор робиться на відтворення традиційної японської культури. Особливе ставлення до клієнта, максимально точне відтворення японського інтер'єру в номерах і продумане харчування привертає особливу увагу туристів і гостей міста, що дозволяє по новому поглянути на реалізацію готельного бізнесу.

Готель в японському стилі

Головні особливості

Найчастіше в Рекані реалізується не менше п'яти кімнат, але в більшості закладів оснащується не менше 15-20 номерів. Кожна кімната оснащується всім необхідним для проживання, при цьому не забуваючи про японську стилістику. Навіть вікна закриваються не типовими жалюзі або ролетами, а паперовими фіранками або бамбуковими дощечками, які складаються на манер віконниць.

В японській готелі в якості адміністратора обов'язково працює НАКу. На відміну від стандартного штатного співробітника, жінка виступає своєрідним зв'язуючою ланкою між гостем і співробітниками. В процесі поселення вас обов'язково імені НАК ознайомить з актуальними правилами проживання в готелі. А також імені НАК приходить підготувати ваше спальне місце і подбає про нічному комфорті, перевіривши кімнату.

Як і в традиційних японських будинках, в готелі при вході обов'язково необхідно знімати вуличне взуття. Тому коридори і номери реалізуються в процесі будівництва монтуються з системою «тепла підлога», щоб не доставляти дискомфорту в процесі перебування в номерах або під час сну.

Річка не оснащуються басейнами або фітнес-залами. В першу чергу це місце для відпочинку і сну. Але, кожна кімната обов'язково обладнується особистої ванною кімнатою, а відвідувачі можуть при бажанні відвідати купальні при готелі, в тому числі на відкритому повітрі. В якості приємної культурної програми, деякі власники оснащують кімнати в готелі для гри в настільний теніс або караоке.

Ріка не призначені для тривалого часу, найчастіше в номерах проводять одну, максимум дві ночі. Прийом продуктів здійснюється в кімнаті. Варто звернути увагу на можливість подачі страв з сезонних продуктів, щоб максимально оцінити місцеву кухню.

Тонкощі облаштування кімнат

Кожна кімната в ріка переносить вас в традиційне японське житло. Мінімальна кількість меблів, футон в якості спального місця і захист від сторонніх поглядів при максимальному просторі в кімнаті - основні переваги кімнат.

Незважаючи на прихильність мінімалізму, в кімнаті буде використовуватися максимально міцна і практична меблі, яка буде протягом тривалого часу зберігати свій первинний вигляд. Використання натуральних природних матеріалів, в тому числі при оббивці меблів, дозволить налаштуватися на позитивний лад і налаштуватися на отримання позитивних емоцій в процесі сну.

Ріка дозволяє по новому поглянути на традиційний японський стиль життя. Серед додаткових переваг варто виділити можливість реалізації його в будь-якій країні, досить тільки уважно вивчити всі тонкощі відтворення проекту.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 269 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору