Вітальня в класичному стилі

Класичний стиль - це безпрограшний варіант для будь-якої кімнати, в тому числі і вітальні. Він часто виступає як самостійний стиль, але буває, що його вважають за краще поєднувати з сучасними течіями в стилях оформлення інтер'єру. Класика асоціюється з якістю, достатком і солідністю тих, хто проживає в такій будинку. Розглянемо етапи ремонту для створення вітальні в класичному стилі.

Вітальня в класичному стилі

Особливості класичного стилю

Він формувався протягом кількох століть, тому зараз ми бачимо розкішні дизайнерські рішення, дивовижні поєднання кольорів і текстур. Сучасна класика об'єднала всі традиції минулих століть, але модні течії залишили невеликий слід на цьому стилі.

Для класичного стилю характерні:

  • Натуральні матеріали меблів і декоративних елементів.
  • Масивні деталі для прикраси меблів.
  • Ліпнина на стелі. Можливо, вона збереглася в деяких квартирах. Тим, хто мають можливість оформити кімнату зі справжньою ліпниною, буде досить трохи оновити її.
  • Якісні меблі. Висока якість матеріалів робить меблі довговічною, до того ж, надійна меблі виглядає солідніше в вітальні.
  • Звернення до старовинних традицій. Вензелі, ліпнина, вишукані тканини - це все про класичний стиль. Трохи «барокових» тонів, ренесансного декору, і класика у вітальні готова.

Етапи створення класики в вітальні

Починається ремонт приміщення в перепланування. До вітальні можна приєднати кімнату або навпаки - розділити простір на дві кімнати з функціональними особливостями. Але не радимо сильно обмежувати простір вітальні, адже класика припускаємо велика кількість вільного місця. Тому краще все ж приєднати кімнату, лоджію або балкон.

Візуально можна підвищити стелі. Для цього достатньо придбати штори до самої підлоги, широкі карнизи. Що стосується статі, то є сенс зробити його контрастним зі світлим стелею. Темні кольори ламінату або плитки виглядають виграшно навіть в маленькій кімнаті.

Родзинки класичного стилю

Монументальність в вітальні створюється не тільки за допомогою матеріалів і декоративних елементів. Особливу увагу ще варто звертати на симетричність композиції. Вітається парне розміщення елементів інтер'єру, наприклад крісел.

Також зауважте, що переважають правильні форми. Незважаючи на велику кількість декору неправильної форми, в класичному стилі важливо дотримуватися правильні пропорції. Класика допускає достатню кількість декоративних елементів. Але важливо не переборщити і створити вишукану вітальню, а не виставку епохи Відродження в музеї.

У класичній вітальні повинен бути центр композиції, щодо осі. Що це таке? У кімнаті виділяється головний елемент. Наприклад, диван. Навпаки може бути великий телевізор, колонки. Збоку розташовуються симетрично крісла, а за диваном - стіл, де можна проводити сімейні вечері або зустрічати гостей.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 352 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору