Двері і Меблі в інтер'єрі, як єдине ціле

Інтер'єр окремого приміщення, квартири або приватного будинку - цілісний об'єкт, при створенні якого необхідно враховувати безліч деталей, щоб в результаті отримати максимально привабливий варіант. Тому при підборі всіх елементів, необхідно враховувати як меблі, так і двері і вікна.
 
Двері і вікна не менш помітні, ніж меблі та аксесуари. Вибір різних елементів для складання цілісного інтер'єру займає багато часу, але в результаті ви отримуєте максимально закінчений образ. При реалізації дизайнерського плану необхідно враховувати безліч моментів, в тому числі обробку стін, периметр приміщень, призначення.

Тонкощі вибору дверей в залежності від інтер'єру

Перш ніж встановити конкретну двері, необхідно враховувати наступні моменти:
  • колір дверного полотна може контрастувати або доповнювати простір в кімнаті. Тому в першу чергу необхідно звернути увагу на колір підлогового покриття, стін і стелі. Щоб уникнути злиття двері зі стіною, рекомендується підібрати двері на пару тонів світліше або темніше домінуючого відтінку;
  • при установці міжкімнатних дверей варто пам'ятати, що полотно буде видно в кількох кімнатах, тому в першу чергу необхідно орієнтуватися на загальний стиль будинку, і тільки потім на інтер'єр окремого приміщення;
  • вікна повинні бути оформлені в такому ж стилі, як і двері, це стосується в першу чергу до жалюзі і ролет, особливо якщо вони використовуються замість штор.
Меблі не повинна підбиратися в тон дверей або навпаки. Але, оптимально якщо два елементи будуть доповнювати один одного. Якщо вони сильно відрізняються один від одного, то створити цілісність образу допоможуть декоративні елементи - текстиль, світильники, вази, прикраси на стінах та інше.
 
Важливу роль відіграє і використовуваний матеріал для дверного полотна і меблів. Не обов'язково використовувати виключно дерев'яні меблі, якщо встановлена ​​міжкімнатні двері з цілісного полотна. Але, інтер'єр буде максимально гармонійним, якщо в меблів будуть присутні відтінки або дерев'яні елементи.

Критерії вибору

При створенні цілісного інтер'єру в першу чергу прораховується дизайн інтер'єру, його комфорт використання і сприйняття власником. Тільки в такому випадку можна розраховувати на отримання якісного результату, який буде радувати протягом декількох років.
 
Цей момент є актуальним і при оформленні вікон. Так, якщо все приміщення витримано в стилі прованс, але немає бажання використовувати тканинні ролети, оптимальним варіантом стане використання бамбукових жалюзі. Вони ідеально впишуться в інтер'єр, не відволікаючи на себе увагу. Для стилю хай-тек варто звернути увагу саме на тканинні ролети в монохромному виконанні. Використання стандартних пластикових жалюзі просто перетворить приміщення в стандартний офіс.
 
При виборі декоративних елементів не варто забувати про комфорт використання. Вони не повинні захаращувати приміщення. В такому випадку предметів може бути трохи менше, ніж більше.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 20.10.2019
Просмотрено: 69 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору