Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири

Дворівневі квартири: 3 особливості розробки дизайн проекту для двоповерхової квартири

Двоповерхові квартири є широкий простір діяльності для дизайнерів. Необхідно докласти зовсім небагато зусиль і в результаті можна отримати просторе і комфортне приміщення, яке не поступається за своїми габаритами приватних будинків. І це проживаючи в місті, не відмовляючи собі в звичному способі життя. Облаштовуючи двоярусну квартиру, необхідно враховувати кілька важливих моментів.
 

Переваги та особливості розробки дизайну

При розробці дизайну необхідно враховувати побажання кожного члена сім'ї. Незважаючи на те, що в двоярусних квартирах частіше зустрічаються не більше 10 кімнат, необхідно розділити приміщення на житлові та загальні зони. При дотриманні деяких умовностей, цікавий формат проекту може стати комфортним і привабливим в життя. Серед достоїнств проектування і проживання в дворівневих квартирах варто виділити наступні переваги:
 
  • отримання просторого житла в межах міста з доступом до всієї інфраструктури;
  • можливість самостійно контролювати висоту стель за допомогою навісних систем;
  • відмінний вид з вікна, так як найчастіше двоповерхові квартири розташовуються на верхніх поверхах багатоповерхівок;
  • планування кожної квартири унікальна, що дозволяє реалізувати власний дизайн і стиль, який буде комфортним саме вам;
  • оптимальний варіант для проживання численної сім'ї.
  • При створенні планування потрібно відразу визначити призначення кожної кімнати в квартирі. Гостьові, кухня, кабінет, спортивний зал і бібліотека найчастіше розміщується на першому поверсі, кімнати особистого призначення - на другому. Важливий момент - вікна. Незважаючи на їхні нестандартні розміри, важливо врахувати і захист від сонця, і захист від проникнення недоброзичливців. З цим чудово впораються жалюзі або захисні ролети.
 
Але не варто забувати і про особливості планування двоповерхових квартир. Одна з них - висока вартість самої квартири. За створення і реалізацію проекту для квартири доведеться заплатити суму еквівалентну її вартості.
 

Особливості розробки проекту

Найголовніший момент при розробці проекту для дворівневої квартири - чіткість планування. Важливо розуміти як буде використаний кожен квадратний метр простору, в іншому випадку він не буде використовуватися раціонально.
 
Варто розуміти, що не можна буде перенести:
 
  • комунікації;
  • санвузол;
  • вхідні двері;
  • сходи.
В іншому випадку проживання в квартирі стає небезпечним і може бути завдано шкоди здоров'ю вам і вашим близьким. Другий важливий момент - чіткий поділ простору на громадські та приватні зони. Найчастіше під особистий простір виділяється другий поверх, а на першому розташовані всі технічні і робочі приміщення. Цей момент особливо актуальний для активних людей, які звикли приймати гостей, але не привертаючи уваги до особистого життя.
 
Третій важливий момент - необхідно дотримуватися єдиного стилю в приміщенні. В іншому випадку простора квартира може перетворитися в захаращені простір. Необхідно дотримуватися єдиного колірного рішення у всій квартирі, текстиль та меблі необхідно підбирати за аналогічним сценарієм.
 
Рекомендується звернутися за допомогою до фахівця, тільки в такому випадку ви зможете отримати той результат, який задовольнить вас на всі 100%.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 587 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору