Вітальня в класичному стилі

Зміст
Основні особливості класики в дизайні
Кольори і площа
Стіни

Класичний стиль це не просто набір старовинних меблів прикрашеної довгими покривалами з рюшами і пензликами. Класика в дизайні це - множинність, декоративність і різноманітність. Насправді класика має на увазі під собою безліч напрямків, які дуже різноманітні. Цей стиль може бути і яскравим, по особливому запам'ятовується, а може навпаки створений в м'якому легкому напрямку. Не варто вважати подібний напрямок в дизайні буденністю. Класика доповнюється кожне сторіччя чимось новим, отримуючи від чергової епохи унікальну деталь. Якщо господар будинку вирішив зробити вітальню в класичному стилі, значить він досить подорослішав і набув досвіду, народжений знаннями і Лучано спокоєм.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні особливості класики в дизайні

Існують кілька основних класичних напрямків в дизайні, це:

 • ампір;

 • американський стиль;

 • бароко;

 • класичний англійський;

 • ардеко;

 • баухауз

 • боко.

Загальним напрямком в цих всіх дизайнерських проектах є традиційність. Їх як правило вибирають дорослі і більш того люди, молодь не любить строгість кольорів і чітку очерченность граней, які характерні більшості цих різновидів. До того ж створити вітальню в класичному стилі - коштує не дешево, не у всіх молодих людей є на це гроші.

Багато забезпечені люди замовляють собі класичний інтер'єр для того щоб підкреслити свою спроможність. Для цього використовуються такі деталі інтер'єру як:

Кам'яні декоративні елементи підлоги, стін і стелі.

 • Дерев'яні меблі з дорогою обробкою.

 • Мармурові колони та інші елементи з цього матеріалу.

 • Карнизи «комфорт» з мотузковим управлінням, моделей «Стелла» або «Призма».

Більш сучасний дизайн, так званий неокласичний менш консервативний, але все одно не дешевий. Він має на увазі більш вибіркове використання дорогих матеріалів, віддаючи перевагу не змістом, а загальному вигляду кімнати. Він не буде коштувати настільки дорого як стандартна класична вітальня, але для того, щоб створити кімнату в цей підлозі новому, підлозі старому стилі доведеться докласти максимум зусиль.

Предмети в вітальні неокласичного стилю мають кожен свою функцію і не можуть стояти просто для прикраси. Навіть антикварні меблі повинна для чого призначатися, на стільцях сидять а в шафі повинна знаходиться хоча б одна кофточка. Для цього стилю характерні:

 1. Оригінальна меблювання, виконана на замовлення;

 2. Великі вази та інші посудини з мармуру і каменя для квітів;

 3. Рулонні штори системи день-ніч з текстилю;

 4. Камін з каменю або мармуру.

Кольори і площа

Вітальня, виконана в класичному стилі повинна бути великого розміру - це правило, яке не повинно порушуватися. Якщо кімната не велика за розміром, або захаращена величезною кількістю різноманітних меблів це не класика, а жалюгідна пародія на неї. Навіть якщо доводиться працювати з середнього розміру приміщень то його слід штучно збільшити за рахунок:

 1. відображає поверхонь меблів і дзеркал;

 2. Порожнього або найменш завантаженого стелі;

 3. Світлих відтінків стін, підлоги і стелі.

Меблі та інші предмети інтер'єру також повинні бути більш світлих кольорів. Вони не повинні обтяжувати вітальню. Навіть по класично різьблена, витримана в строгих рамках меблі повинна бути легшою і не важкою на вигляд.

Але всі ці прийоми не сильно вам допоможуть, якщо кімната має не великий розмір. Все ж якщо господар вітальні 3 на 5 хоче класичний стиль, варто його відговорити.

Стандартні для класики відтінки це - бежевий, цегельний і кремовий. Але їх не можна використовувати без акцентування. Все одно варто окреслити класично м'які кольори такими відтінками як трав'яний, фіолетовий або яскраво - синій. Також обов'язковими відтінками для будь-якого варіанту класичних віталень є срібний і золотий. Їх варто використовувати для оздоблення меблів, прикраси предметів інтер'єру, а також при виборі точкових деталей. Якщо вам не вистачає розкоші, варто задрапірувати не дорогу меблі червоними або рожевими відтінками. Ніжно - рожевий або небесно - блакитний завжди будуть до речі, при створенні класичного інтер'єру.

Також не поганим ходом при створенні класичного інтер'єру може бути створення кімнати в осінньому кольорі. Помаранчеві, золотисто - жовті і кремово - бежеві відтінки завжди будуть до речі. 

Стіни

Особливу увагу варто приділити стін приміщення. Вони повинні бути не стандартними, навіть при виборі шпалер варто зупинитися на паперовому або тканинному варіанті. Візерунок на таких шпалерах не повинен виділятися, а малюнка краще взагалі уникнути. В ідеалі стіни класичної вітальні повинні бути зроблені з штукатурки з декоративними елементами. Допускається використання фресок та інших художніх елементів.

Задати питання
Опубликавано: 30.12.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як правильно підібрати колірну гамму для будинку
У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри
Детальніше
Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор
Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор
Про механізм рулонних штор теж не слід забувати: стежить за його станом, ви зможете запобігти різного роду несправності і продовжити термін експлуатації ролет.
Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі
Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі
При створенні затишного інтер'єру значення відіграє будь-яка дрібниця. Найскладніше в цій справі - дотримати баланс між стилем, функціональністю і затишком.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень