Футон що це таке

Зміст
Актуальність в сучасному інтер'єрі
Переваги і тонкощі використання

Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії. Саме там зародилася культура багатофункціонального використання не тільки меблів, але і простору. Футон ночами використовувався в якості спального місця, а з ранку сворачивался і забирався в шафу.

У сучасному інтер'єрі футон стане ідеальним варіантом облаштування приміщення для прихильників аскетизму. Він виділяється в першу чергу простий, практичністю і лаконічністю.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Актуальність в сучасному інтер'єрі

Футон все частіше використовується для облаштування інтер'єру та широкого використовується для реалізації проектів, виконаних як в японському, так і європейському стилі. Незважаючи на те, що футон зараз видозмінився і розширив своє визначення, він не втратив своєї актуальності.

Футон використовується в якості:

  • ортопедичного матраца на дивані або ліжку;
  • надіванніка;
  • наматрасника.

У сучасному інтер'єрі крісла або дивани зі згорнутим футони виглядають максимально минималистично і привабливо. А різноманітність варіантів виконання дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський проект.

Переваги і тонкощі використання

Футон в першу чергу ідеально підійде для тих, хто вважає за краще спати на підлозі. Використання якісних наповнювачів дозволяє вирішити багато проблем зі здоров'ям. Серед переваг використання футона варто також виділити:

  • простота використання;
  • він з легкістю витримує будь-яку вагу і комплекцію;
  • міцність і стійкість при використанні дітьми;
  • внесення нових ноток в інтер'єр приміщення, незалежно від його призначення.

Єдине, на що варто відразу звернути увагу - футон за своїм прямим призначенням, сну на підлозі, не підходить для приміщень з холодними підлогами. В іншому випадку ви можете зіткнутися з простудними захворюваннями.

У такому випадку варто звернути увагу на дивани з футони. Він став своєрідним перехідним моментом між класичним футони і звичним для європейських інтер'єрів диваном.

Диван-футон відрізняється компактністю і практичністю. Займає мінімум місця в складеному стані, а в розкладеному трансформується в повноцінне ліжко, яка ідеально підійде для двох дорослих людей. Вигідно вирізняється відмінними ортопедичними властивостями, що дозволяє протягом сну повністю розслабитися і відновити свої сили.

Як каркас використовується полотно з натурального дерева, посиленого металом.

Футон також може використовуватися і в якості матраца для звичайному ліжку, надаючи додаткові ортопедичні властивості спального місця. Все тому, що при виробництві виробу надається додаткова і приємна легкість. Тому футон рекомендується в якості заміни стандартного ортопедичному матрацу літнім людям і всім тим, кому протипоказано жорсткому спальному місцю.

Окрему увагу варто приділити ліжок, оснащеним щільними матрацами, максимально нагадують футон. Вони трохи нижче стандартних ліжок, але набагато практичніше і комфортніше.

Різноманітність сучасних реалізацій футона дозволяє підібрати ідеальний варіант для кожного, незалежно від віку, статі та особливостей організму.

Опубликавано: 06.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як мити душову кабінку
Прибирання душу може бути досить складним завданням. Душові кабіни мають безліч затишних куточків і щілин, де скупчується багато бруду і цвілі
Детальніше
Обробка стін спальні
Обробка стін спальні
Прикрасити спальню здається нескладним завданням. Досить поставити зручне ліжко, шафу, тумбочку і можна створити затишну кімнату для сну
Яким жалюзі віддати перевагу
Яким жалюзі віддати перевагу
Завдяки сонцезахисним системам, можна не тільки сховатися від палючого сонячного світла, а й створити мінімалістичний стиль в дизайні, в якому кожен елемент інтер'єру буде відповідати своєму призначенню.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень