Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Доступність і практичність горизонтальних жалюзі ставлять їх поза часом і модою. Їх класичний вигляд сприяє акцентування саме стилю будь-якої кімнати, не привертаючи до себе особливої ​​уваги. Вони скромно виконують свою функцію, забезпечуючи недоторканність приватного життя, керуючи світловим потоком. У той же час горизонтальних жалюзі можуть прикрасити ваші вікна і оживити інтер'єр завдяки безлічі варіантів виготовлення з ламелі різної ширини і різноманітних кольорів.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Виробництво горизонтальних жалюзі можливо з алюмінію, вінілу, дерева. Ці сучасні жалюзі складаються з гладких горизонтальних планок, при певному повороті яких мінімізуються просвіти між ними до повного перекривання світлового потоку. Також для управління освітленням ви можете повертати планки таким чином, щоб направити якомога більше сонячного світла в кімнату.
 
Алюмінієві горизонтальні жалюзі виробляють з використанням дуже гнучкого, стійкого до корозії матеріалу, покритого антистатической фарбою.
 
Алюмінієві і вінілові жалюзі довговічні, легко миються і підходять для всіх типів вікон.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 5
Коментарі
Ket
02.10.2019 в 22:50
new comment
Тамара, а в чем привилегия именно таких жалюзей? Как по мне обычные жалюзи, главное чтобы были изготовлены из качественного материала и прослужили максимально длительный срок.
Ира
17.08.2019 в 21:29
new comment
Горизонтальные жалюзи больше по вкусу, с ними намного проще, может это дело привычки, но я бы не поменяла их на вертикальные в любом случае! Хотя многие уже и перешли на вертикальные жалюзи.
Саид
05.08.2019 в 18:43
new comment
Горизонтальные жалюзи это уже классика, которая не выйдет из моды наверное еще долго. Я как и многие люди, так же продолжаю пользоваться такими жалюзи, только меняю иногда расцветку.
Влад
02.08.2019 в 23:26
new comment
Раньше у меня были горизонтальные жалюзи в офисе, в целом неплохо, но затем я перешел на более практичные вертикальные. Думаю, это дело вкуса, у тех и других есть свои плюсы и минусы.
Тамара
01.09.2019 в 17:05
new comment
Влад, я наоборот предпочитаю исключительно горизонтальные, наверное дело привычки. Но на мой взгляд, такие жалюзи смотрятся намного удобней, да и мороки с ними намного меньше!
Отменить
Додати коментар
Ар-Деко - еклектика і розкіш ближче, ніж ви думаєте
Еклектика і богемний стиль сьогодні відомі як Ар Деко. Тут є щось від модерну і навіть конструктивізму. Екзотичні та етнічні матеріали? І вони присутні в цьому дивовижному стилі дизайну інтер'єру.
Детальніше
Установка і замовлення жалюзі в Кам'янець-Подільський
Установка і замовлення жалюзі в Кам'янець-Подільський
Останнім часом жалюзі в Кам'янці-Подільському з офісних приміщень перебираються в житлові будинки, створюючи конкуренцію звичним для нас шторам. І дійсно, цей правильно підібраний предмет інтер'єру може не тільки відмінно вписується в стиль кімнати, а й надати їй відчутний затишок.
Чи можна вкоротити горизонтальні жалюзі?
Чи можна вкоротити горизонтальні жалюзі?
Якісні, правильно виконані жалюзі - це не тільки відмінна прикраса інтер'єру, але і оптимальний захист від надлишку сонячних променів, деякі різновиди жалюзі також забезпечують оптимальну шумо- і теплоізоляцію.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень