• Головна
  • Блог
  • Декор склопакетів - Фацетні вставки і гнуте скло

Декор склопакетів - Фацетні вставки і гнуте скло

Зміст
Гнуте скло
Виготовлення
Використання
Фацетні вставки
Сфери використання

В останні роки почали набирати популярність склопакети зі спеціальним гнутим склом і Фацетні вставками. Якщо раніше гнуте скло використовувалося переважно для декорації фасадів і вхідних дверей в великих магазинах, то зараз люди намагаються прикрасити ним і своє власне житло, заміські будинки і котеджі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Гнуте скло

Гнуте скло може виконувати дві функції відразу – нестандартне декорування і можливість приховати від сторонніх очей те, що відбувається в будинку, адже воно має властивість дзеркальності.

Виготовлення

Моліровка або процедура згинання скла є досить складним процесом. Спочатку скло розжарюється до температури 600-700 градусів, що робить його м'яким і текучим. Це дає можливість йому самостійно деформуватися під вагою власної ваги, приймаючи форму опорної площини. При цьому, сам лист скла залишається гладким, однорідним і цілісним. Така техніка дає можливість виробляти скла різних форм. Надавати склу форму можна двома технологіями:

  • М'яке скло поміщають в металевий шаблон, форму якого воно згодом і приймає.
  • Скло спочатку розігрівається в печі, а потім направляється в відсік, де спеціально призначені ролики роблять заздалегідь задану на комп'ютері форму. Після цього скло піддається загартуванню. Слід зазначити, що такі печі є повністю механізованими.

Готове гнуте скло дуже надійно і безпечно у використанні, його практично неможливо пошкодити, воно має стійкість до впливу навколишнього середовища. На поверхню такого скла можна нанести будь-який малюнок, напис або навіть тверде покриття на основі оксидів металів. Таке скління на даний момент є в 11 кольорах і 4 типах покриттів.

Використання

Найбільш часто гнуте скло використовується для установки скляних перегородок, при склінні вікон, дверей, фасадів, при монтажі сходових перил, панорамних ліфтів, при виробництві скляних меблів, транспортних зупинок і так далі.

Фацетні вставки

Фацет – це скляна декорація, тобто скло зі спеціальною кромкою в якості полірованих граней. Як правило, таке скло робиться товщиною в 5 міліметрів, а по краю зріз виконується під кутом від 0 до 45 градусів. Зрізи і ограновування скла виробляються виключно за ескізом. Необхідно відзначити, що розміри зовнішньої кромки дозволяють легко з'єднувати елементи між собою вітражного стрічкою.

Фацетії виробляються з прозорого або тонованого скла. Найбільша ширина фацета – 45 міліметрів. Кромка може виконуватися в різному вигляді: прямолінійній, фігурному, двосторонньому.

Фацетні деталі прикріплюються до скла за допомогою ультрафіолетового клею. Надалі неможливо відклеїти деталь, не пошкодивши її. Найменша відстань між деталями - 15 міліметрів.

Сфери використання

Скло з фацетом знайшло велику популярність і затребуваність в наступних сферах використання:

  • При виробництві вітражів і вітражних композицій.
  • При декоруванні меблів.
  • В якості додаткового прикраси інтер'єру.
  • При оформленні підлог, вікон і ступенів.

Говорячи про склопакети, варто відзначити, що фацети можуть бути розміщені в будь-якому місці: по центру, в кутку або по периметру, а також всередині, всередині і зовні, на середньому склі.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Дина 29.10.2020 в 11:13
new comment
Гнутое стекло и яркие стеклянные вставки смотрятся оригинально и красиво. Конечно, такое решение потребует раскошелиться. Зато квартира получится эксклюзивной, особенной.
Полина 12.08.2019 в 09:50
new comment
Перегородками из гнутого стекла сделали зонирование. Изначальная площадь пространства 68 кв. м. Интерьерное решение - хай тек. Получилось гармонично. Кроме того, перегородки очень прочные, и можно действительно не беспокоиться о повреждениях.
Галя 19.08.2019 в 00:17
new comment
Не знаю, как по мне слишком стремно делать перегородки из стекла, пусть и гнутого. Хотя может я просто мама, поэтому хотелось бы минимизировать время, когда ребенок находится возле такой перегородки.
Веталина 18.08.2019 в 23:45
new comment
Полина, отличное решение, вот во сколько вам это обошлось если не секрет? Так же насколько будет практичным гнутое стекло, хотелось бы сразу услышать минусы и плюсы, потому что может потребоваться не мало!
Отменить
Додати коментар
Переваги бамбукових і тканинних ролетів
Відкриті альтанки, зимові сади, літні тераси, веранди, лоджії і балкони виглядають чарівно завдяки бамбуковим роллетам. Бамбукові ролети представляють собою полотно з джуту або бамбука, скручене в валик і прикріплене в верху вікна.
Детальніше
Кухня-вітальня в японському стилі
Кухня-вітальня в японському стилі
В європейський традиціях кухня, поєднана з вітальнею, називається студією. Цей варіант популярний не тільки у нас, але і в Японії, хоча норми і способи організації студії відрізняються. Ми поділимося особливостями студій в Японії і цікаві ідеї, які варто перейняти у східного народу.
Шкода пластикових вікон: міф чи реальність?
Шкода пластикових вікон: міф чи реальність?
Найчастіше їх авторами є профани, ласі на сенсації і жахливі факти. Як відомо, в кожному з нас певною мірою, у кого-то в більшій, у кого-то - в меншій, живе такий любитель страшних історій. І щоб використання металопластикових вікон було комфортним і спокійним, спробуємо розвіяти найпоширеніші міфи про них.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00