Де на жалюзі ціна найнижча?

Де на жалюзі ціна найнижча?

Великий вибір декору для вікон пропонує компанія Nikoss. Представлений асортимент тут дозволяє знайти жалюзі ціна, функціональність і дизайн яких будуть ідеально відповідати очікуванням клієнта. Ми працюємо з кожним замовником індивідуально, що дозволяє робити унікальні вироби, що відрізняються не тільки якістю, але і функціональністю. Завдяки мережі філій надаємо великий спектр послуг. Робить їх максимально зрозумілими онлайн-ресурс, зайшовши на який ви зможете викликати замірника, отримати попередній розрахунок вартості, розглянути запропоновані моделі і вибрати матеріал для створення жалюзі. Опис і фото матеріалів дозволяють зробити це швидко і в будь-який зручний час.
 
Завдяки оснащенню цехів сучасним обладнанням і якісної сировини компанія Nikoss пропонує купити жалюзі оптом і в роздріб за найвигіднішими цінами. Купуючи продукцію від виробника, ви отримуєте її без посередників. Гарантуємо, що вартість товару буде максимально вигідною. Після того, як фахівець компанії приїде і зробить виміри, замовлення виконується протягом семи днів. Ми доставимо жалюзі і встановимо їх. Філії компанії працюють у всіх обласних центрах України, що дозволяє надавати послуги дуже швидко. Така форма сервісу дозволяє надати великий спектр послуг, не завищуючи вартості виробів. Логістика виробничих процесів скорочує всі витрати і дає можливість формувати найбільш конкурентну ціну для споживачів. Незалежно від відстані клієнти в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах вартість нашої продукції залишиться незмінною.
 
Ми пропонуємо клієнтам будь-які види жалюзі. Виготовляємо вертикальні і горизонтальні моделі. Всі матеріали отримуємо від надійних виробників з Європи. Таким чином, випускаючи продукцію на території країни, пропонуємо споживачам товар найвищої якості.
 
Для виготовлення горизонтальних жалюзі використовуються алюмінієві ламелі, зроблені з пластику, рідше з дерева. Наші замовники можуть вибирати з величезної кількості квітів і відтінків. Пропонуються моделі, які встановлюються на віконний отвір або кріпляться безпосередньо на склопакети.
 
Вертикальні жалюзі найчастіше робляться з тканини створеної спеціально для таких конструкцій. Вона відрізняється різноманітністю відтінків і фактур. Також, такі сонцезахисні системи можуть виготовлятися з алюмінію, пластику або дерева.
Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Amira
19.09.2019 в 05:18
new comment
Самая низкая цена на жалюзи, наверное у оптовиков. Так же можно взять в пример фирму NIKOSS, там довольно широкий выбор жалюзей и рулонных штор, да и цены ниже чем в других магазинах.
Petrov
16.08.2019 в 22:36
new comment
Я считаю лучше покупать жалюзи у оптовиков или у известного производителя, чтобы получить хорошую скидку, а так же в случае брака, можно было бы сделать замену или возврат. Выбор жалюзей очень велик если честно.
Алексей
10.08.2019 в 15:28
new comment
Как говорят, семь раз отмерь, один отрежь. Вот и с покупкой жалюзи так же, нужно несколько раз замерить, продумать дизайн подобрать правильный материал и доверить это все профессионалам если сами не уверенны в своих силах.
Отменить
Додати коментар
Оформлення вікна в дитячій кімнаті
Оформлення вікна в дитячій кімнаті - цікавий і нескладний процес. Дорослий дитина цілком може допомогти з ідеями і створенням дрібних елементів. Велике значення в інтер'єрі кімнати дитини займають вікна, потрібно знати, як вибрати штори в дитячу кімнату.
Детальніше
Стиль маньєризм в інтер'єрі
Стиль маньєризм в інтер'єрі
Стиль маньеризм сьогодні незаслужено забутий і абсолютно даремно: за ступенем естетичності і вишуканості, він цілком може посперечатися з класицизмом, бароко і рококо.
Типи захисних ролет
Типи захисних ролет
Види і особливості захисних ролет. Альтернативою старим добрим ставням в наші дні можна назвати ролети. Існують різні типи управління захисних ролет: такі як класичні приводи ручного управління, так і електроприводи
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень