Готель в японському стилі

Зміст
Головні особливості
Тонкощі облаштування кімнат

Ріка або готель в японському стилі користується особливою популярністю для тих, хто хоче ближче познайомитися зі східною культурою. При облаштуванні подібних готелів особливий упор робиться на відтворення традиційної японської культури. Особливе ставлення до клієнта, максимально точне відтворення японського інтер'єру в номерах і продумане харчування привертає особливу увагу туристів і гостей міста, що дозволяє по новому поглянути на реалізацію готельного бізнесу.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Головні особливості

Найчастіше в Рекані реалізується не менше п'яти кімнат, але в більшості закладів оснащується не менше 15-20 номерів. Кожна кімната оснащується всім необхідним для проживання, при цьому не забуваючи про японську стилістику. Навіть вікна закриваються не типовими жалюзі або ролетами, а паперовими фіранками або бамбуковими дощечками, які складаються на манер віконниць.

В японській готелі в якості адміністратора обов'язково працює НАКу. На відміну від стандартного штатного співробітника, жінка виступає своєрідним зв'язуючою ланкою між гостем і співробітниками. В процесі поселення вас обов'язково імені НАК ознайомить з актуальними правилами проживання в готелі. А також імені НАК приходить підготувати ваше спальне місце і подбає про нічному комфорті, перевіривши кімнату.

Як і в традиційних японських будинках, в готелі при вході обов'язково необхідно знімати вуличне взуття. Тому коридори і номери реалізуються в процесі будівництва монтуються з системою «тепла підлога», щоб не доставляти дискомфорту в процесі перебування в номерах або під час сну.

Річка не оснащуються басейнами або фітнес-залами. В першу чергу це місце для відпочинку і сну. Але, кожна кімната обов'язково обладнується особистої ванною кімнатою, а відвідувачі можуть при бажанні відвідати купальні при готелі, в тому числі на відкритому повітрі. В якості приємної культурної програми, деякі власники оснащують кімнати в готелі для гри в настільний теніс або караоке.

Ріка не призначені для тривалого часу, найчастіше в номерах проводять одну, максимум дві ночі. Прийом продуктів здійснюється в кімнаті. Варто звернути увагу на можливість подачі страв з сезонних продуктів, щоб максимально оцінити місцеву кухню.

Тонкощі облаштування кімнат

Кожна кімната в ріка переносить вас в традиційне японське житло. Мінімальна кількість меблів, футон в якості спального місця і захист від сторонніх поглядів при максимальному просторі в кімнаті - основні переваги кімнат.

Незважаючи на прихильність мінімалізму, в кімнаті буде використовуватися максимально міцна і практична меблі, яка буде протягом тривалого часу зберігати свій первинний вигляд. Використання натуральних природних матеріалів, в тому числі при оббивці меблів, дозволить налаштуватися на позитивний лад і налаштуватися на отримання позитивних емоцій в процесі сну.

Ріка дозволяє по новому поглянути на традиційний японський стиль життя. Серед додаткових переваг варто виділити можливість реалізації його в будь-якій країні, досить тільки уважно вивчити всі тонкощі відтворення проекту.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Журнальний столик у якості елементу декору
Журнальний столик можна використовувати для чого завгодно. На нього можна ставити напої, проводячи час у вітальні, складати журнали і книги і навіть зробити головною прикрасою кімнати
Детальніше
Як відремонтувати жалюзі горизонтальні
Як відремонтувати жалюзі горизонтальні
Горизонтальні жалюзі дуже міцні: якщо дбайливо до них ставитися і правильно експлуатувати, то вони прослужать не один рік без усіляких поломок. Погана заводська збірка або неправильна експлуатація стають причиною поломки певних деталей. Спробуємо розібратися, як відремонтувати жалюзі горизонтальні самому.
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Як правильно повісити дзеркала в будинку
Дзеркало - невід'ємний елемент будь-якої квартири. Найчастіше їх розміщують у ванних кімнатах і коридорах, але вони також з'являються і в інших, менш очевидних кімнатах, таких як вітальня
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень