Готель в японському стилі

Зміст
Головні особливості
Тонкощі облаштування кімнат
Основні нюанси
Як облаштовані номери

Ріка або готель в японському стилі користується особливою популярністю для тих, хто хоче ближче познайомитися зі східною культурою. При облаштуванні подібних готелів особливий упор робиться на відтворення традиційної японської культури. Особливе ставлення до клієнта, максимально точне відтворення японського інтер'єру в номерах і продумане харчування привертає особливу увагу туристів і гостей міста, що дозволяє по новому поглянути на реалізацію готельного бізнесу.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Головні особливості

Найчастіше в Рекані реалізується не менше п'яти кімнат, але в більшості закладів оснащується не менше 15-20 номерів. Кожна кімната оснащується всім необхідним для проживання, при цьому не забуваючи про японську стилістику. Навіть вікна закриваються не типовими жалюзі або ролетами, а паперовими фіранками або бамбуковими дощечками, які складаються на манер віконниць.

В японській готелі в якості адміністратора обов'язково працює НАКу. На відміну від стандартного штатного співробітника, жінка виступає своєрідним зв'язуючою ланкою між гостем і співробітниками. В процесі поселення вас обов'язково імені НАК ознайомить з актуальними правилами проживання в готелі. А також імені НАК приходить підготувати ваше спальне місце і подбає про нічному комфорті, перевіривши кімнату.

Як і в традиційних японських будинках, в готелі при вході обов'язково необхідно знімати вуличне взуття. Тому коридори і номери реалізуються в процесі будівництва монтуються з системою «тепла підлога», щоб не доставляти дискомфорту в процесі перебування в номерах або під час сну.

Річка не оснащуються басейнами або фітнес-залами. В першу чергу це місце для відпочинку і сну. Але, кожна кімната обов'язково обладнується особистої ванною кімнатою, а відвідувачі можуть при бажанні відвідати купальні при готелі, в тому числі на відкритому повітрі. В якості приємної культурної програми, деякі власники оснащують кімнати в готелі для гри в настільний теніс або караоке.

Ріка не призначені для тривалого часу, найчастіше в номерах проводять одну, максимум дві ночі. Прийом продуктів здійснюється в кімнаті. Варто звернути увагу на можливість подачі страв з сезонних продуктів, щоб максимально оцінити місцеву кухню.

Тонкощі облаштування кімнат

Кожна кімната в ріка переносить вас в традиційне японське житло. Мінімальна кількість меблів, футон в якості спального місця і захист від сторонніх поглядів при максимальному просторі в кімнаті - основні переваги кімнат.

Незважаючи на прихильність мінімалізму, в кімнаті буде використовуватися максимально міцна і практична меблі, яка буде протягом тривалого часу зберігати свій первинний вигляд. Використання натуральних природних матеріалів, в тому числі при оббивці меблів, дозволить налаштуватися на позитивний лад і налаштуватися на отримання позитивних емоцій в процесі сну.

Ріка дозволяє по новому поглянути на традиційний японський стиль життя. Серед додаткових переваг варто виділити можливість реалізації його в будь-якій країні, досить тільки уважно вивчити всі тонкощі відтворення проекту.

Основні нюанси

Если річка представлені невеликі Готель з дахом характерної форми, то сучасні Будови-Готелі з боку нічім НЕ віділяються среди других будівель. Тільки Всередині ви зможете занурітіся в спеціфічну атмосферу.

Хол готелю обов'язково оснащується декількома диванчиками и телевізором, щоб Гості змоглі поговоріті, обмінятіся останнімі новинами и подивитись Актуальні передачі. Вікорістовувані меблі обов'язково пріземкувата, дозволяє розслабітіся и відпочіті. Як обробні матеріали, як холуї, що так и коридорів и спальних номерів Використовують дерев'яні панелі. Вітається мінімалізм, Практичність и простір. У японських Готелі вині зустрінете фактурних панелей, велика Кількість декору и прикрас.

Як облаштовані номери

Номери в Готелі віконуються в традіційному стилі. На підлозі обов'язково стелитися татамі и футон, ВІН Виконує роль спального місця. Саме підлогове покриття віконується з дерева, что дозволяє Зберегти тепло. Балконні двері виготовляють зі спеціального матеріалу, схожого на тонкий папір. ВІН назівається седзи. Цей же матеріал вікорістовується для захисту від Сонячних променів и монтується между бамбуковими пластинками на вікнах. У Деяк випадка, як міжкімнатні двері и вікна, что Виходять на вулицю встановлюються більш міцні матеріали, например дерев'яні панелі.

Кожна кімната обов'язково оснащується невеликим столиком з чайними приладдям. Готелі в японських стилі почти НЕ оснащуються їдальні, Відвідувачі пріймають їжу у себе в номерах. Це дозволяє дотримуватись традиції прийому їжі на самоті або сімейному колі, что и вважають за краще делать много постояльці. Харчування надається дворазове и складається з легкого сніданку та вечері.

Тільки шікарні Готелі оснащують шкірних кімнату ваннімі кімнатамі, більшість обладнають Загальну Лазні або душові на кожному поверсі. Самі номери практично НЕ укомплектовані меблями, но обов'язково использование:

  • невеликого дзеркала на підставці;
  • компактної вішалки для верхнього одягу;
  • тумби для зберігання особістом промов;
  • низька столик;
  • телевізор або радіо.

Подібний мінімалізм дозволяє відпочіті від насіченіх денних подій и налаштуватіся на пріємне нічний проведення часу.

Як матеріали для меблів вікорістовується обов'язково только натуральні матеріали. Незважаючі на ті, что японці прихильники мінімалізму, использование якісніх и натуральних матеріалів дозволяє розслабітіся максимально Швидко.

Сам готель может використовуват только ОКРЕМІ елементи облаштування традіційного японського інтер'єру, но лишь кілька годин проведених Всередині, дозволити по-новому поглянуті на проведення часу в Готелі и даже облаштування власного будинку.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 31.05.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна
Сьогодні є різні формати рулонних штор. Для вікон з шаблонної величиною можна вільно підібрати підлягають рулонні штори, або можна відрізати до бажаного розміру. Краще вибрати рулонні штори трохи довше розміром, а також щоб були ширше
Детальніше
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Філія компанії Nikoss - виготовлювача жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) - успішно функціонує в Дніпропетровську вже досить довго. За цей час багато дніпропетровців оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.
Стиль шале в інтер'єрі
Стиль шале в інтер'єрі
Якщо естетика стилів на кшталт "кантрі" для вас близька і ви хочете облаштувати свій будинок максимально затишно, ви можете звернутися до стилю шале. Стиль шале відображає естетику гірських будиночків і ви цілком можете відтворити її у себе вдома.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00