Функціональний дизайн інтер'єру

Зміст
Що розуміється під функціональним дизайном
Важливість планування в функціональному дизайні
Краса і функціональність

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Функціональність в інтер'єрі нове віяння серед дизайнерів. Головний момент, який необхідно враховувати при його створенні - об'єднання функції і дизайну. Будь-який предмет, який використовується в інтер'єрі повинен бути комфортним і виконувати не декоративну, а якусь робочу функцію. Ми розповімо, як саме можна втілити в своїй квартирі окремі елементи функціонального дизайну.
 

Що розуміється під функціональним дизайном

Функціональний дизайн підбирається індивідуально для кожного. Все тому, що окремі елементи будуть нести корисні властивості для однієї людини, а для іншого вони стануть марним скупченням меблів. Тому в першу чергу враховується зручність. Щоб відтворити функціональний дизайн в своїй квартирі, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:
 
  • прописуємо активні щоденні дії - це дозволить зорієнтуватися в тому, з якими предметами інтер'єру ви стикаєтеся протягом дня і як їх можна при необхідності об'єднати;
  • створюємо планування - створення планування окремого простору дозволяє з комфортом користуватися будь-якими предметами інтер'єру.
Варто окремо зупиниться на створенні планування для квартири або будинку.
 

Важливість планування в функціональному дизайні

В першу чергу необхідно розуміти, які меблі буде використовуватися і скільки простору ви зможете звільнити навколо. Бажання використовувати кожен вільний метр призведе до захаращення квартири. Особливу увагу необхідно приділяти звільнення коридорів, проходів, кухонній зоні.
 
Далі необхідно змоделювати окремі ситуації з вашого повсякденного життя. Якщо ви не користуєтеся окремим предметом меблів, чи будете використовувати його ви або ваші близькі друзі.
 

Краса і функціональність

Але, складаючи список важливих і потрібних предметів меблів не варто забувати і про прикрасу свого інтер'єру. Навіть у функціональному напрямку зробити це досить просто.
 
Для початку необхідно підібрати меблі, яка не буде перевантажувати візуально простір. Навіть монтуючи шафа-купе в кімнату, невірний вибір колірного оформлення може зіпсувати все враження. Так, в невеликій кімнаті необхідно віддати перевагу світлим відтінкам дерева, а передня панель може грати роль дзеркала. У такому випадку ви зможете заощадити місце, не використовуючи друге дзеркало і не тиснути на простір за допомогою темних кольорів.
 
Окрему роль грає і освітлення. Люстра, світильники, бра - вони повинні висвітлювати в першу чергу робочі зони, а тільки потім виконувати декоративну функцію. Важливий момент грає і природне освітлення, яке можна контролювати ролетами або жалюзі. Вони зручні у використанні, а різноманітність колірних варіантів дозволить підібрати найбільш підходящий екземпляр.
 
У функціональному дизайні допускається використання контрастних предметів. Особливо це актуально при виборі матеріалів обробки, текстилю, елементів декору. Можна поєднувати між собою матовість і глянець, фактурність і гладкість. Найголовніше, щоб предмети не зливалися в єдине ціле.
 
В результаті ви отримуєте інтер'єр, в якому ви зможете перебувати протягом довгого часу і відчувати себе максимально комфортно.
Опубликавано: 21.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Основні риси стилю рококо в інтер'єрі
Якщо вам не до душі сучасні, мінімалістичні інтер'єри, які виглядають так, як ніби ожилий каталог меблів, то цілком варто звернутися до класичних, ретро інтер'єрів, які допоможуть вам перетворити вашу квартиру або будинок в справжнісінький палац.
Детальніше
З чого почати ремонт в квартирі
З чого почати ремонт в квартирі
Ремонт в квартирі, незалежно від його масштабів, повинен проводитися максимально відповідально. Важливо вибирати якісні матеріали, продумувати етапи виконання і враховувати безліч дрібниць. Головне завдання - складання стратегії, дотримуючись якої ви зможете провести той ремонт, який буде радувати вас протягом тривалого часу
Штори для вітальні
Штори для вітальні
При оформленні інтер'єру вітальні багато людей стикаються зі складним вибором, як же оформити вікно. Для багатьох людей штори і жалюзі, це дві несумісні речі
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень