Вітальня в класичному стилі

Зміст
Особливості класичного стилю
Етапи створення класики в вітальні
Родзинки класичного стилю

Класичний стиль - це безпрограшний варіант для будь-якої кімнати, в тому числі і вітальні. Він часто виступає як самостійний стиль, але буває, що його вважають за краще поєднувати з сучасними течіями в стилях оформлення інтер'єру. Класика асоціюється з якістю, достатком і солідністю тих, хто проживає в такій будинку. Розглянемо етапи ремонту для створення вітальні в класичному стилі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості класичного стилю

Він формувався протягом кількох століть, тому зараз ми бачимо розкішні дизайнерські рішення, дивовижні поєднання кольорів і текстур. Сучасна класика об'єднала всі традиції минулих століть, але модні течії залишили невеликий слід на цьому стилі.

Для класичного стилю характерні:

  • Натуральні матеріали меблів і декоративних елементів.
  • Масивні деталі для прикраси меблів.
  • Ліпнина на стелі. Можливо, вона збереглася в деяких квартирах. Тим, хто мають можливість оформити кімнату зі справжньою ліпниною, буде досить трохи оновити її.
  • Якісні меблі. Висока якість матеріалів робить меблі довговічною, до того ж, надійна меблі виглядає солідніше в вітальні.
  • Звернення до старовинних традицій. Вензелі, ліпнина, вишукані тканини - це все про класичний стиль. Трохи «барокових» тонів, ренесансного декору, і класика у вітальні готова.

Етапи створення класики в вітальні

Починається ремонт приміщення в перепланування. До вітальні можна приєднати кімнату або навпаки - розділити простір на дві кімнати з функціональними особливостями. Але не радимо сильно обмежувати простір вітальні, адже класика припускаємо велика кількість вільного місця. Тому краще все ж приєднати кімнату, лоджію або балкон.

Візуально можна підвищити стелі. Для цього достатньо придбати штори до самої підлоги, широкі карнизи. Що стосується статі, то є сенс зробити його контрастним зі світлим стелею. Темні кольори ламінату або плитки виглядають виграшно навіть в маленькій кімнаті.

Родзинки класичного стилю

Монументальність в вітальні створюється не тільки за допомогою матеріалів і декоративних елементів. Особливу увагу ще варто звертати на симетричність композиції. Вітається парне розміщення елементів інтер'єру, наприклад крісел.

Також зауважте, що переважають правильні форми. Незважаючи на велику кількість декору неправильної форми, в класичному стилі важливо дотримуватися правильні пропорції. Класика допускає достатню кількість декоративних елементів. Але важливо не переборщити і створити вишукану вітальню, а не виставку епохи Відродження в музеї.

У класичній вітальні повинен бути центр композиції, щодо осі. Що це таке? У кімнаті виділяється головний елемент. Наприклад, диван. Навпаки може бути великий телевізор, колонки. Збоку розташовуються симетрично крісла, а за диваном - стіл, де можна проводити сімейні вечері або зустрічати гостей.

Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження
Тим, хто живе у великому і не дуже місті рано чи пізно хочеться більше тиші і приватності. Життя в багатоповерховому будинку зовсім не дає розслабитися: галасливі сусіди, шум за вікнами, відсутня свою ділянку на вулиці, де можна зробити барбекю.
Детальніше
Рожевий в інтер'єрі
Рожевий в інтер'єрі
Рожевий - ніжний і чуттєвий колір, який вибирають романтичні натури. Не вірте стереотипам, що рожевий є кольором маленьких дівчаток, блондинок і ляльок Барбі, і не виграшно виглядає в сучасному інтер'єрі. Насправді, цей відтінок дуже різноплановий - їм оформляють цілі кімнати або використовують для розстановки акцентів. Про все більш детальніше далі в статті. кщо ви хочете мати рожевий інтер'єр, але не збираєтеся часто братися за ремонт, зробіть вибір на користь нейтральної основи. Робіть яскраві акценти на меблях, аксесуарах і текстилі. Це приємне для очей поєднання стане прикрасою вашої квартири, буде сприятливо впливати на стан сім'ї і вигідно виділятися на тлі інших.
Ар-нуво - як втілити многожанровость в своїй квартирі
Ар-нуво - як втілити многожанровость в своїй квартирі
Ар-нуво (фр. Art nouveau, букв. «Нове мистецтво») - художній стиль, який з'явився у Франції в кінці 19-го століття (1890-1914). Стиль швидко став популярним: художники і дизайнери почали використовувати його в архітектурі, домашньому декорі, ювелірному мистецтві.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень