Де на жалюзі ціна найнижча?

Де на жалюзі ціна найнижча?

Великий вибір декору для вікон пропонує компанія Nikoss. Представлений асортимент тут дозволяє знайти жалюзі ціна, функціональність і дизайн яких будуть ідеально відповідати очікуванням клієнта. Ми працюємо з кожним замовником індивідуально, що дозволяє робити унікальні вироби, що відрізняються не тільки якістю, але і функціональністю. Завдяки мережі філій надаємо великий спектр послуг. Робить їх максимально зрозумілими онлайн-ресурс, зайшовши на який ви зможете викликати замірника, отримати попередній розрахунок вартості, розглянути запропоновані моделі і вибрати матеріал для створення жалюзі. Опис і фото матеріалів дозволяють зробити це швидко і в будь-який зручний час.
 
Завдяки оснащенню цехів сучасним обладнанням і якісної сировини компанія Nikoss пропонує купити жалюзі оптом і в роздріб за найвигіднішими цінами. Купуючи продукцію від виробника, ви отримуєте її без посередників. Гарантуємо, що вартість товару буде максимально вигідною. Після того, як фахівець компанії приїде і зробить виміри, замовлення виконується протягом семи днів. Ми доставимо жалюзі і встановимо їх. Філії компанії працюють у всіх обласних центрах України, що дозволяє надавати послуги дуже швидко. Така форма сервісу дозволяє надати великий спектр послуг, не завищуючи вартості виробів. Логістика виробничих процесів скорочує всі витрати і дає можливість формувати найбільш конкурентну ціну для споживачів. Незалежно від відстані клієнти в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах вартість нашої продукції залишиться незмінною.
 
Ми пропонуємо клієнтам будь-які види жалюзі. Виготовляємо вертикальні і горизонтальні моделі. Всі матеріали отримуємо від надійних виробників з Європи. Таким чином, випускаючи продукцію на території країни, пропонуємо споживачам товар найвищої якості.
 
Для виготовлення горизонтальних жалюзі використовуються алюмінієві ламелі, зроблені з пластику, рідше з дерева. Наші замовники можуть вибирати з величезної кількості квітів і відтінків. Пропонуються моделі, які встановлюються на віконний отвір або кріпляться безпосередньо на склопакети.
 
Вертикальні жалюзі найчастіше робляться з тканини створеної спеціально для таких конструкцій. Вона відрізняється різноманітністю відтінків і фактур. Також, такі сонцезахисні системи можуть виготовлятися з алюмінію, пластику або дерева.
Популярні питання наших клієнтів
Хочемо купити рулонні штори Nikoss, як дізнатися асортимент пропонованих тканин?

Асортимент тканин для рулонних штор дуже великий. Для того, щоб вибрати тканину, необхідно перейти в розділ "матеріали", де ви не тільки візуально побачите, як виглядає тканину, але і визначитеся з назвою тканини.

Хочу замовити жалюзі на балконні двері, який асортимент можете запропонувати?

Якщо дверний отвір нестандартного розміру, то доведеться замовляти жалюзі індивідуального виконання, що буде трохи дорожче. На дверний проріз можна встановити як вертикальні жалюзі, так і горизонтальні, можливий також варіант рулонних штор.

Так як же мені недорого купити жалюзі?

Для цього вам необхідно зв'язатися з менеджером нашої компанії. Ціна на жалюзі формується в залежності від розміру вашого вікна, бажаної системи управління, матеріалу і фурнітури. Менеджери компанії Nikoss, запропонують вам найоптимальніший варіант.

Які жалюзі вважаються недорогими?

Найдорожчі вважаються вертикальні пластикові і тканинні жалюзі. Крім того, вони легкі в догляді, надійні в експлуатації і мають гарантійний термін обслуговування.

Чи бувають акційні пропозиції?

Ціна наших жалюзі дуже демократична, за всіма акційними питань ви можете звернутися до відділення Укрсиббанку вичерпну інформацію.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 17.05.2021
Коментарів: 5
Коментарі
Ника 03.12.2020 в 14:21
new comment
Жалюзи уже давно стали доступными по цене. Тем более, что каждый производитель и продавец периодически проводит акции с понижением стоимости. Лично я доверяю NIKOSS. Соотношение цены и качества мне нравится.
Марья 28.10.2020 в 20:44
new comment
Ну если брать у оптовиков, цена однозначно выйдет намного ниже, чем если заказывать жалюзи у перекупщиков. Так же сейчас возможно найти жалюзи, на которые идет не плохая скидка.
Amira 19.09.2019 в 05:18
new comment
Самая низкая цена на жалюзи, наверное у оптовиков. Так же можно взять в пример фирму NIKOSS, там довольно широкий выбор жалюзей и рулонных штор, да и цены ниже чем в других магазинах.
Petrov 16.08.2019 в 22:36
new comment
Я считаю лучше покупать жалюзи у оптовиков или у известного производителя, чтобы получить хорошую скидку, а так же в случае брака, можно было бы сделать замену или возврат. Выбор жалюзей очень велик если честно.
Алексей 10.08.2019 в 15:28
new comment
Как говорят, семь раз отмерь, один отрежь. Вот и с покупкой жалюзи так же, нужно несколько раз замерить, продумать дизайн подобрать правильный материал и доверить это все профессионалам если сами не уверенны в своих силах.
Отменить
Додати коментар
Сучасні жалюзі оптом
Компанія Nikoss пропонує купити жалюзі оптом від виробника в Харкові на найвигідніших умовах. Продаж вертикальних і горизонтальних жалюзі оптом від провідного виробника в Харкові.
Детальніше
Горизонтальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі
Доступність і практичність горизонтальних жалюзі ставлять їх поза часом і модою. Їх класичний вигляд сприяє акцентування саме стилю будь-якої кімнати, не привертаючи до себе особливої уваги. Вони скромно виконують свою функцію, забезпечуючи недоторканність приватного життя, керуючи світловим
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Єгипетський стиль в інтер'єрі
Сучасний Єгипет і Древній Єгипет - це два, безумовно, дуже різні держави. У інтер'єрних стилях, найчастіше, намагаються відтворити інтер'єрні особливості та культурні риси саме Стародавнього Єгипту - держави з надзвичайно цікавою історією, цікавою культурою, дуже самобутнього.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00