• Головна
  • Блог
  • Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи

Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи

Зміст
Основні нюанси при створенні гідроізоляції
Детальні характеристики гідроізоляційних матеріалів

При будівництві будівлі окрему увагу необхідно приділити гідроізоляції підвалу і захисту його від проникнення грунтових вод. В іншому випадку фундамент будівлі буде регулярно піддаватися негативному впливу і зруйнуватися набагато раніше, ніж заплановано. Щоб запобігти передчасному руйнуванню, необхідно використовувати якісні матеріали і враховувати всі рекомендації виробника щодо їх використання в різних ситуаціях.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Основні нюанси при створенні гідроізоляції

 

Найчастіше підвальна частина будинку виконує одночасно декілька функцій. Це і льох для зберігання консервації, і підземний гараж і місце для облаштування технічного приміщення. Саме тому так важливо захистити підвальні приміщення від негативного впливу ґрунтових вод. У деяких випадках, ще на етапі будівництва фундаменту кошти гідроізоляції не використовувалися, в такому випадку досить просто скористатися деякими способами для монтування внутрішнього захисту від грунтових вод.

 

Залежно від особливостей кожної будівлі, можна використовувати різні матеріали для проведення будівельних робіт. На вибір впливає розташування самого будинку, обсяг талих вод, можливість протікання комунікацій і т.п. При проведенні робіт можуть використовуватися:

 

  • рідке скло;
  • плівкове мембранне покриття;
  • рідка гума;
  • проникаючі склади;
  • засоби захисту рулонного типу.

 

Вони можуть використовуватися як поодинці, так і комплексно.

 

Детальні характеристики гідроізоляційних матеріалів

 

Більшою популярністю при проведенні робіт користуються рулонні засоби захисту, як найбільш доступні. Застосовуються для захисту підлогового покриття від води. До них відносяться лінокром, руберойд і гідроізол. Залежно від рівня грунтових вод, сили припливу і кількості талих вод необхідно викладати від двох до п'яти-шести шарів. І незалежно від кількості шарів, використовується бетонна стяжка.

 

Проникаючі склади використовуються комплексно з рулонними засобами. Особливо актуальні в тому випадку, коли на ділянці високий рівень грунтових і талих вод. У складі сумішей використовується цемент, дрібний пісок і хімічно активні компоненти. Розлучаються найчастіше чистою водою або спеціальним складом. Готовий розчин наноситься на стіни, просочуючи їх на кілька міліметрів всередину, після чого створюється щільний гідроізоляційний шар.

 

Рідка гума використовується для створення гідроізоляційного шару підлоги, стін і стелі. В основі складу -бітум і латекс, тому після застигання на поверхні утворюється щільна плівка, що нагадує гуму. Щоб захистити приміщення від проникнення води, досить нанесення складу шаром в пару міліметрів. Рідке скло не менш просто у використанні і економічно. Досить просто розвести склад водою і нанести на поверхню. Після рідке скло проникає в пори стін, застигає і кристалізується.

В результаті ви отримуєте конструкцію, яка максимально захищена від впливу вологи, з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень.

При виборі гідроізоляційного матеріалу для підвалу звертайте увагу на рекомендації виробника.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Еня 24.10.2020 в 07:50
new comment
Проникающая гидроизоляция дороже, но гораздо эффективнее рулонной или обмазочной, и проста в применении.
Отменить
Додати коментар
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Варіант як стільниця замість підвіконня дозволяє заощадити значний простір і освіжити інтер'єр мініатюрної кухні, звільнивши місце під інші, не менш важливі предмети обстановки. Економічне використання простору біля вікна на кухні
Детальніше
Все про сантехнічних рольставнях
Все про сантехнічних рольставнях
Здавалося б, про які рольставнях можна говорити, коли мова йде про звичайний туалеті, тобто приміщенні без вікон. Ми всі звикли бачити рольставні на вікнах і дверях квартир, приватних будинків, магазинів і установ, де на них покладається захисна функція. В туалеті ж вони необхідні, щоб приховати масу непривабливих комунікацій.
Як підібрати фіранки для кухні
Як підібрати фіранки для кухні
Штори в інтер'єрі є заключним штрихом для створення єдиного стилю в приміщенні. Роздумуючи, які вибрати штори, скористайтеся порадами професійних дизайнерів. Чи повинні фіранки стосуватися статі, які штори підійдуть в маленьку кімнату, а які зроблять затишній велику?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00