Горизонтальні жалюзі Venus

Горизонтальні жалюзі Venus

Часто, зробивши ремонт або просто генеральне прибирання в будинку, ми помічаємо, що без будь-яких конкретних змін ми не відчуваємо новизни і привабливості нашого житла. Зробити будинок затишніше і сучасніше допоможуть правильно підібрані жалюзі.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Ось нові металопластикові вікна, але чогось їм не вистачає ... Безумовно, потрібні жалюзі, і не прості, адже тепер є жалюзі для пластикових вікон! Ці горизонтальні жалюзі, що отримали назву Venus, влаштовані таким чином, що кріпляться прямо на стулку вікна, закриваючи поверхню склопакета. У закритому стані, якщо колір жалюзі збігається з рамою вікна, вони створюють з нею суцільну поверхню. У якій би площині ви не відкрили віконну раму, адже сучасні механізми це дозволяють, горизонтальні жалюзі завжди залишаються на місці, не провисаючи і не деформуючись. Управляти цими жалюзі дуже легко, з цим справляється одна ланцюжок. Повертати ламелі, піднімати і опускати самі жалюзі тепер стало набагато зручніше.
 
З горизонтальними жалюзі Venus ваша квартира відразу придбає новизну і сучасний стиль. А головне - надійний захист від сонячних променів влітку і від цікавих поглядів круглий рік.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Ринат
05.08.2019 в 18:54
new comment
Как раз по причине крепления жалюзи к створке окна я и приобрел в свое время продукцию именно этой капании. Уже более пяти лет они служат мне верой и правдой, и пока о замене речи не идет.
Отменить
Додати коментар
Організація простору на кухні
На кухні є три найважливіші точки, переміщуючись між якими готують їжу - раковина, робоча поверхня і піч. Зараз окрім цього з'явився ще й холодильник
Детальніше
Двері і Меблі в інтер'єрі, як єдине ціле
Двері і Меблі в інтер'єрі, як єдине ціле
Інтер'єр окремого приміщення, квартири або приватного будинку - цілісний об'єкт, при створенні якого необхідно враховувати безліч деталей, щоб в результаті отримати максимально привабливий варіант. Тому при підборі всіх елементів, необхідно враховувати як меблі, так і двері і вікна.
Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі
Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі
При створенні затишного інтер'єру значення відіграє будь-яка дрібниця. Найскладніше в цій справі - дотримати баланс між стилем, функціональністю і затишком.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень