Двері і Меблі в інтер'єрі, як єдине ціле

Зміст
Тонкощі вибору дверей в залежності від інтер'єру
Критерії вибору

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Інтер'єр окремого приміщення, квартири або приватного будинку - цілісний об'єкт, при створенні якого необхідно враховувати безліч деталей, щоб в результаті отримати максимально привабливий варіант. Тому при підборі всіх елементів, необхідно враховувати як меблі, так і двері і вікна.
 
Двері і вікна не менш помітні, ніж меблі та аксесуари. Вибір різних елементів для складання цілісного інтер'єру займає багато часу, але в результаті ви отримуєте максимально закінчений образ. При реалізації дизайнерського плану необхідно враховувати безліч моментів, в тому числі обробку стін, периметр приміщень, призначення.

Тонкощі вибору дверей в залежності від інтер'єру

Перш ніж встановити конкретну двері, необхідно враховувати наступні моменти:
  • колір дверного полотна може контрастувати або доповнювати простір в кімнаті. Тому в першу чергу необхідно звернути увагу на колір підлогового покриття, стін і стелі. Щоб уникнути злиття двері зі стіною, рекомендується підібрати двері на пару тонів світліше або темніше домінуючого відтінку;
  • при установці міжкімнатних дверей варто пам'ятати, що полотно буде видно в кількох кімнатах, тому в першу чергу необхідно орієнтуватися на загальний стиль будинку, і тільки потім на інтер'єр окремого приміщення;
  • вікна повинні бути оформлені в такому ж стилі, як і двері, це стосується в першу чергу до жалюзі і ролет, особливо якщо вони використовуються замість штор.
Меблі не повинна підбиратися в тон дверей або навпаки. Але, оптимально якщо два елементи будуть доповнювати один одного. Якщо вони сильно відрізняються один від одного, то створити цілісність образу допоможуть декоративні елементи - текстиль, світильники, вази, прикраси на стінах та інше.
 
Важливу роль відіграє і використовуваний матеріал для дверного полотна і меблів. Не обов'язково використовувати виключно дерев'яні меблі, якщо встановлена ​​міжкімнатні двері з цілісного полотна. Але, інтер'єр буде максимально гармонійним, якщо в меблів будуть присутні відтінки або дерев'яні елементи.

Критерії вибору

При створенні цілісного інтер'єру в першу чергу прораховується дизайн інтер'єру, його комфорт використання і сприйняття власником. Тільки в такому випадку можна розраховувати на отримання якісного результату, який буде радувати протягом декількох років.
 
Цей момент є актуальним і при оформленні вікон. Так, якщо все приміщення витримано в стилі прованс, але немає бажання використовувати тканинні ролети, оптимальним варіантом стане використання бамбукових жалюзі. Вони ідеально впишуться в інтер'єр, не відволікаючи на себе увагу. Для стилю хай-тек варто звернути увагу саме на тканинні ролети в монохромному виконанні. Використання стандартних пластикових жалюзі просто перетворить приміщення в стандартний офіс.
 
При виборі декоративних елементів не варто забувати про комфорт використання. Вони не повинні захаращувати приміщення. В такому випадку предметів може бути трохи менше, ніж більше.
Задати питання
Опубликавано: 20.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Помаранчевий колір в інтер'єрі
Помаранчевий колір в інтер'єрі можна охарактеризувати як напористий, активний, яскравий і життєстверджуючий, але його присутність в інтер'єрі на кожного впливає по-різному. У роботі з таким складним кольором все, що потрібно - приручити його, а коли це виходить зробити, соковитий відтінок може надовго вжитися в образ приміщення.
Детальніше
Кухня в дерев'яному будинку
Кухня в дерев'яному будинку
Створюючи інтер'єр кухні в будинку з дерева, кожен власник хоче зберегти натуральний вигляд обробки. При цьому вносячи туди сучасні, стильні родзинки.
Нюанси реалізації чорно-білого дизайну в інтер'єрі
Нюанси реалізації чорно-білого дизайну в інтер'єрі
Найчастіше ми знаходимося в полоні стереотипів: монохромний інтер'єр - це безлико, холодно, незатишно ... Але насправді, білий в інтер'єрі - це колір-хамелеон. Він має безліч відтінків, здатний відображати навколишні кольори і реагує на природне освітлення - змінюється в залежності від погоди і часу доби. Похмурий день заповнить кімнату холодними відтінками сірого, сонце зробить інтер'єр яскравим і свіжим, а захід забарвить стіни в теплі кольори. Антипод білого - чорний - також здатний змінюватися і має свою глибину, так як на відміну від відбиває білого кольору, він навпаки поглинає світло. У поєднанні, крім кольорового контрасту, чорний і білий дають ще й контраст енергетичний. Білий відображає і сприймається яскравим і легким. Чорний поглинає і цим ніби розширює простір інтер'єру. За рахунок комбінування, ми можемо вибудувати як темний нуарний, так і легкий світлий інтер'єри з контрастними елементами.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень