Функціональний дизайн інтер'єру

Функціональний дизайн інтер'єру

Функціональність в інтер'єрі нове віяння серед дизайнерів. Головний момент, який необхідно враховувати при його створенні - об'єднання функції і дизайну. Будь-який предмет, який використовується в інтер'єрі повинен бути комфортним і виконувати не декоративну, а якусь робочу функцію. Ми розповімо, як саме можна втілити в своїй квартирі окремі елементи функціонального дизайну.
 

Що розуміється під функціональним дизайном

Функціональний дизайн підбирається індивідуально для кожного. Все тому, що окремі елементи будуть нести корисні властивості для однієї людини, а для іншого вони стануть марним скупченням меблів. Тому в першу чергу враховується зручність. Щоб відтворити функціональний дизайн в своїй квартирі, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:
 
  • прописуємо активні щоденні дії - це дозволить зорієнтуватися в тому, з якими предметами інтер'єру ви стикаєтеся протягом дня і як їх можна при необхідності об'єднати;
  • створюємо планування - створення планування окремого простору дозволяє з комфортом користуватися будь-якими предметами інтер'єру.
Варто окремо зупиниться на створенні планування для квартири або будинку.
 

Важливість планування в функціональному дизайні

В першу чергу необхідно розуміти, які меблі буде використовуватися і скільки простору ви зможете звільнити навколо. Бажання використовувати кожен вільний метр призведе до захаращення квартири. Особливу увагу необхідно приділяти звільнення коридорів, проходів, кухонній зоні.
 
Далі необхідно змоделювати окремі ситуації з вашого повсякденного життя. Якщо ви не користуєтеся окремим предметом меблів, чи будете використовувати його ви або ваші близькі друзі.
 

Краса і функціональність

Але, складаючи список важливих і потрібних предметів меблів не варто забувати і про прикрасу свого інтер'єру. Навіть у функціональному напрямку зробити це досить просто.
 
Для початку необхідно підібрати меблі, яка не буде перевантажувати візуально простір. Навіть монтуючи шафа-купе в кімнату, невірний вибір колірного оформлення може зіпсувати все враження. Так, в невеликій кімнаті необхідно віддати перевагу світлим відтінкам дерева, а передня панель може грати роль дзеркала. У такому випадку ви зможете заощадити місце, не використовуючи друге дзеркало і не тиснути на простір за допомогою темних кольорів.
 
Окрему роль грає і освітлення. Люстра, світильники, бра - вони повинні висвітлювати в першу чергу робочі зони, а тільки потім виконувати декоративну функцію. Важливий момент грає і природне освітлення, яке можна контролювати ролетами або жалюзі. Вони зручні у використанні, а різноманітність колірних варіантів дозволить підібрати найбільш підходящий екземпляр.
 
У функціональному дизайні допускається використання контрастних предметів. Особливо це актуально при виборі матеріалів обробки, текстилю, елементів декору. Можна поєднувати між собою матовість і глянець, фактурність і гладкість. Найголовніше, щоб предмети не зливалися в єдине ціле.
 
В результаті ви отримуєте інтер'єр, в якому ви зможете перебувати протягом довгого часу і відчувати себе максимально комфортно.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 408 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору