Горизонтальні жалюзі Venus

Горизонтальні жалюзі Venus

Часто, зробивши ремонт або просто генеральне прибирання в будинку, ми помічаємо, що без будь-яких конкретних змін ми не відчуваємо новизни і привабливості нашого житла. Зробити будинок затишніше і сучасніше допоможуть правильно підібрані жалюзі.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Ось нові металопластикові вікна, але чогось їм не вистачає ... Безумовно, потрібні жалюзі, і не прості, адже тепер є жалюзі для пластикових вікон! Ці горизонтальні жалюзі, що отримали назву Venus, влаштовані таким чином, що кріпляться прямо на стулку вікна, закриваючи поверхню склопакета. У закритому стані, якщо колір жалюзі збігається з рамою вікна, вони створюють з нею суцільну поверхню. У якій би площині ви не відкрили віконну раму, адже сучасні механізми це дозволяють, горизонтальні жалюзі завжди залишаються на місці, не провисаючи і не деформуючись. Управляти цими жалюзі дуже легко, з цим справляється одна ланцюжок. Повертати ламелі, піднімати і опускати самі жалюзі тепер стало набагато зручніше.
 
З горизонтальними жалюзі Venus ваша квартира відразу придбає новизну і сучасний стиль. А головне - надійний захист від сонячних променів влітку і від цікавих поглядів круглий рік.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 267 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору