Функціональний дизайн інтер'єру

Зміст
Що розуміється під функціональним дизайном
Важливість планування в функціональному дизайні
Краса і функціональність

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Функціональність в інтер'єрі нове віяння серед дизайнерів. Головний момент, який необхідно враховувати при його створенні - об'єднання функції і дизайну. Будь-який предмет, який використовується в інтер'єрі повинен бути комфортним і виконувати не декоративну, а якусь робочу функцію. Ми розповімо, як саме можна втілити в своїй квартирі окремі елементи функціонального дизайну.
 

Що розуміється під функціональним дизайном

Функціональний дизайн підбирається індивідуально для кожного. Все тому, що окремі елементи будуть нести корисні властивості для однієї людини, а для іншого вони стануть марним скупченням меблів. Тому в першу чергу враховується зручність. Щоб відтворити функціональний дизайн в своїй квартирі, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:
 
  • прописуємо активні щоденні дії - це дозволить зорієнтуватися в тому, з якими предметами інтер'єру ви стикаєтеся протягом дня і як їх можна при необхідності об'єднати;
  • створюємо планування - створення планування окремого простору дозволяє з комфортом користуватися будь-якими предметами інтер'єру.
Варто окремо зупиниться на створенні планування для квартири або будинку.
 

Важливість планування в функціональному дизайні

В першу чергу необхідно розуміти, які меблі буде використовуватися і скільки простору ви зможете звільнити навколо. Бажання використовувати кожен вільний метр призведе до захаращення квартири. Особливу увагу необхідно приділяти звільнення коридорів, проходів, кухонній зоні.
 
Далі необхідно змоделювати окремі ситуації з вашого повсякденного життя. Якщо ви не користуєтеся окремим предметом меблів, чи будете використовувати його ви або ваші близькі друзі.
 

Краса і функціональність

Але, складаючи список важливих і потрібних предметів меблів не варто забувати і про прикрасу свого інтер'єру. Навіть у функціональному напрямку зробити це досить просто.
 
Для початку необхідно підібрати меблі, яка не буде перевантажувати візуально простір. Навіть монтуючи шафа-купе в кімнату, невірний вибір колірного оформлення може зіпсувати все враження. Так, в невеликій кімнаті необхідно віддати перевагу світлим відтінкам дерева, а передня панель може грати роль дзеркала. У такому випадку ви зможете заощадити місце, не використовуючи друге дзеркало і не тиснути на простір за допомогою темних кольорів.
 
Окрему роль грає і освітлення. Люстра, світильники, бра - вони повинні висвітлювати в першу чергу робочі зони, а тільки потім виконувати декоративну функцію. Важливий момент грає і природне освітлення, яке можна контролювати ролетами або жалюзі. Вони зручні у використанні, а різноманітність колірних варіантів дозволить підібрати найбільш підходящий екземпляр.
 
У функціональному дизайні допускається використання контрастних предметів. Особливо це актуально при виборі матеріалів обробки, текстилю, елементів декору. Можна поєднувати між собою матовість і глянець, фактурність і гладкість. Найголовніше, щоб предмети не зливалися в єдине ціле.
 
В результаті ви отримуєте інтер'єр, в якому ви зможете перебувати протягом довгого часу і відчувати себе максимально комфортно.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Маша 02.12.2020 в 20:01
new comment
Мне нравится такой функциональный дизайн интерьера, смотрится необычно, но в то же время стильно.
Отменить
Додати коментар
Cтиль гжель
Стиль гжель стане хорошим варіантом для облаштування інтер'єру для справжніх фанатів слов'янської культури. Такі інтер'єри виглядають цікаво, незаїждженими, досить свіжо і оригінально.
Детальніше
Як зібрати захисні ролети на вікна?
Як зібрати захисні ролети на вікна?
Для захисту свого будинку або офісу від зловмисників прості жалюзі не підійдуть. Ідеальним рішенням буде встановити спеціальні ролети, які завойовують величезну популярність. Вони відрізняються міцністю, прийнятною ціною, довговічністю, надійністю, легкістю в експлуатації і привабливістю.
Вакансія: робота монтажником і заміряє жалюзі і ролетт
Вакансія: робота монтажником і заміряє жалюзі і ролетт
Ринок праці зараз досить різноманітний і реалізувати себе можна в практично будь-якій галузі. І, не дивлячись, на значну кількість вакансій з IT-індустрії та креативної галузі, якісний ручна праця залишається досить актуальним і при цьому - досить високо оплачуваних.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00