Вітальня в сучасному стилі

Сучасний стиль включає в себе кілька течій в «дизайнерському мистецтві». Це означає, що сучасний стиль включає в себе риси кількох інших стилів, наприклад, лофт, еко стилю, арт-деко і модерна. Сучасна вітальня - це одночасно функціональне і красиве простір, де хочеться проводити час з сім'єю або друзями.

Вітальня в сучасному стилі

Особливості сучасного стилю в залі

Дизайн модною вітальні - це не тільки поєднання кольорів, але і грамотне об'єднання елементів меблів і декору в єдину цілісну картину. Будь-який елемент виглядає самодостатньо, але в загальному «пейзажі» грає важливу роль.

Для сучасного стилю характерні такі риси:

  • Простий дизайн інтер'єру. Без різних вензелів, канделябрів. У кімнаті важливу роль відіграє практичність кожної речі.
  • Рівні поверхні. Це одночасно і красиво і зручно, адже рівні поверхні легше мити і чистити.
  • Багатофункціональна, можливо, модульні меблі. Часто в сучасних вітальнях можна помітити таку рису, як взаємозамінність елементів. Це означає, що модульні меблі відмінно підійде для любителів трендів в оформленні інтер'єру.
  • Якісна техніка. Куди ж сучасна сім'я без нових гаджетів високої якості. Якщо серед ліпнини, арок буде дивно бачити приставку, то сучасний стиль заохочує такі рішення.


Вільний простір

Відчуття свободи в сучасній вітальні - це те, за що молодь любить цей стиль. Тут незграбно виглядають ширми, перегородки, нагромадження зайвих декоративних деталей. Вітається відкрите планування. Тому часто вітальні облаштовують як студії, об'єднуючи їх з кухнею. Це одночасно розширює простір візуально, і робить вітальню функціональніша.

Функціональна меблі

Віддавайте перевагу не просто красивим стелажів, диванів, але і функціональним предметів інтер'єру. Шафи, стелажі і комоди обов'язково поєднуються між собою, а акцент можна зробити тільки на одному з меблевих елементів. Наприклад, яскравий диван в поєднанні з меблями нейтральних кольорів. Або ж навпаки.

Світло і кольору

Освітлення грає велику роль в створенні затишної сучасної вітальні. Світла має бути багато. Тому якщо починаєте ремонт з нуля, то є сенс задуматися про панорамних вікнах. Особливо це класно виглядає на високих поверхах або в приватному будинку. Віддавайте перевагу натуральним джерелами світла, а не штучним.

Що стосується колірної гамми, то все залежить від ваших уподобань і фантазії.

У сучасній вітальні добре поєднуються такі кольори:

  • Блакитний, фіолетовий, рожевий, персиковий, білий.
  • Малиновий, рожевий, ліловий, кремовий.
  • Коричневий, молочний та білий.
  • Жовтий, салатовий і білий.

Стіни, підлога і стеля

Для вітальні краще підібрати світлі, пастельні тони, який контрастують з темними. Якісні шпалери можуть бути нейтрального світлого кольору, а підлога виконана в темних тонах. Додавайте більше світлого, оскільки це візуально розширює кімнату. А для сучасної вітальні простір - дуже важливо.

Матеріал для підлоги - паркет, ламінат. Хоча натурально дерево досить дороге сьогодні, не варто впадати у відчай. Спокійно можна стелити ламінат високої якості, який буде виконаний під дерево. Виглядає нічим не гірше.

Стеля можна ускладнити многослойностью. Багаторівневий стеля - це виступи, додаткове освітлення, гіпсова ліпнина і навіть дзеркала на ньому.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 270 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору