Декор склопакетів - Фацетні вставки і гнуте скло

В останні роки почали набирати популярність склопакети зі спеціальним гнутим склом і Фацетні вставками. Якщо раніше гнуте скло використовувалося переважно для декорації фасадів і вхідних дверей в великих магазинах, то зараз люди намагаються прикрасити ним і своє власне житло, заміські будинки і котеджі.

Гнуте скло

Гнуте скло може виконувати дві функції відразу – нестандартне декорування і можливість приховати від сторонніх очей те, що відбувається в будинку, адже воно має властивість дзеркальності.

Виготовлення

Моліровка або процедура згинання скла є досить складним процесом. Спочатку скло розжарюється до температури 600-700 градусів, що робить його м'яким і текучим. Це дає можливість йому самостійно деформуватися під вагою власної ваги, приймаючи форму опорної площини. При цьому, сам лист скла залишається гладким, однорідним і цілісним. Така техніка дає можливість виробляти скла різних форм. Надавати склу форму можна двома технологіями:

  • М'яке скло поміщають в металевий шаблон, форму якого воно згодом і приймає.
  • Скло спочатку розігрівається в печі, а потім направляється в відсік, де спеціально призначені ролики роблять заздалегідь задану на комп'ютері форму. Після цього скло піддається загартуванню. Слід зазначити, що такі печі є повністю механізованими.

Готове гнуте скло дуже надійно і безпечно у використанні, його практично неможливо пошкодити, воно має стійкість до впливу навколишнього середовища. На поверхню такого скла можна нанести будь-який малюнок, напис або навіть тверде покриття на основі оксидів металів. Таке скління на даний момент є в 11 кольорах і 4 типах покриттів.

Використання

Найбільш часто гнуте скло використовується для установки скляних перегородок, при склінні вікон, дверей, фасадів, при монтажі сходових перил, панорамних ліфтів, при виробництві скляних меблів, транспортних зупинок і так далі.

Фацетні вставки

Фацет – це скляна декорація, тобто скло зі спеціальною кромкою в якості полірованих граней. Як правило, таке скло робиться товщиною в 5 міліметрів, а по краю зріз виконується під кутом від 0 до 45 градусів. Зрізи і ограновування скла виробляються виключно за ескізом. Необхідно відзначити, що розміри зовнішньої кромки дозволяють легко з'єднувати елементи між собою вітражного стрічкою.

Фацетії виробляються з прозорого або тонованого скла. Найбільша ширина фацета – 45 міліметрів. Кромка може виконуватися в різному вигляді: прямолінійній, фігурному, двосторонньому.

Фацетні деталі прикріплюються до скла за допомогою ультрафіолетового клею. Надалі неможливо відклеїти деталь, не пошкодивши її. Найменша відстань між деталями - 15 міліметрів.

Сфери використання

Скло з фацетом знайшло велику популярність і затребуваність в наступних сферах використання:

  • При виробництві вітражів і вітражних композицій.
  • При декоруванні меблів.
  • В якості додаткового прикраси інтер'єру.
  • При оформленні підлог, вікон і ступенів.

Говорячи про склопакети, варто відзначити, що фацети можуть бути розміщені в будь-якому місці: по центру, в кутку або по периметру, а також всередині, всередині і зовні, на середньому склі.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 110 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору