Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?

Гаражні ролети або секційні ворота: що вибрати?

Зберігання машини

Власники автомобіля завжди дуже дбайливо ставляться до зовнішнього вигляду, справності механізму і звичайно ж безпеки   зберігання цієї техніки. Насамперед у людей з великим будинком виникає питання: « Де мені зберігати машину? &Raquo ;. Щоб убезпечити себе найкраще мати для автомобіля надійне місце, закрите від чужих очей. Гараж і є цим затишним місцем. Але якими ж повинні бути ворота у цього гаража?

Що спільного між цими двома видами?

Дуже часто люди не вміють розрізняти секційні ворота і гаражні ролети між собою, тому що вони мають кілька схожих характеристик:

  • обидві конструкції піднімаються вгору;
  • мають однакові функції;
  • можуть бути вмонтовані в будь-який отвір;
  • зроблені у вигляді горизонтальних ламелей;
  • один і другий варіант мають захист проти корозії.

Різниця між ролетами і секційними воротами

Незважаючи на схожий принцип дії вони мають дуже велика різниця між собою:

  • Секційні моделі не можуть бути встановлені, якщо стеля не зовсім міцний і не цілісний. Цей критерій дуже важливий, оскільки на нього кріпляться напрямні, по якому пересувається стулка. Навпаки секційним воротам ролети можуть бути вбудовані незважаючи на розміри гаража і особливість стелі.
  • Секційні ворота стоять в 3-4 рази дорожче ніж ролети, порядком 400-500 €.
  • Секційні ворота набагато краще встановлювати в опалюваних приміщеннях, ролети ж навпаки - в холодних. Матеріал (сталь) і наповнення (сендвіч-панель) з якого вони зроблені мають високу міцність і теплоізоляцію, тому не будуть пропускати тепло.
  • Секційні ворота, в порівнянні з акуратними ролетами дуже громіздкі. Тут важливо знати розмір отвору і   кількість місця, адже вони досить широкі і високі. Ролети ж займають мало місця і можуть бути встановлені в невеликих приміщеннях.
  • У секційних воріт більш різноманітний дизайн, з можливістю вбудовування будь-яких додаткових деталей (наприклад вікно) і великою палітрою кольорів.

Що і де найкраще встановити: гаражні ролети

Гаражні ролети стали популярними зовсім недавно і вже встигли полюбитися економними і не сильно вимогливими власниками авто. Раніше ролети ставили на тимчасових приміщеннях: ларьки, палатки, торгові кіоски, будмайданчика, на альтанках кафе, магазинів і іншого. Їх конструкція представляє собою ламелі з алюмінію, дерева, сталі, пластика, намотують на короб при відкритті. Тому ролети також вставляти в гаражі, які знаходяться у дворі, або ж для закриття отвору між приміщеннями на складах.

Секційні ворота

На рахунок секційних воріт, то їх оснащення ригельними замками, щільність прилягання панелей і їх товщина створюють хороші протизламні властивості. Так, як ролети зручніше використовувати в побутовому плані, то секційні ворота - це прекрасний варіант з посиленими елементами в складі, який може служити і в промисловості. Ще одним важливим критерієм у виборі також є кліматичні умови. Якщо регіон має строгий клімат і вітру, ролети тут не будуть працювати, адже їх конструкція трохи слабкіше. &Nbsp;

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 531 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору