Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Доступність і практичність горизонтальних жалюзі ставлять їх поза часом і модою. Їх класичний вигляд сприяє акцентування саме стилю будь-якої кімнати, не привертаючи до себе особливої ​​уваги. Вони скромно виконують свою функцію, забезпечуючи недоторканність приватного життя, керуючи світловим потоком. У той же час горизонтальних жалюзі можуть прикрасити ваші вікна і оживити інтер'єр завдяки безлічі варіантів виготовлення з ламелі різної ширини і різноманітних кольорів.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Виробництво горизонтальних жалюзі можливо з алюмінію, вінілу, дерева. Ці сучасні жалюзі складаються з гладких горизонтальних планок, при певному повороті яких мінімізуються просвіти між ними до повного перекривання світлового потоку. Також для управління освітленням ви можете повертати планки таким чином, щоб направити якомога більше сонячного світла в кімнату.
 
Алюмінієві горизонтальні жалюзі виробляють з використанням дуже гнучкого, стійкого до корозії матеріалу, покритого антистатической фарбою. Алюмінієві і вінілові жалюзі довговічні, легко миються і підходять для всіх типів вікон.
 
Автор: Микола Пунько
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 5
Коментарі
Ket 02.10.2019 в 22:50
new comment
Тамара, а в чем привилегия именно таких жалюзей? Как по мне обычные жалюзи, главное чтобы были изготовлены из качественного материала и прослужили максимально длительный срок.
Ира 17.08.2019 в 21:29
new comment
Горизонтальные жалюзи больше по вкусу, с ними намного проще, может это дело привычки, но я бы не поменяла их на вертикальные в любом случае! Хотя многие уже и перешли на вертикальные жалюзи.
Саид 05.08.2019 в 18:43
new comment
Горизонтальные жалюзи это уже классика, которая не выйдет из моды наверное еще долго. Я как и многие люди, так же продолжаю пользоваться такими жалюзи, только меняю иногда расцветку.
Влад 02.08.2019 в 23:26
new comment
Раньше у меня были горизонтальные жалюзи в офисе, в целом неплохо, но затем я перешел на более практичные вертикальные. Думаю, это дело вкуса, у тех и других есть свои плюсы и минусы.
Тамара 01.09.2019 в 17:05
new comment
Влад, я наоборот предпочитаю исключительно горизонтальные, наверное дело привычки. Но на мой взгляд, такие жалюзи смотрятся намного удобней, да и мороки с ними намного меньше!
Отменить
Додати коментар
Як оформити спальню в стилі лофт
Лофт залишився між палацової класикою і оснащеної "до зубів" технікою сучасністю. Яку колірну гамму, меблі та декор вибрати для спальні в індустріальному стилі і як не допустити поширених помилок в оформленні - пояснюємо на реальних прикладах. Індастріал, швидко і впевнено підійнявся на самий пік популярності кілька років тому, все ще актуальний. Ми підготували практичний гайд для тих, хто вирішив оформити інтер'єр спальні в стилі лофт, і підібрали масу фото для натхнення
Детальніше
Голландський стиль в інтер'єрі
Голландський стиль в інтер'єрі
Скандинавський стиль в інтер'єрі сьогодні надзвичайно популярний. І, якщо ви зараз плануєте ремонт і перебуваєте в пошуках оптимального для себе стилю інтер'єру, але при цьому, не хочете зупинятися на найпопулярнішому варіанті, то ви цілком можете звернути увагу на голландський стиль.
Як правильно підібрати колір жалюзі?
Як правильно підібрати колір жалюзі?
Вибір жалюзі - це справа відповідальна, кожного замовника дуже хочеться не прогадати ні з матеріалом, ні з типом жалюзі, ні з розмірами. І якщо з цими параметрами вам ще допоможуть розібратися консультанти і фахівці, то з таким параметром як колір, вам доведеться розбиратися виключно самостійно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00