Вітальня в японському стилі

Зміст
Особливості японського стилю
Правильні форми
Теплий і м'який світло
Практичність меблів
Вільний простір
Переважання натуральних кольорів
Зонування вітальні
Гладкі поверхні

Якщо ви вирішили оформити квартиру або будинок в японському стилі, то потрібно знати про деталі і тонкощі. Тільки так вийде добитися унікальної атмосфери Сходу, якій будуть наповнені кімнати. Вітальня - одна з головних кімнат у будинку, тому до організації простору тут японці ставляться уважно (хоча це стосується і інших кімнат у будинку). Оформлення за канонами японського стилю дасть можливість усамітнитися з простором, створеним вами.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості японського стилю

Розуміння особливостей японського стилю допоможе оформити вітальню найкращим чином. Принципи оформлення залу формувалися протягом довгих століть і не припиняють розвиватися сьогодні. Як і зараз, облаштування будинку в давнину допомагало людині виживати в певних природних умовах. Звідси і значні відмінності між японським і європейським інтер'єром.

  • Лаконічні і правильні форми.
  • Теплий м'яке світло.
  • Функціональна і компактна меблі.
  • Велика кількість вільного простору в кімнаті.
  • Природні кольори стін, стелі, підлоги і меблів.
  • Великі вікна з панельними шторами.
  • Поділ вітальні на зони.
  • Гладкі вільні поверхні.
  • Давайте розберемося по порядку.

Правильні форми

У вітальні переважають прямі лінії. Це стосується як меблів, так і інших елементів. Прямокутні полки, столи і дивани разом створюють цілісну картину. На стелі часто є балки, розташовані горизонтально. Це переросло з практичного елементу інтер'єру в більш декоративний. З ними також можна експериментувати.

Теплий і м'який світло

Великі вікна дозволяють наповнювати кімнату природним сонячним світлом. Достатня кількість природного світла сприятливо впливає на ментальне здоров'я людини. Тому японці не убезпечують себе від життєво важливого елементу товстими стінами і маленькими віконцями під стелею. Світла має бути багато. Якщо недостатньо сонячного проміння, то встановлюються світильники з теплим світлом. Дуже добре виглядає лампа-куля, яка м'яко розсіює світло по кімнаті.

Практичність меблів

Це ключова вимога японців до меблів. Зовнішній вигляд також має значення, але функціональність на першому місці. Через прагнення до мінімалізму в японських будинках не знайдеться багато речей, тому й простору для зберігання потрібно в рази менше, ніж любителям різноманітних дрібничок.

Вільний простір

Невелика кількість меблів і декоративних доповнень звільняє простір. Чим більше вільного місця в кімнаті, тим комфортніше себе почувають японці. Деяким вдається жити в крихітних (за нашими мірками) квартирах з відчуттям повного комфорту через відсутність великої кількості речей і меблів.

Переважання натуральних кольорів

Єдність з природою - та ідея, яку підтримують японці. Тому широко використовуються натуральні матеріали і переважно кімната наповнена природними квітами. Звичайно, деякі прикраси виділяються, привертають увагу. Але основна колірна гамма складається з бежевих, коричневих і зелених кольорів.

Зонування вітальні

В японській вітальні обов'язково має бути місце для відпочинку. Це може бути невеличкий куточок, пуф або тати, які знаходяться окремо від дивана і техніки. Відокремити релакс-зону можна ширмами, які виступають важливою і невід'ємною частиною японського залу.

Гладкі поверхні

Полиці в японській квартирі або будинку необхідні для зберігання книг, статуеток або символів. Практично всі натуральні матеріали лакують, що створює ефект гладкості. На рівній поверхні ви не знайдете багато речей. Тільки найкрасивіше і значуще для мешканців будинку.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Готичний стиль в інтер'єрі
Готичний стиль - надзвичайно старий і, насправді, його досить рідко використовують у дизайні сучасних інтер'єрів. Як мінімум, тому, що в інтер'єрах сучасних невеликих квартир він може виглядати досить дивно, а ось в приватних будинках - цілком.
Детальніше
Світильники для вітальні
Світильники для вітальні
Вітальня - це простір, який виконує безліч різних функцій кожен день. Це місце, де ви можете нарешті заспокоїтися і ненадовго забути про сіру реальність. У вітальні, занурившись в м'яке крісло
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Сучасне суспільство намагається перейти від споживання до більш екологічного і раціонального способу життя. Приймаючи рішення про придбання меблів
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень