Вітальня в сучасному стилі

Зміст
Загальна характеристика
Актуальні прийоми для створення сучасного стилю

Використання сучасного стилю при дизайні вітальні - завжди безпрограшний варіант. Це, мабуть, одне з найдемократичніших напрямів в сучасному створенні інтер'єру. Саме цей стиль найкраще сприймає меблеві новинки і нові дизайнерські тренди. Він завжди актуальний, свіжий, і підходить для будь-якого, навіть дуже бюджетного замовника. Завдяки цьому вітальня в сучасному стилі - один з найпопулярніших дизайнерських ходів.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Загальна характеристика

У цього напрямку в дизайні є кілька загальних ознак, за якими відразу зрозуміло - що це за стиль. Це:

 1. Комфортність. Вітальня створена для відпочинку та релаксу, тут немає місця робочого столу або ноутбука. Все навколо просить - приляж на мене і здрімни.

 2. Простота і простота. Кожна з речей, що знаходяться в кімнаті чітко виконує своє призначення. Сучасний стиль не сприймає декоративних стільців або «фальшивих» полиць.

 3. Нехитрі. Декоративні свічники, візерункові тумби і мармурові колони з гіллястою ліпниною виключені.

Вітальня в сучасному стилі тому і приваблива для більшості сучасних людей - що вона передбачає створення затишної зони відпочинку від біжить галопом повсякденності. Тому при його створенні треба користуватися декількома стандартними правилами:

 1. Гарне освітлення. У місті в осінній і зимовий час біда зі світлом, похмурі вулиці несуть бруд і сльота. Тому заходячи у вітальню людина повинна побачити зовсім іншу картину. У цьому нам допоможуть великі вікна, без важких штор закриті наприклад вертикальними жалюзями Astoria, дзеркала і засклена меблі, яка також візуально збільшує простір.

 2. Чи не захаращеність. Колись давно складно було уявити собі вітальню без ширм і перегородок. Зараз це абсолютно не доречно. Намагайтеся встановлювати в кімнаті якомога менше предметів обмежують простір.

 3. Простота. Не варто купувати в сучасну вітальню великі важкі предмети, шафи, тумби і їм подібні гігантські телевізори. Також треба якомога менше уваги приділяти всіляким фрескам, картинкам і глечиків. Їх використання допускається але вкрай акуратно.

 4. Природність. Слід віддавати перевагою предметів виготовленим з екологічно чистого матеріалу, дереву або склу. Так підійде текстиль та інші недорогі варіанти. Вікна можна закрити жалюзями плісе від Togo, виконаними з натурального дерева.

 5. Кольорова гама. У сучасного стилю вона як правило дуже світла, якщо стеля дозволено прикрашати в яскраві відтінки зеленого, червоного, рожевого або блакитного, то стіни варто залишити в нейтральному бежевому або білому кольорі. Подібний крок підкреслює легку атмосферу в кімнаті і створює природну комфортність. Особливо якщо підлоги пофарбовані пісочним або цегляним кольором. 

Крім цього варто пам'ятати, що одна з найголовніших рис сучасного стилю це бюджетность, він тому і актуальний на сьогоднішній день, що в умовах світової колапсу не вимагає від господаря великих вкладень.

Актуальні прийоми для створення сучасного стилю

У кожного досвідченого дизайнера вони окремі, свої власні вистраждані, вигадані і випробувані не один раз. Але є кілька загальних рішень, які допоможуть в дизайні будь-якої вітальні. Це:

 1. Зонування. Ми сказали - немає перегородок, але при прийомі гостей хочеться щоб у кожної «купки» було окрема зона для комфортного спілкування за інтересами. Це можна здійснити за допомогою різних сполучень меблів. Журнальний столик і пуфики для «картярів» захищаються задньою стінкою дивана поруч з якими стоять затишні крісла для любителів подивитися телевізор.

 2. Боротьба за екологію. Зараз стало популярним звертати увагу на проблеми планети. Вирубка лісів, озонові діри і обміління світового океану нарешті починають хвилювати людство. Варто використовувати вторинні матеріали при створення інтер'єру і підкреслити, що ви йдете в ногу з часом.

 3. Компактність. Не варто розташовувати в вітальні «стінки» по всій довжині недалекого простору, на яких зазвичай знаходиться кілька вазочок, квітка і пил. Варто зменшити подібні зони до мінімуму. Замість комода під лампу або вазу підійде звичайна висока тумба, що не займає великий простір.

 4. Багатофункціональність. Меблі повинні бути компактними і не заважати. Стіл може розкладатися, а в решту часу складеним стояти в кутку. Це ж стосується стільців та інших предметів, які легко прибираються з під ніг і не заважають. Великий диван краще замінити на легку тахту або парочку м'яких пуфів.

Це основні прийоми при створенні сучасного стилю в вітальні. Кожен початківець дизайнер повинен розуміти, що цей стиль не дивлячись на свою легкість в створенні несе одну непросту функцію - надання комфортної зони для відпочинку, всі інші його складові є другорядними.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 30.12.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Середземноморський стиль в інтер'єрі
Серед усіх етнічних і околоетніческіх стилів в інтер'єрі, середземноморський можна назвати найтеплішим і збалансованим. Це той самий випадок, коли не хочеться ні зайвого, підкресленого мінімалізму, ні кітчу, ні надлишку декоративних елементів.
Детальніше
Мавританський стиль в інтер'єрі
Мавританський стиль в інтер'єрі
Серед сучасного розмаїття різних стилів в інтер'єрі, саме етнічні зараз - в максимальному фаворі. Звичайно ж, частіше ті, хто підбирають для себе новий дизайн інтер'єру, роблять ставку, наприклад, на індійський традиційний стиль, італійська, французька.
Шикарні комбіновані вертикальні жалюзі
Шикарні комбіновані вертикальні жалюзі
Раді вам представити варіанти комбінування кольорів горизонтальних жалюзі на пластикові вікна, поєднання кольорів і відтінків, різноманітності форм і видів. Можливо саме тут ви знайдете натхнення на створення в своєму будинку ексклюзивного дизайну!
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00