Вітальня в сучасному стилі

Зміст
Особливості сучасного стилю в залі
Вільний простір
Функціональна меблі
Світло і кольору
Стіни, підлога і стеля

Сучасний стиль включає в себе кілька течій в «дизайнерському мистецтві». Це означає, що сучасний стиль включає в себе риси кількох інших стилів, наприклад, лофт, еко стилю, арт-деко і модерна. Сучасна вітальня - це одночасно функціональне і красиве простір, де хочеться проводити час з сім'єю або друзями.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості сучасного стилю в залі

Дизайн модною вітальні - це не тільки поєднання кольорів, але і грамотне об'єднання елементів меблів і декору в єдину цілісну картину. Будь-який елемент виглядає самодостатньо, але в загальному «пейзажі» грає важливу роль.

Для сучасного стилю характерні такі риси:

  • Простий дизайн інтер'єру. Без різних вензелів, канделябрів. У кімнаті важливу роль відіграє практичність кожної речі.
  • Рівні поверхні. Це одночасно і красиво і зручно, адже рівні поверхні легше мити і чистити.
  • Багатофункціональна, можливо, модульні меблі. Часто в сучасних вітальнях можна помітити таку рису, як взаємозамінність елементів. Це означає, що модульні меблі відмінно підійде для любителів трендів в оформленні інтер'єру.
  • Якісна техніка. Куди ж сучасна сім'я без нових гаджетів високої якості. Якщо серед ліпнини, арок буде дивно бачити приставку, то сучасний стиль заохочує такі рішення.


Вільний простір

Відчуття свободи в сучасній вітальні - це те, за що молодь любить цей стиль. Тут незграбно виглядають ширми, перегородки, нагромадження зайвих декоративних деталей. Вітається відкрите планування. Тому часто вітальні облаштовують як студії, об'єднуючи їх з кухнею. Це одночасно розширює простір візуально, і робить вітальню функціональніша.

Функціональна меблі

Віддавайте перевагу не просто красивим стелажів, диванів, але і функціональним предметів інтер'єру. Шафи, стелажі і комоди обов'язково поєднуються між собою, а акцент можна зробити тільки на одному з меблевих елементів. Наприклад, яскравий диван в поєднанні з меблями нейтральних кольорів. Або ж навпаки.

Світло і кольору

Освітлення грає велику роль в створенні затишної сучасної вітальні. Світла має бути багато. Тому якщо починаєте ремонт з нуля, то є сенс задуматися про панорамних вікнах. Особливо це класно виглядає на високих поверхах або в приватному будинку. Віддавайте перевагу натуральним джерелами світла, а не штучним.

Що стосується колірної гамми, то все залежить від ваших уподобань і фантазії.

У сучасній вітальні добре поєднуються такі кольори:

  • Блакитний, фіолетовий, рожевий, персиковий, білий.
  • Малиновий, рожевий, ліловий, кремовий.
  • Коричневий, молочний та білий.
  • Жовтий, салатовий і білий.

Стіни, підлога і стеля

Для вітальні краще підібрати світлі, пастельні тони, який контрастують з темними. Якісні шпалери можуть бути нейтрального світлого кольору, а підлога виконана в темних тонах. Додавайте більше світлого, оскільки це візуально розширює кімнату. А для сучасної вітальні простір - дуже важливо.

Матеріал для підлоги - паркет, ламінат. Хоча натурально дерево досить дороге сьогодні, не варто впадати у відчай. Спокійно можна стелити ламінат високої якості, який буде виконаний під дерево. Виглядає нічим не гірше.

Стеля можна ускладнити многослойностью. Багаторівневий стеля - це виступи, додаткове освітлення, гіпсова ліпнина і навіть дзеркала на ньому.

Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Американський стиль в інтер'єрі
Можна сміливо говорити про те, що серед усіх етнічних стилів, американський - самий суперечливий і самий, в якомусь сенсі, нейтральний. До американського стилю умовно можна віднести найрізноманітніші напрямки - від кантрі до лофт. Саме тому ми б хотіли поговорити в цій статті про американському стилі.
Детальніше
Автоматичні ролети Розумний будинок
Автоматичні ролети Розумний будинок
Захисні ролети в системі «розумний дім». Інтеграція рольставен в таку систему - зручне і вигідне рішення. Особливо, якщо у вашій оселі ролети встановлені на всіх віконних прорізу
Як доглядати за дерев'яними жалюзі
Як доглядати за дерев'яними жалюзі
Вибираючи дерев'яні жалюзі, ви отримуєте ефектний і зручний елемент інтер'єру. Механізм регулювання рівня освітлення тут ідентичний тому, що оснащуються металопластикові моделі. Для ламелей обраний природний матеріал, що і є їх привабливою особливістю.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень