Чому саме горизонтальні жалюзі VENUS?

Горизонтальні жалюзі Venus

Часто, зробивши ремонт або просто генеральне прибирання в будинку, ми помічаємо, що без будь-яких конкретних змін ми не відчуваємо новизни і привабливості нашого житла. Зробити будинок затишніше і сучасніше допоможуть правильно підібрані жалюзі.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Ось нові металопластикові вікна, але чогось їм не вистачає ... Безумовно, потрібні жалюзі, і не прості, адже тепер є жалюзі для пластикових вікон! Ці горизонтальні жалюзі, що отримали назву Venus, влаштовані таким чином, що кріпляться прямо на стулку вікна, закриваючи поверхню склопакета. У закритому стані, якщо колір жалюзі збігається з рамою вікна, вони створюють з нею суцільну поверхню. У якій би площині ви не відкрили віконну раму, адже сучасні механізми це дозволяють, горизонтальні жалюзі завжди залишаються на місці, не провисаючи і не деформуючись. Управляти цими жалюзі дуже легко, з цим справляється одна ланцюжок. Повертати ламелі, піднімати і опускати самі жалюзі тепер стало набагато зручніше.
 
З горизонтальними жалюзі Venus ваша квартира відразу придбає новизну і сучасний стиль. А головне - надійний захист від сонячних променів влітку і від цікавих поглядів круглий рік.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Як впливає на жалюзі Венус УФ-промені і волога?

Так як жалюзі Венус виконуються з алюмінію і покриваються емаллю, вони не вигорають і не жовтіють, не втрачають свій колір. Алюміній не схильний до корозії.

Чи підходять жалюзі Венус на вікна балкона?

Жалюзі Венус на балкон буде кращим рішенням. Завдяки своїй унікальній конструкції, жалюзі гарантує виняткову надійність і довговічність. Ламелі впритул примикає до шибки, займаючи мінімум місця.

Як кріпляться жалюзі Венус?

Горизонтальні жалюзі Венус кріпляться з внутрішньої частини рами на штапик, не вдаючись до свердління рами. Тому виключається потрапляння небажаної вологи всередину віконного профілю. Завдяки такому способу кріплення, горизонтальні жалюзі Венус виглядають на вікні майже непомітно.

Чим жалюзі Венус відрізняються від інших жалюзі?

Жалюзі Венус відрізняються від інших жалюзі механізмом управління. Вони управляються за допомогою ланцюжка, на відміну від шнурового управління. Подібне управління є досить простим, стандартні жалюзі можна піднімати тільки під кутом 45 °, венус можна піднімати як завгодно.

Які переваги у жалюзі Венус?

у жалюзі кріпляться без свердління профілю до штапики вікна (вони спеціально розроблялися на металопластикові вікна). Акуратний плоский карниз майже зливається з вікном, складаючи єдине ціле.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 26.09.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Ринат 05.08.2019 в 18:54
new comment
Как раз по причине крепления жалюзи к створке окна я и приобрел в свое время продукцию именно этой капании. Уже более пяти лет они служат мне верой и правдой, и пока о замене речи не идет.
Руслан 02.12.2020 в 20:48
new comment
Согласен, что они практичные, и минусов не имеют. Единственное, пыль на них садится, и мыть их сложнее, чем рулонные жалюзи. В остальном, в одной из моих квартир и по сей день именно такие жалюзи.
Отменить
Додати коментар
Все про сантехнічних рольставнях
Здавалося б, про які рольставнях можна говорити, коли мова йде про звичайний туалеті, тобто приміщенні без вікон. Ми всі звикли бачити рольставні на вікнах і дверях квартир, приватних будинків, магазинів і установ, де на них покладається захисна функція. В туалеті ж вони необхідні, щоб приховати масу непривабливих комунікацій.
Детальніше
Кращі дизайнери 21 століття
Кращі дизайнери 21 століття
Сфера дизайну занадто швидко розвивається і іноді можна не встигнути за зміною одного тренда іншим. При цьому вона охоплює всі сфери людської діяльності, адже дизайн використовується для оформлення друкованих видань, одягу або продуктів.
Дерев'яні жалюзі в сучасному інтер'єрі
Дерев'яні жалюзі в сучасному інтер'єрі
Що, як не натуральне дерево, біліше за все радує наше око, коли ми оглядаємо вітальню, кухню або дитячу. Так приємно спертися ліктем об дерев'яну кришку столу або пройтися босоніж по дерев'яній підлозі, відчути тепло натурального дерева, помилуватися неповторним візерунком структури, створеним
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00