Вітальня з кухнею

Об'єднання вітальні і кухні отримало назву студії. Вони популярні зараз в новобудовах та відмінно підходять для молодих сімей, яким не потрібна велика житлоплощу. Концепція студії досить цікава, тому сьогодні ми поговоримо про неї як цікавий спосіб об'єднати дві функціональні зони будинку.

Вітальня з кухнею

Переваги студій


Вітальні з кухнею не дарма отримали таку популярність серед любителів сучасного інтер'єру. Вони мають ряд переваг:

  • Візуально кімната виглядає просторіше. Дійсно, студія - це з'єднання двох кімнат. Мало того, що простір реально більше, так ще і виглядає студія як повноцінна і самостійна кімната.
  • Можливість зонувати простір. Якщо ви не часто готуєте або їсте будинку, то велика кухня вам фактично не потрібна. Сенс залишати кімнату, в якій не буде практичного сенсу, якщо її можна об'єднати з вітальні.
  • Можливість розділити простір кухонним столом - це значна економія вільного місця.


Дизайн студії


Вибір дизайну залежить від планування або плану капітального ремонту. Залежно від площі та виду приміщення можна починати продумувати майбутній інтер'єр. Сучасні студії часто роблять неправильних форм. У них можуть бути вигнуті стіни, круглі або аркообразной двері, кімнати в формі трикутника.

Також дизайн продумується на основі основних потреб мешканців. Якщо для вас першочергово в студії відпочити після робочого дня, то акцент робиться на зоні для відпочинку, а не на кухні. Якщо ж ви працюєте вдома, то в студії має бути місце для роботи і навчання за умови, що окремий кабінет відсутній. Також враховується при плануванні дизайну потреби кожного члена сім'ї. Можливо, потрібно додати дитячу зону для ігор і подбати про безпеку всіх меблевих та декоративних елементів.

Сучасний стиль в студії


Він передбачає чіткість і лаконічність форм, сувору меблі. Ні, все не повинно бути в чорно-білих тонах ідеальної прямокутної форми, то не особливо вітаються вензелі, канделябри і ліпнина на стелі. Для невеликих віталень з кухнею сучасний стиль - відмінний варіант.

Обстановка може бути нейтральною, починаючи від кольору стін, закінчуючи мізерним декором. А можна внести цікаві нотки, додати декоративні подушки, яскраві пледи, килими та штори.

Скандинавський стиль для вітальні з кухнею


Це один із сучасних стилів, але він широко поширився серед любителів мінімалізму і витонченості. Скандинавський стиль передбачає вільне і світле простір. У цьому його головна особливості. Біла фарба на стінах, геометричні візерунки - це все про стиль європейського півострова. Меблі в першу чергу повинна бути функціональною. Згадайте модульну систему з ІКЕІ. Ось і наочний приклад скандинавського стилю в вітальні.

У великих за площею студіях можна зробити акцент не тільки на декорі, але і на меблях. Так, наприклад, підійде яскравий диван, який буде контрастувати зі світлими стінами і нейтральної меблями.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 600 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору