Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи

При будівництві будівлі окрему увагу необхідно приділити гідроізоляції підвалу і захисту його від проникнення грунтових вод. В іншому випадку фундамент будівлі буде регулярно піддаватися негативному впливу і зруйнуватися набагато раніше, ніж заплановано. Щоб запобігти передчасному руйнуванню, необхідно використовувати якісні матеріали і враховувати всі рекомендації виробника щодо їх використання в різних ситуаціях.

Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи

Основні нюанси при створенні гідроізоляції

 

Найчастіше підвальна частина будинку виконує одночасно декілька функцій. Це і льох для зберігання консервації, і підземний гараж і місце для облаштування технічного приміщення. Саме тому так важливо захистити підвальні приміщення від негативного впливу ґрунтових вод. У деяких випадках, ще на етапі будівництва фундаменту кошти гідроізоляції не використовувалися, в такому випадку досить просто скористатися деякими способами для монтування внутрішнього захисту від грунтових вод.

 

Залежно від особливостей кожної будівлі, можна використовувати різні матеріали для проведення будівельних робіт. На вибір впливає розташування самого будинку, обсяг талих вод, можливість протікання комунікацій і т.п. При проведенні робіт можуть використовуватися:

 

  • рідке скло;
  • плівкове мембранне покриття;
  • рідка гума;
  • проникаючі склади;
  • засоби захисту рулонного типу.

 

Вони можуть використовуватися як поодинці, так і комплексно.

 

Детальні характеристики гідроізоляційних матеріалів

 

Більшою популярністю при проведенні робіт користуються рулонні засоби захисту, як найбільш доступні. Застосовуються для захисту підлогового покриття від води. До них відносяться лінокром, руберойд і гідроізол. Залежно від рівня грунтових вод, сили припливу і кількості талих вод необхідно викладати від двох до п'яти-шести шарів. І незалежно від кількості шарів, використовується бетонна стяжка.

 

Проникаючі склади використовуються комплексно з рулонними засобами. Особливо актуальні в тому випадку, коли на ділянці високий рівень грунтових і талих вод. У складі сумішей використовується цемент, дрібний пісок і хімічно активні компоненти. Розлучаються найчастіше чистою водою або спеціальним складом. Готовий розчин наноситься на стіни, просочуючи їх на кілька міліметрів всередину, після чого створюється щільний гідроізоляційний шар.

 

Рідка гума використовується для створення гідроізоляційного шару підлоги, стін і стелі. В основі складу -бітум і латекс, тому після застигання на поверхні утворюється щільна плівка, що нагадує гуму. Щоб захистити приміщення від проникнення води, досить нанесення складу шаром в пару міліметрів. Рідке скло не менш просто у використанні і економічно. Досить просто розвести склад водою і нанести на поверхню. Після рідке скло проникає в пори стін, застигає і кристалізується.

В результаті ви отримуєте конструкцію, яка максимально захищена від впливу вологи, з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень.

При виборі гідроізоляційного матеріалу для підвалу звертайте увагу на рекомендації виробника.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 1002 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору