• Головна
 • Блог
 • Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири

Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири

Зміст
Переваги та особливості розробки дизайну
Особливості розробки проекту

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Двоповерхові квартири є широкий простір діяльності для дизайнерів. Необхідно докласти зовсім небагато зусиль і в результаті можна отримати просторе і комфортне приміщення, яке не поступається за своїми габаритами приватних будинків. І це проживаючи в місті, не відмовляючи собі в звичному способі життя. Облаштовуючи двоярусну квартиру, необхідно враховувати кілька важливих моментів.
 

Переваги та особливості розробки дизайну

При розробці дизайну необхідно враховувати побажання кожного члена сім'ї. Незважаючи на те, що в двоярусних квартирах частіше зустрічаються не більше 10 кімнат, необхідно розділити приміщення на житлові та загальні зони. При дотриманні деяких умовностей, цікавий формат проекту може стати комфортним і привабливим в життя. Серед достоїнств проектування і проживання в дворівневих квартирах варто виділити наступні переваги:
 
 • отримання просторого житла в межах міста з доступом до всієї інфраструктури;
 • можливість самостійно контролювати висоту стель за допомогою навісних систем;
 • відмінний вид з вікна, так як найчастіше двоповерхові квартири розташовуються на верхніх поверхах багатоповерхівок;
 • планування кожної квартири унікальна, що дозволяє реалізувати власний дизайн і стиль, який буде комфортним саме вам;
 • оптимальний варіант для проживання численної сім'ї.
 • При створенні планування потрібно відразу визначити призначення кожної кімнати в квартирі. Гостьові, кухня, кабінет, спортивний зал і бібліотека найчастіше розміщується на першому поверсі, кімнати особистого призначення - на другому. Важливий момент - вікна. Незважаючи на їхні нестандартні розміри, важливо врахувати і захист від сонця, і захист від проникнення недоброзичливців. З цим чудово впораються жалюзі або захисні ролети.
 
Але не варто забувати і про особливості планування двоповерхових квартир. Одна з них - висока вартість самої квартири. За створення і реалізацію проекту для квартири доведеться заплатити суму еквівалентну її вартості.
 

Особливості розробки проекту

Найголовніший момент при розробці проекту для дворівневої квартири - чіткість планування. Важливо розуміти як буде використаний кожен квадратний метр простору, в іншому випадку він не буде використовуватися раціонально.
 
Варто розуміти, що не можна буде перенести:
 
 • комунікації;
 • санвузол;
 • вхідні двері;
 • сходи.
В іншому випадку проживання в квартирі стає небезпечним і може бути завдано шкоди здоров'ю вам і вашим близьким. Другий важливий момент - чіткий поділ простору на громадські та приватні зони. Найчастіше під особистий простір виділяється другий поверх, а на першому розташовані всі технічні і робочі приміщення. Цей момент особливо актуальний для активних людей, які звикли приймати гостей, але не привертаючи уваги до особистого життя.
 
Третій важливий момент - необхідно дотримуватися єдиного стилю в приміщенні. В іншому випадку простора квартира може перетворитися в захаращені простір. Необхідно дотримуватися єдиного колірного рішення у всій квартирі, текстиль та меблі необхідно підбирати за аналогічним сценарієм.
 
Рекомендується звернутися за допомогою до фахівця, тільки в такому випадку ви зможете отримати той результат, який задовольнить вас на всі 100%.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Сандра 02.12.2020 в 20:10
new comment
Плюс в такой планировке, что даже из однокомнатной квартиры, запросто сделать двухкомнатную.
Отменить
Додати коментар
Ідеї для облаштування кальянної зони в квартирі або будинку
Куріння кальяну - відмінний спосіб розслабитися. Цінителі такого відпочинку організовують в квартирі окрему зону для кальяну. Облаштувати простір зі смаком, зробити його зручним, функціональним і комфортним допоможе дизайнер інтер'єрів.
Детальніше
Особливості установки захисних ролет
Особливості установки захисних ролет
Шукайте, як встановити ролети своїми руками? Особливості установки захисних ролет на вікна своїми руками. Керівництво, інструкції, фото. Самостійний монтаж ролет. Що для цього необхідно?
Дизайн кімнати 3 на 3 метри
Дизайн кімнати 3 на 3 метри
Здається, що 9 кв. метрів - занадто мало для облаштування комфортного кімнати. Поспішаємо вас порадувати: навіть в такій маленькій кімнаті можна створити затишну домашню атмосферу без зайвих грошових витрат. Розглянемо дизайни різних за призначенням кімнат і запропонуємо кілька варіантів облаштування невеликого простору.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00