Двері і Меблі в інтер'єрі, як єдине ціле

Зміст
Тонкощі вибору дверей в залежності від інтер'єру
Критерії вибору

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Інтер'єр окремого приміщення, квартири або приватного будинку - цілісний об'єкт, при створенні якого необхідно враховувати безліч деталей, щоб в результаті отримати максимально привабливий варіант. Тому при підборі всіх елементів, необхідно враховувати як меблі, так і двері і вікна.
 
Двері і вікна не менш помітні, ніж меблі та аксесуари. Вибір різних елементів для складання цілісного інтер'єру займає багато часу, але в результаті ви отримуєте максимально закінчений образ. При реалізації дизайнерського плану необхідно враховувати безліч моментів, в тому числі обробку стін, периметр приміщень, призначення.

Тонкощі вибору дверей в залежності від інтер'єру

Перш ніж встановити конкретну двері, необхідно враховувати наступні моменти:
  • колір дверного полотна може контрастувати або доповнювати простір в кімнаті. Тому в першу чергу необхідно звернути увагу на колір підлогового покриття, стін і стелі. Щоб уникнути злиття двері зі стіною, рекомендується підібрати двері на пару тонів світліше або темніше домінуючого відтінку;
  • при установці міжкімнатних дверей варто пам'ятати, що полотно буде видно в кількох кімнатах, тому в першу чергу необхідно орієнтуватися на загальний стиль будинку, і тільки потім на інтер'єр окремого приміщення;
  • вікна повинні бути оформлені в такому ж стилі, як і двері, це стосується в першу чергу до жалюзі і ролет, особливо якщо вони використовуються замість штор.
Меблі не повинна підбиратися в тон дверей або навпаки. Але, оптимально якщо два елементи будуть доповнювати один одного. Якщо вони сильно відрізняються один від одного, то створити цілісність образу допоможуть декоративні елементи - текстиль, світильники, вази, прикраси на стінах та інше.
 
Важливу роль відіграє і використовуваний матеріал для дверного полотна і меблів. Не обов'язково використовувати виключно дерев'яні меблі, якщо встановлена ​​міжкімнатні двері з цілісного полотна. Але, інтер'єр буде максимально гармонійним, якщо в меблів будуть присутні відтінки або дерев'яні елементи.

Критерії вибору

При створенні цілісного інтер'єру в першу чергу прораховується дизайн інтер'єру, його комфорт використання і сприйняття власником. Тільки в такому випадку можна розраховувати на отримання якісного результату, який буде радувати протягом декількох років.
 
Цей момент є актуальним і при оформленні вікон. Так, якщо все приміщення витримано в стилі прованс, але немає бажання використовувати тканинні ролети, оптимальним варіантом стане використання бамбукових жалюзі. Вони ідеально впишуться в інтер'єр, не відволікаючи на себе увагу. Для стилю хай-тек варто звернути увагу саме на тканинні ролети в монохромному виконанні. Використання стандартних пластикових жалюзі просто перетворить приміщення в стандартний офіс.
 
При виборі декоративних елементів не варто забувати про комфорт використання. Вони не повинні захаращувати приміщення. В такому випадку предметів може бути трохи менше, ніж більше.
Опубликавано: 20.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як правильно обрати подушку для здорового сну
Ваш здоровий і міцний сон залежить від багатьох факторів. Один з головних - хороша подушка. Її розмір, висота і наповнення мають велике значення
Детальніше
Штори блекаут
Штори блекаут
Різних варіацій на тему сонцезахисних систем сьогодні існує досить багато. Різні матеріали, різні конструкції, функціонал, вартість, ми впевнені, що абсолютно кожен може знайти варіант, що ідеально підходить як смаку, так і гаманцю.
Як правильно оформити дитячу кімнату
Як правильно оформити дитячу кімнату
Правильно оформити дитячу кімнату - непросте завдання. Дизайн інтер'єру повинен бути універсальним і підходити зростаючій дитині. Яскраві кольори сподобаються маленьким дітям, але коли вони підуть до школі, вони можуть заважати зосереджуватись на навчанні. З іншого боку, занадто стриманий стиль інтер'єру теж не дуже привабливий
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень