Вітальня в сучасному стилі

Зміст
Загальна характеристика
Актуальні прийоми для створення сучасного стилю

Використання сучасного стилю при дизайні вітальні - завжди безпрограшний варіант. Це, мабуть, одне з найдемократичніших напрямів в сучасному створенні інтер'єру. Саме цей стиль найкраще сприймає меблеві новинки і нові дизайнерські тренди. Він завжди актуальний, свіжий, і підходить для будь-якого, навіть дуже бюджетного замовника. Завдяки цьому вітальня в сучасному стилі - один з найпопулярніших дизайнерських ходів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Загальна характеристика

У цього напрямку в дизайні є кілька загальних ознак, за якими відразу зрозуміло - що це за стиль. Це:

 1. Комфортність. Вітальня створена для відпочинку та релаксу, тут немає місця робочого столу або ноутбука. Все навколо просить - приляж на мене і здрімни.

 2. Простота і простота. Кожна з речей, що знаходяться в кімнаті чітко виконує своє призначення. Сучасний стиль не сприймає декоративних стільців або «фальшивих» полиць.

 3. Нехитрі. Декоративні свічники, візерункові тумби і мармурові колони з гіллястою ліпниною виключені.

Вітальня в сучасному стилі тому і приваблива для більшості сучасних людей - що вона передбачає створення затишної зони відпочинку від біжить галопом повсякденності. Тому при його створенні треба користуватися декількома стандартними правилами:

 1. Гарне освітлення. У місті в осінній і зимовий час біда зі світлом, похмурі вулиці несуть бруд і сльота. Тому заходячи у вітальню людина повинна побачити зовсім іншу картину. У цьому нам допоможуть великі вікна, без важких штор закриті наприклад вертикальними жалюзями Astoria, дзеркала і засклена меблі, яка також візуально збільшує простір.

 2. Чи не захаращеність. Колись давно складно було уявити собі вітальню без ширм і перегородок. Зараз це абсолютно не доречно. Намагайтеся встановлювати в кімнаті якомога менше предметів обмежують простір.

 3. Простота. Не варто купувати в сучасну вітальню великі важкі предмети, шафи, тумби і їм подібні гігантські телевізори. Також треба якомога менше уваги приділяти всіляким фрескам, картинкам і глечиків. Їх використання допускається але вкрай акуратно.

 4. Природність. Слід віддавати перевагою предметів виготовленим з екологічно чистого матеріалу, дереву або склу. Так підійде текстиль та інші недорогі варіанти. Вікна можна закрити жалюзями плісе від Togo, виконаними з натурального дерева.

 5. Кольорова гама. У сучасного стилю вона як правило дуже світла, якщо стеля дозволено прикрашати в яскраві відтінки зеленого, червоного, рожевого або блакитного, то стіни варто залишити в нейтральному бежевому або білому кольорі. Подібний крок підкреслює легку атмосферу в кімнаті і створює природну комфортність. Особливо якщо підлоги пофарбовані пісочним або цегляним кольором. 

Крім цього варто пам'ятати, що одна з найголовніших рис сучасного стилю це бюджетность, він тому і актуальний на сьогоднішній день, що в умовах світової колапсу не вимагає від господаря великих вкладень.

Актуальні прийоми для створення сучасного стилю

У кожного досвідченого дизайнера вони окремі, свої власні вистраждані, вигадані і випробувані не один раз. Але є кілька загальних рішень, які допоможуть в дизайні будь-якої вітальні. Це:

 1. Зонування. Ми сказали - немає перегородок, але при прийомі гостей хочеться щоб у кожної «купки» було окрема зона для комфортного спілкування за інтересами. Це можна здійснити за допомогою різних сполучень меблів. Журнальний столик і пуфики для «картярів» захищаються задньою стінкою дивана поруч з якими стоять затишні крісла для любителів подивитися телевізор.

 2. Боротьба за екологію. Зараз стало популярним звертати увагу на проблеми планети. Вирубка лісів, озонові діри і обміління світового океану нарешті починають хвилювати людство. Варто використовувати вторинні матеріали при створення інтер'єру і підкреслити, що ви йдете в ногу з часом.

 3. Компактність. Не варто розташовувати в вітальні «стінки» по всій довжині недалекого простору, на яких зазвичай знаходиться кілька вазочок, квітка і пил. Варто зменшити подібні зони до мінімуму. Замість комода під лампу або вазу підійде звичайна висока тумба, що не займає великий простір.

 4. Багатофункціональність. Меблі повинні бути компактними і не заважати. Стіл може розкладатися, а в решту часу складеним стояти в кутку. Це ж стосується стільців та інших предметів, які легко прибираються з під ніг і не заважають. Великий диван краще замінити на легку тахту або парочку м'яких пуфів.

Це основні прийоми при створенні сучасного стилю в вітальні. Кожен початківець дизайнер повинен розуміти, що цей стиль не дивлячись на свою легкість в створенні несе одну непросту функцію - надання комфортної зони для відпочинку, всі інші його складові є другорядними.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 30.12.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Плитка для ванної кімнати
Плитка для ванною залишається найбільш поширеним матеріалів в процесі проведення ремонту. Основна причина популярності - висока стійкість до впливу води і механічних пошкоджень.
Детальніше
Спальня і вітальня в одній кімнаті
Спальня і вітальня в одній кімнаті
В однокімнатних або двокімнатних квартирах часто доводиться поєднувати спальню і вітальню. Але як це зробити? Деякі вважають за краще не викручуватись і просто відпочивати на дивані, але є більш цікаві способи зробити багатофункціональну кімнату з гарним дизайном. Давайте розглянемо кожен з них.
Марокканський стиль в інтер'єрі
Марокканський стиль в інтер'єрі
Етнічні стилі в інтер'єрі сьогодні стають все більш і більш популярними. І, на тлі тих же розпіарених скандинавського стилю або прованс, власники квартир, де планується ремонт, звертають увагу на східні стилі, наприклад на марокканський.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00