Чому саме горизонтальні жалюзі VENUS?

Горизонтальні жалюзі Venus

Часто, зробивши ремонт або просто генеральне прибирання в будинку, ми помічаємо, що без будь-яких конкретних змін ми не відчуваємо новизни і привабливості нашого житла. Зробити будинок затишніше і сучасніше допоможуть правильно підібрані жалюзі.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Ось нові металопластикові вікна, але чогось їм не вистачає ... Безумовно, потрібні жалюзі, і не прості, адже тепер є жалюзі для пластикових вікон! Ці горизонтальні жалюзі, що отримали назву Venus, влаштовані таким чином, що кріпляться прямо на стулку вікна, закриваючи поверхню склопакета. У закритому стані, якщо колір жалюзі збігається з рамою вікна, вони створюють з нею суцільну поверхню. У якій би площині ви не відкрили віконну раму, адже сучасні механізми це дозволяють, горизонтальні жалюзі завжди залишаються на місці, не провисаючи і не деформуючись. Управляти цими жалюзі дуже легко, з цим справляється одна ланцюжок. Повертати ламелі, піднімати і опускати самі жалюзі тепер стало набагато зручніше.
 
З горизонтальними жалюзі Venus ваша квартира відразу придбає новизну і сучасний стиль. А головне - надійний захист від сонячних променів влітку і від цікавих поглядів круглий рік.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Як впливає на жалюзі Венус УФ-промені і волога?

Так як жалюзі Венус виконуються з алюмінію і покриваються емаллю, вони не вигорають і не жовтіють, не втрачають свій колір. Алюміній не схильний до корозії.

Чи підходять жалюзі Венус на вікна балкона?

Жалюзі Венус на балкон буде кращим рішенням. Завдяки своїй унікальній конструкції, жалюзі гарантує виняткову надійність і довговічність. Ламелі впритул примикає до шибки, займаючи мінімум місця.

Як кріпляться жалюзі Венус?

Горизонтальні жалюзі Венус кріпляться з внутрішньої частини рами на штапик, не вдаючись до свердління рами. Тому виключається потрапляння небажаної вологи всередину віконного профілю. Завдяки такому способу кріплення, горизонтальні жалюзі Венус виглядають на вікні майже непомітно.

Чим жалюзі Венус відрізняються від інших жалюзі?

Жалюзі Венус відрізняються від інших жалюзі механізмом управління. Вони управляються за допомогою ланцюжка, на відміну від шнурового управління. Подібне управління є досить простим, стандартні жалюзі можна піднімати тільки під кутом 45 °, венус можна піднімати як завгодно.

Які переваги у жалюзі Венус?

у жалюзі кріпляться без свердління профілю до штапики вікна (вони спеціально розроблялися на металопластикові вікна). Акуратний плоский карниз майже зливається з вікном, складаючи єдине ціле.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 12.08.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Ринат 05.08.2019 в 18:54
new comment
Как раз по причине крепления жалюзи к створке окна я и приобрел в свое время продукцию именно этой капании. Уже более пяти лет они служат мне верой и правдой, и пока о замене речи не идет.
Руслан 02.12.2020 в 20:48
new comment
Согласен, что они практичные, и минусов не имеют. Единственное, пыль на них садится, и мыть их сложнее, чем рулонные жалюзи. В остальном, в одной из моих квартир и по сей день именно такие жалюзи.
Отменить
Додати коментар
Футон що це таке
Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії.
Детальніше
Римські штори як зібрати і встановити самостійно?
Римські штори як зібрати і встановити самостійно?
Елегантні, лаконічні, зручні римські штори користуються величезною популярністю. У магазині можна зустріти їх величезний асортимент, але іноді своїми руками можна зробити більш цікаві моделі, які не представлені в магазинах. Як на практиці створити римські штори самостійно, ще й закріпив в них підйомний механізм? Насправді це не так вже й складно.
Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі
Примітно, яскраво, енергійно: кольору в інтер'єрі та одязі
Існує безліч помилок щодо поєднання правильно поєднання кольорів в інтер'єрі та одязі. Багато забобони вже просто не актуальні, залишимо їх прихильникам консервативного погляду на життя.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00