Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Доступність і практичність горизонтальних жалюзі ставлять їх поза часом і модою. Їх класичний вигляд сприяє акцентування саме стилю будь-якої кімнати, не привертаючи до себе особливої ​​уваги. Вони скромно виконують свою функцію, забезпечуючи недоторканність приватного життя, керуючи світловим потоком. У той же час горизонтальних жалюзі можуть прикрасити ваші вікна і оживити інтер'єр завдяки безлічі варіантів виготовлення з ламелі різної ширини і різноманітних кольорів.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Виробництво горизонтальних жалюзі можливо з алюмінію, вінілу, дерева. Ці сучасні жалюзі складаються з гладких горизонтальних планок, при певному повороті яких мінімізуються просвіти між ними до повного перекривання світлового потоку. Також для управління освітленням ви можете повертати планки таким чином, щоб направити якомога більше сонячного світла в кімнату.
 
Алюмінієві горизонтальні жалюзі виробляють з використанням дуже гнучкого, стійкого до корозії матеріалу, покритого антистатической фарбою.
 
Алюмінієві і вінілові жалюзі довговічні, легко миються і підходять для всіх типів вікон.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 358 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору