Футон що це таке

Зміст
Актуальність в сучасному інтер'єрі
Переваги і тонкощі використання

Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії. Саме там зародилася культура багатофункціонального використання не тільки меблів, але і простору. Футон ночами використовувався в якості спального місця, а з ранку сворачивался і забирався в шафу.

У сучасному інтер'єрі футон стане ідеальним варіантом облаштування приміщення для прихильників аскетизму. Він виділяється в першу чергу простий, практичністю і лаконічністю.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Актуальність в сучасному інтер'єрі

Футон все частіше використовується для облаштування інтер'єру та широкого використовується для реалізації проектів, виконаних як в японському, так і європейському стилі. Незважаючи на те, що футон зараз видозмінився і розширив своє визначення, він не втратив своєї актуальності.

Футон використовується в якості:

  • ортопедичного матраца на дивані або ліжку;
  • надіванніка;
  • наматрасника.

У сучасному інтер'єрі крісла або дивани зі згорнутим футони виглядають максимально минималистично і привабливо. А різноманітність варіантів виконання дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський проект.

Переваги і тонкощі використання

Футон в першу чергу ідеально підійде для тих, хто вважає за краще спати на підлозі. Використання якісних наповнювачів дозволяє вирішити багато проблем зі здоров'ям. Серед переваг використання футона варто також виділити:

  • простота використання;
  • він з легкістю витримує будь-яку вагу і комплекцію;
  • міцність і стійкість при використанні дітьми;
  • внесення нових ноток в інтер'єр приміщення, незалежно від його призначення.

Єдине, на що варто відразу звернути увагу - футон за своїм прямим призначенням, сну на підлозі, не підходить для приміщень з холодними підлогами. В іншому випадку ви можете зіткнутися з простудними захворюваннями.

У такому випадку варто звернути увагу на дивани з футони. Він став своєрідним перехідним моментом між класичним футони і звичним для європейських інтер'єрів диваном.

Диван-футон відрізняється компактністю і практичністю. Займає мінімум місця в складеному стані, а в розкладеному трансформується в повноцінне ліжко, яка ідеально підійде для двох дорослих людей. Вигідно вирізняється відмінними ортопедичними властивостями, що дозволяє протягом сну повністю розслабитися і відновити свої сили.

Як каркас використовується полотно з натурального дерева, посиленого металом.

Футон також може використовуватися і в якості матраца для звичайному ліжку, надаючи додаткові ортопедичні властивості спального місця. Все тому, що при виробництві виробу надається додаткова і приємна легкість. Тому футон рекомендується в якості заміни стандартного ортопедичному матрацу літнім людям і всім тим, кому протипоказано жорсткому спальному місцю.

Окрему увагу варто приділити ліжок, оснащеним щільними матрацами, максимально нагадують футон. Вони трохи нижче стандартних ліжок, але набагато практичніше і комфортніше.

Різноманітність сучасних реалізацій футона дозволяє підібрати ідеальний варіант для кожного, незалежно від віку, статі та особливостей організму.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Катерина 29.10.2020 в 12:34
new comment
Футоном еще называют кресло-мешок. Бесформенная мягкая мебель. Внешне очень похож на мешок. Мы приобрели футон для детской. В интерьере выглядит уместно и функционально. Сын его обожает: на нем можно и сидеть, и лежать, и перемещать его куда угодно.
Анна 22.10.2020 в 18:07
new comment
Никогда не знала, что такое футон. Интересная статья. Надо запомнить название такой "кровати".
Отменить
Додати коментар
Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири
Двоповерхові квартири є широкий простір діяльності для дизайнерів. Необхідно докласти зовсім небагато зусиль і в результаті можна отримати просторе і комфортне приміщення, яке не поступається за своїми габаритами приватних будинків. І це проживаючи в місті, не відмовляючи собі в звичному способі життя. Облаштовуючи двоярусну квартиру, необхідно враховувати кілька важливих моментів.
Детальніше
Стиль контемпорарі в інтер'єрі
Стиль контемпорарі в інтер'єрі
Серед усіх можливих стилів в інтер'єрі, сьогодні все більш і більш популярним стає стиль контемпорарі. Контемпорарі, буквально, перекладається з англійської мови як "сучасний" і він, по факту, дійсно є гідне відображення нинішньої епохи.
Алюмінієві розсувні вікна
Алюмінієві розсувні вікна
Розсувні вікна і двері давно перестали бути "дивиною" інтер'єру. Їх переваги оцінили не тільки жителі котеджів і заміських будинків. Подібні системи дозволяють економити місце при відкриванні стулок, які можуть мати досить великі розміри.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00