Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Доступність і практичність горизонтальних жалюзі ставлять їх поза часом і модою. Їх класичний вигляд сприяє акцентування саме стилю будь-якої кімнати, не привертаючи до себе особливої ​​уваги. Вони скромно виконують свою функцію, забезпечуючи недоторканність приватного життя, керуючи світловим потоком. У той же час горизонтальних жалюзі можуть прикрасити ваші вікна і оживити інтер'єр завдяки безлічі варіантів виготовлення з ламелі різної ширини і різноманітних кольорів.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Виробництво горизонтальних жалюзі можливо з алюмінію, вінілу, дерева. Ці сучасні жалюзі складаються з гладких горизонтальних планок, при певному повороті яких мінімізуються просвіти між ними до повного перекривання світлового потоку. Також для управління освітленням ви можете повертати планки таким чином, щоб направити якомога більше сонячного світла в кімнату.
 
Алюмінієві горизонтальні жалюзі виробляють з використанням дуже гнучкого, стійкого до корозії матеріалу, покритого антистатической фарбою. Алюмінієві і вінілові жалюзі довговічні, легко миються і підходять для всіх типів вікон.
 
Автор: Микола Пунько
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 5
Коментарі
Ket 02.10.2019 в 22:50
new comment
Тамара, а в чем привилегия именно таких жалюзей? Как по мне обычные жалюзи, главное чтобы были изготовлены из качественного материала и прослужили максимально длительный срок.
Ира 17.08.2019 в 21:29
new comment
Горизонтальные жалюзи больше по вкусу, с ними намного проще, может это дело привычки, но я бы не поменяла их на вертикальные в любом случае! Хотя многие уже и перешли на вертикальные жалюзи.
Саид 05.08.2019 в 18:43
new comment
Горизонтальные жалюзи это уже классика, которая не выйдет из моды наверное еще долго. Я как и многие люди, так же продолжаю пользоваться такими жалюзи, только меняю иногда расцветку.
Влад 02.08.2019 в 23:26
new comment
Раньше у меня были горизонтальные жалюзи в офисе, в целом неплохо, но затем я перешел на более практичные вертикальные. Думаю, это дело вкуса, у тех и других есть свои плюсы и минусы.
Тамара 01.09.2019 в 17:05
new comment
Влад, я наоборот предпочитаю исключительно горизонтальные, наверное дело привычки. Но на мой взгляд, такие жалюзи смотрятся намного удобней, да и мороки с ними намного меньше!
Отменить
Додати коментар
Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення
Ролети на вікна користуються великою популярністю, у великій частині завдяки зручності у використанні і привабливому виду, ніж звичайні решітки на вікна. Основною функцією і головною перевагою є захист віконного отвору від зловмисників і вандалів. Спроби розкрити даний механізм
Детальніше
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль в інтер'єрі
Колоніальний стиль - це ідеальне рішення для всіх тих, хто хоче експериментів. Спочатку він виник тоді, коли Великобританія почала кампанію із захоплення нових земель і тамтешні житла обставлялися в британському стилі, але все ж, з нальотом етніки.
Купити бамбукові ролети в Києві
Купити бамбукові ролети в Києві
Бамбукові штори стали дуже популярними останнім часом. Причина в тому, що при створенні дизайну інтер'єрів приміщень стало модним використання елементів в східному стилі. Завдяки екологічно чистому матеріалу і функціональності, дані вироби
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00