Двері і Меблі в інтер'єрі, як єдине ціле

Зміст
Тонкощі вибору дверей в залежності від інтер'єру
Критерії вибору

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Інтер'єр окремого приміщення, квартири або приватного будинку - цілісний об'єкт, при створенні якого необхідно враховувати безліч деталей, щоб в результаті отримати максимально привабливий варіант. Тому при підборі всіх елементів, необхідно враховувати як меблі, так і двері і вікна.
 
Двері і вікна не менш помітні, ніж меблі та аксесуари. Вибір різних елементів для складання цілісного інтер'єру займає багато часу, але в результаті ви отримуєте максимально закінчений образ. При реалізації дизайнерського плану необхідно враховувати безліч моментів, в тому числі обробку стін, периметр приміщень, призначення.

Тонкощі вибору дверей в залежності від інтер'єру

Перш ніж встановити конкретну двері, необхідно враховувати наступні моменти:
  • колір дверного полотна може контрастувати або доповнювати простір в кімнаті. Тому в першу чергу необхідно звернути увагу на колір підлогового покриття, стін і стелі. Щоб уникнути злиття двері зі стіною, рекомендується підібрати двері на пару тонів світліше або темніше домінуючого відтінку;
  • при установці міжкімнатних дверей варто пам'ятати, що полотно буде видно в кількох кімнатах, тому в першу чергу необхідно орієнтуватися на загальний стиль будинку, і тільки потім на інтер'єр окремого приміщення;
  • вікна повинні бути оформлені в такому ж стилі, як і двері, це стосується в першу чергу до жалюзі і ролет, особливо якщо вони використовуються замість штор.
Меблі не повинна підбиратися в тон дверей або навпаки. Але, оптимально якщо два елементи будуть доповнювати один одного. Якщо вони сильно відрізняються один від одного, то створити цілісність образу допоможуть декоративні елементи - текстиль, світильники, вази, прикраси на стінах та інше.
 
Важливу роль відіграє і використовуваний матеріал для дверного полотна і меблів. Не обов'язково використовувати виключно дерев'яні меблі, якщо встановлена ​​міжкімнатні двері з цілісного полотна. Але, інтер'єр буде максимально гармонійним, якщо в меблів будуть присутні відтінки або дерев'яні елементи.

Критерії вибору

При створенні цілісного інтер'єру в першу чергу прораховується дизайн інтер'єру, його комфорт використання і сприйняття власником. Тільки в такому випадку можна розраховувати на отримання якісного результату, який буде радувати протягом декількох років.
 
Цей момент є актуальним і при оформленні вікон. Так, якщо все приміщення витримано в стилі прованс, але немає бажання використовувати тканинні ролети, оптимальним варіантом стане використання бамбукових жалюзі. Вони ідеально впишуться в інтер'єр, не відволікаючи на себе увагу. Для стилю хай-тек варто звернути увагу саме на тканинні ролети в монохромному виконанні. Використання стандартних пластикових жалюзі просто перетворить приміщення в стандартний офіс.
 
При виборі декоративних елементів не варто забувати про комфорт використання. Вони не повинні захаращувати приміщення. В такому випадку предметів може бути трохи менше, ніж більше.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Оксана 23.10.2020 в 20:20
new comment
Непросто выбрать дверь, подходящую твоему интерьеру, так как магазины представляют ограниченные модели.
Отменить
Додати коментар
Кухні ІКЕА в інтер'єрі
Навряд чи хтось не чув про мережу магазинів меблів і товарів для дому IKEA, продукція якої заполонила інтер'єри сімей середнього, а також високого достатку. Тож не дивно, що при облаштуванні кімнат багато відразу звертаються до каталогам фірми, вивчаючи новинки або цікаві пропозиції. Якщо ви зараз зайняті тим же, підбираючи собі кухню Ікеа, то наші рекомендації допоможуть визначитися з вибором. Чому ж кухні Ікеа завоювали таку популярність? Крім малоінформативних висловлювань про якість і стилі, розглянемо більш конкретні переваги.
Детальніше
Стиль еко
Стиль еко
Мода на здоровий спосіб життя і zero waste не могла обійти стороною і сферу дизайну інтер'єрів. Велика кількість зелені, світле приміщення, використання, переважно, екологічних матеріалів, відмова від великої кількості пластику, - все це знайшло свій прояв у так званому еко-стилі.
Cтиль гжель
Cтиль гжель
Стиль гжель стане хорошим варіантом для облаштування інтер'єру для справжніх фанатів слов'янської культури. Такі інтер'єри виглядають цікаво, незаїждженими, досить свіжо і оригінально.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00