Вітальня з кухнею

Зміст
Переваги студій
Дизайн студії
Сучасний стиль в студії
Скандинавський стиль для вітальні з кухнею

Об'єднання вітальні і кухні отримало назву студії. Вони популярні зараз в новобудовах та відмінно підходять для молодих сімей, яким не потрібна велика житлоплощу. Концепція студії досить цікава, тому сьогодні ми поговоримо про неї як цікавий спосіб об'єднати дві функціональні зони будинку.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги студій


Вітальні з кухнею не дарма отримали таку популярність серед любителів сучасного інтер'єру. Вони мають ряд переваг:

  • Візуально кімната виглядає просторіше. Дійсно, студія - це з'єднання двох кімнат. Мало того, що простір реально більше, так ще і виглядає студія як повноцінна і самостійна кімната.
  • Можливість зонувати простір. Якщо ви не часто готуєте або їсте будинку, то велика кухня вам фактично не потрібна. Сенс залишати кімнату, в якій не буде практичного сенсу, якщо її можна об'єднати з вітальні.
  • Можливість розділити простір кухонним столом - це значна економія вільного місця.


Дизайн студії


Вибір дизайну залежить від планування або плану капітального ремонту. Залежно від площі та виду приміщення можна починати продумувати майбутній інтер'єр. Сучасні студії часто роблять неправильних форм. У них можуть бути вигнуті стіни, круглі або аркообразной двері, кімнати в формі трикутника.

Також дизайн продумується на основі основних потреб мешканців. Якщо для вас першочергово в студії відпочити після робочого дня, то акцент робиться на зоні для відпочинку, а не на кухні. Якщо ж ви працюєте вдома, то в студії має бути місце для роботи і навчання за умови, що окремий кабінет відсутній. Також враховується при плануванні дизайну потреби кожного члена сім'ї. Можливо, потрібно додати дитячу зону для ігор і подбати про безпеку всіх меблевих та декоративних елементів.

Сучасний стиль в студії


Він передбачає чіткість і лаконічність форм, сувору меблі. Ні, все не повинно бути в чорно-білих тонах ідеальної прямокутної форми, то не особливо вітаються вензелі, канделябри і ліпнина на стелі. Для невеликих віталень з кухнею сучасний стиль - відмінний варіант.

Обстановка може бути нейтральною, починаючи від кольору стін, закінчуючи мізерним декором. А можна внести цікаві нотки, додати декоративні подушки, яскраві пледи, килими та штори.

Скандинавський стиль для вітальні з кухнею


Це один із сучасних стилів, але він широко поширився серед любителів мінімалізму і витонченості. Скандинавський стиль передбачає вільне і світле простір. У цьому його головна особливості. Біла фарба на стінах, геометричні візерунки - це все про стиль європейського півострова. Меблі в першу чергу повинна бути функціональною. Згадайте модульну систему з ІКЕІ. Ось і наочний приклад скандинавського стилю в вітальні.

У великих за площею студіях можна зробити акцент не тільки на декорі, але і на меблях. Так, наприклад, підійде яскравий диван, який буде контрастувати зі світлими стінами і нейтральної меблями.

Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вертикальні жалюзі: гра світла і фактур в інтер'єрі
Жалюзі вертикальні представляють собою штори з вузьких ламелей. Клаптеві фіранки, за часів середньовіччя прикрашали будинки Європи, є прообразом сучасних моделей. Сьогодні вони виготовляються із застосуванням новітніх технологій, а для комфортного використання мають поворотний
Детальніше
Стиль гранж в інтер'єрі
Стиль гранж в інтер'єрі
Стиль гранж являє собою відмінне рішення для всіх, хто хоче отримати красивий, дизайнерський, оригінальний інтер'єр і не витратити при цьому занадто багато грошей. Гранж дозволяє поєднувати старе і нове, дорогі речі і мас-маркет, просте зі складним
Дизайн кухні-вітальні
Дизайн кухні-вітальні
Кухня, поєднана з вітальнею: плюси і мінуси. Відсутність глухої стіни між кухнею та вітальні передбачає зовсім іншу концепцію облаштування житлового простору, ніж у випадку з роздільними кімнатами. Важливу роль тут відіграє питання психологічного комфорту. Відкриту планування скоріше віддадуть перевагу комунікабельні екстраверти, яким важливий постійний контакт з оточуючими, і немає вираженої потреби в самоті
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень