• Головна
 • Блог
 • Горизонтальні жалюзі як зібрати і встановити?

Горизонтальні жалюзі як зібрати і встановити?

Зміст
Що потрібно знати про збірку горизонтальних жалюзі?
Другий варіант установки (на стелю або до стіни)

Сучасні будинки не можна уявити без жалюзі, адже вони не тільки надійно захищають приміщення від сонячного світла, але і від цікавих поглядів сусідів. Щоб встановити їх будинку, зараз навіть не потрібно звертатися за допомогою до фахівців, ви зможете це зробити і самостійно.

 

 

Залежно від типу обраних штор, ваших уподобань, а також умов установки, жалюзі можуть бути встановлені:

 1. На стелю.
 2. Безпосередньо в віконний проріз.
 3. На вікно.
 4. На стіну.

Орієнтуючись на тип кріплення жалюзі класифікують на такі види:

 • Мансардні;
 • Міжрамні;
 • Стандартні.

Найбільш зручними з точки зору експлуатації вважають алюмінієві горизонтальні жалюзі. При виготовленні для них беруть міцні алюмінієві стрічки, які мають додаткову захисну поверхню від виникнення корозії.

Що потрібно знати про збірку горизонтальних жалюзі?

Горизонтальні жалюзі складаються з таких складові елементів:

 1. У верхній частині знаходяться: ролики, поворотна вісь, кронштейни, карниз, поворотний механізм, шнур управління, верхня кришка.
 2. У корпусі знаходяться ламелі, драбинка, заглушки.

Приступаючи до складання, уважно ознайомитеся зі складовими конструкції. Деякі зі складових потрібно різати (в залежності від ширини і розміру вікна).

Далі необхідно перевірити, чи всі необхідні деталі є в комплекті. Також перед роботою слід підготувати тверду і рівну поверхню, лінійку, ножик, фломастер. Лінійкою заміряємо всі вікна, а також деталі, записуємо виміри.

Верхню і нижню частину перекладини для корпусу і ріжемо на шматочки, орієнтуючись на розмір ширини вікна або його стулки.
Потім робимо маленький отвір у верхній перекладині для регулюючого шнура, а також крутиться планки. Гострі частини закриваємо за допомогою пластикових вставок з комплекту. Стопор шнура необхідно встановити у верхній планці, а поруч розміщуємо перекидач і ступінчастий шнур. З алюмінієвої смужки ламелі, ріжемо 25 см планки, щоб їх зручніше було розмістити. Так як вручну отримати ідеально рівні частини складно, краще скористатися фрезерної машинкою. Також на такій машинці можна виконати згинання та корекцію площині стрічки, щоб нарізка і всі отвори стали ідеальними, в іншому випадку протягнуто шнур викличе нерівномірність по всій жалюзі.
Коли планки буду нарізані необхідно протягнути шнур в планку і з'єднати сходинки шнура, закріплюючи його в керуючому механізмі. Далі скріплюємо нижні частини: карниз фіксується фіксаторами бічних кришок, а також волосінь з нанизаними ламелями.

Таким чином можна з'єднати як алюмінієві, так і дерев'яні, пластикові жалюзі, але тільки з тією різницею, що дерево і пластик будуть більш податливими до обробки, а на збірку ви витратите менше часу.

Другий варіант установки (на стелю або до стіни)

Якщо ви будете встановлювати жалюзі горизонтального типу до стелі або на стіну, тоді вам будуть потрібні: саморізи і дюбеля, електродриль з свердлом по бетону в 6-8 см, шуруповерт або хрестова викрутка, рівень або рулетка. При необхідності можна також обрізати або вкоротити штору по ширині (тоді потрібно ножівка, голка, ножиці, нитки).

Для правильної установки жалюзі до стелі або стіні, необхідно виконати такі дії:

 1. Перевірити комплектацію штор і розкласти всі деталі на робочій поверхні.
 2. Штору прикладаємо до стіни / стелі і визначаємо, де буде знаходиться місце монтажу. Відзначаємо лівий і правий край карниза жалюзі рівнем і рулеткою. Робимо відступ від кожної з позначок в сторони 2-3 см і також встановлюємо позначки (тут будуть розміщені кріплення-кронштейни).
 3. До даних позначок прикладаємо лівий і правий кріплення і в точності відзначаємо місця де будуть просвердлюють отвори для гвинтів. Глибина отвору становить 3-4 см.
 4. Кронштейни прикручуються до стіни або стелі саморізами.
 5. У разі монтажу жалюзі шириною в 2 см, і встановлюємо кріплення, повторюємо дії з пунктів 3-4 см.
 6. На завершальному етапі ставимо і закриваємо верхню частину карниза жалюзі в замки кронштейна. У разі стандартного кронштейна, карниз прикручуємо в них гвинтиками.

Рекомендація. Щоб більш надійно закріпити важкі бамбукові, алюмінієві або дерев'яні проміжний кріплення повинен встановлюватися в 10 см від регулюючої нитки, адже на ці місця доводиться найбільше навантаження.

Як бачите, такі штори можна швидко і легко зібрати своїми руками, особливо в тих місцях, де інший варіант жалюзі використовувати неможливо. Надійність, компактність, доступність - найважливіші плюси такої конструкції. Вона не буде вбирати пил, бруд, не стануть деформуватися і прості в догляді.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 14.08.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
На що звернути увагу при покупці будинку
Придбання нової нерухомості - клопіткий і відповідальний крок як для продавця, так і покупця. І щоб останній знав, що він може отримати в процесі угоди, необхідно звернути увагу на кілька основних нюансів.
Детальніше
Стиль авангард в інтер'єрі
Стиль авангард в інтер'єрі
Авангард досить серйозно виділяється на тлі інших сучасних еклектичних стилів. Авангард, безумовно, це стиль про поєднання непоєднуваного, при цьому, це робиться настільки легко, невимушено і гармонійно, що в цілому, все виглядає досить єдиним концептом.
Інтер'єр кухні-студії
Інтер'єр кухні-студії
Кухня-студія сприяє спілкуванню домочадців один з одним, проведення домашніх свят і вечірок. А ще відкрите планування студій візуально збільшує простір - так, що навіть найменша кухня за рахунок прилеглої вітальні і коридору чи не здається тісною. Саме тому квартири з кухнею-студією настільки затребувані як в новобудовах, так і в хрущовках, сталінках і інших «малогабаритки».
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00