Футон що це таке

Зміст
Актуальність в сучасному інтер'єрі
Переваги і тонкощі використання

Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії. Саме там зародилася культура багатофункціонального використання не тільки меблів, але і простору. Футон ночами використовувався в якості спального місця, а з ранку сворачивался і забирався в шафу.

У сучасному інтер'єрі футон стане ідеальним варіантом облаштування приміщення для прихильників аскетизму. Він виділяється в першу чергу простий, практичністю і лаконічністю.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Актуальність в сучасному інтер'єрі

Футон все частіше використовується для облаштування інтер'єру та широкого використовується для реалізації проектів, виконаних як в японському, так і європейському стилі. Незважаючи на те, що футон зараз видозмінився і розширив своє визначення, він не втратив своєї актуальності.

Футон використовується в якості:

  • ортопедичного матраца на дивані або ліжку;
  • надіванніка;
  • наматрасника.

У сучасному інтер'єрі крісла або дивани зі згорнутим футони виглядають максимально минималистично і привабливо. А різноманітність варіантів виконання дозволяє реалізувати будь-який дизайнерський проект.

Переваги і тонкощі використання

Футон в першу чергу ідеально підійде для тих, хто вважає за краще спати на підлозі. Використання якісних наповнювачів дозволяє вирішити багато проблем зі здоров'ям. Серед переваг використання футона варто також виділити:

  • простота використання;
  • він з легкістю витримує будь-яку вагу і комплекцію;
  • міцність і стійкість при використанні дітьми;
  • внесення нових ноток в інтер'єр приміщення, незалежно від його призначення.

Єдине, на що варто відразу звернути увагу - футон за своїм прямим призначенням, сну на підлозі, не підходить для приміщень з холодними підлогами. В іншому випадку ви можете зіткнутися з простудними захворюваннями.

У такому випадку варто звернути увагу на дивани з футони. Він став своєрідним перехідним моментом між класичним футони і звичним для європейських інтер'єрів диваном.

Диван-футон відрізняється компактністю і практичністю. Займає мінімум місця в складеному стані, а в розкладеному трансформується в повноцінне ліжко, яка ідеально підійде для двох дорослих людей. Вигідно вирізняється відмінними ортопедичними властивостями, що дозволяє протягом сну повністю розслабитися і відновити свої сили.

Як каркас використовується полотно з натурального дерева, посиленого металом.

Футон також може використовуватися і в якості матраца для звичайному ліжку, надаючи додаткові ортопедичні властивості спального місця. Все тому, що при виробництві виробу надається додаткова і приємна легкість. Тому футон рекомендується в якості заміни стандартного ортопедичному матрацу літнім людям і всім тим, кому протипоказано жорсткому спальному місцю.

Окрему увагу варто приділити ліжок, оснащеним щільними матрацами, максимально нагадують футон. Вони трохи нижче стандартних ліжок, але набагато практичніше і комфортніше.

Різноманітність сучасних реалізацій футона дозволяє підібрати ідеальний варіант для кожного, незалежно від віку, статі та особливостей організму.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Катерина 29.10.2020 в 12:34
new comment
Футоном еще называют кресло-мешок. Бесформенная мягкая мебель. Внешне очень похож на мешок. Мы приобрели футон для детской. В интерьере выглядит уместно и функционально. Сын его обожает: на нем можно и сидеть, и лежать, и перемещать его куда угодно.
Анна 22.10.2020 в 18:07
new comment
Никогда не знала, что такое футон. Интересная статья. Надо запомнить название такой "кровати".
Отменить
Додати коментар
Якісні жалюзі і ролети в Кременчузі
Якісні, правильно підібрані жалюзі або ролети можуть істотно полегшити життя і додати вашому будинку неперевершеного затишку. Багато противляться можливості установки жалюзі, мотивуючи це тим, що мовляв, зі звичайними шторами теж нормально.
Детальніше
Хімчистка вертикальних жалюзі
Хімчистка вертикальних жалюзі
Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду. Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів.
Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі
Особливості інтер'єру в чорно-білому кольорі
Якщо ви хочете створити мінімалістичний дизайн, щоб квартира виглядала стильно й лаконічно, то можна використовувати чорно-білу гаму в інтер'єрі
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00