Вітальня в японському стилі

Якщо ви вирішили оформити квартиру або будинок в японському стилі, то потрібно знати про деталі і тонкощі. Тільки так вийде добитися унікальної атмосфери Сходу, якій будуть наповнені кімнати. Вітальня - одна з головних кімнат у будинку, тому до організації простору тут японці ставляться уважно (хоча це стосується і інших кімнат у будинку). Оформлення за канонами японського стилю дасть можливість усамітнитися з простором, створеним вами.

Особливості японського стилю

Розуміння особливостей японського стилю допоможе оформити вітальню найкращим чином. Принципи оформлення залу формувалися протягом довгих століть і не припиняють розвиватися сьогодні. Як і зараз, облаштування будинку в давнину допомагало людині виживати в певних природних умовах. Звідси і значні відмінності між японським і європейським інтер'єром.

  • Лаконічні і правильні форми.
  • Теплий м'яке світло.
  • Функціональна і компактна меблі.
  • Велика кількість вільного простору в кімнаті.
  • Природні кольори стін, стелі, підлоги і меблів.
  • Великі вікна з панельними шторами.
  • Поділ вітальні на зони.
  • Гладкі вільні поверхні.
  • Давайте розберемося по порядку.

Правильні форми

У вітальні переважають прямі лінії. Це стосується як меблів, так і інших елементів. Прямокутні полки, столи і дивани разом створюють цілісну картину. На стелі часто є балки, розташовані горизонтально. Це переросло з практичного елементу інтер'єру в більш декоративний. З ними також можна експериментувати.

Теплий і м'який світло

Великі вікна дозволяють наповнювати кімнату природним сонячним світлом. Достатня кількість природного світла сприятливо впливає на ментальне здоров'я людини. Тому японці не убезпечують себе від життєво важливого елементу товстими стінами і маленькими віконцями під стелею. Світла має бути багато. Якщо недостатньо сонячного проміння, то встановлюються світильники з теплим світлом. Дуже добре виглядає лампа-куля, яка м'яко розсіює світло по кімнаті.

Практичність меблів

Це ключова вимога японців до меблів. Зовнішній вигляд також має значення, але функціональність на першому місці. Через прагнення до мінімалізму в японських будинках не знайдеться багато речей, тому й простору для зберігання потрібно в рази менше, ніж любителям різноманітних дрібничок.

Вільний простір

Невелика кількість меблів і декоративних доповнень звільняє простір. Чим більше вільного місця в кімнаті, тим комфортніше себе почувають японці. Деяким вдається жити в крихітних (за нашими мірками) квартирах з відчуттям повного комфорту через відсутність великої кількості речей і меблів.

Переважання натуральних кольорів

Єдність з природою - та ідея, яку підтримують японці. Тому широко використовуються натуральні матеріали і переважно кімната наповнена природними квітами. Звичайно, деякі прикраси виділяються, привертають увагу. Але основна колірна гамма складається з бежевих, коричневих і зелених кольорів.

Зонування вітальні

В японській вітальні обов'язково має бути місце для відпочинку. Це може бути невеличкий куточок, пуф або тати, які знаходяться окремо від дивана і техніки. Відокремити релакс-зону можна ширмами, які виступають важливою і невід'ємною частиною японського залу.

Гладкі поверхні

Полиці в японській квартирі або будинку необхідні для зберігання книг, статуеток або символів. Практично всі натуральні матеріали лакують, що створює ефект гладкості. На рівній поверхні ви не знайдете багато речей. Тільки найкрасивіше і значуще для мешканців будинку.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 136 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору