• Головна
  • Блог
  • Дорогі матеріали в обробці: розкіш чи інвестиція в спокійне майбутнє?

Дорогі матеріали в обробці: розкіш чи інвестиція в спокійне майбутнє?

Зміст
Мармур
Слябів
Тік
Керамогранітні плити

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Використання різних матеріалів при ремонті і створенні інтер'єру грає важливу роль. Справа не скільки в візуальному сприйнятті, а в тривалості використання оздоблювальних матеріалів. Для тих, хто не звик кожні пару років проводити ремонт та оздоблювальні роботи, рекомендується використовувати дорогі матеріали. Найчастіше їх висока вартість ґрунтується саме на тому факторі, що їх привабливий зовнішній вигляд зберігається протягом десятиліть активного використання. У статті наведемо приклади найбільш популярних і поширених дорогих оздоблювальних матеріалів.
 

Мармур

Ще з давніх часів, використовувати мармур в своїх будинках могли виключно знатні люди. Мармур використовувався для облицювання палаців і храмів. І не втратив своєї актуальності. Привабливий зовнішній вигляд, відмінна якість матеріалу незалежно від способу обробки, далеко не всі переваги. Мінімальний термін використання мармуру - 55 років, а його вологостійкість дозволяє використовувати оздоблювальний матеріал для душових, в ванних кімнатах чи басейну. Мармур можна сміливо використовувати у вітальнях. З досвіду театрів, навіть максимальна прохідність відвідувачів не впливає на зміну зовнішнього вигляду мармурових панелей. Мармурові панелі витримують прямі удари. Серед додаткових переваг - здатність не проводити струм, що дозволяє непогано заощадити і монтувати технікусразу на підлогу.
 

Слябів

Слябів стали користуватися особливою популярністю на тлі дедалі більшого попиту на еко-матеріали. Слябів представлені стіновими панелями з дерева. З них можуть також виготовляти стільці, стільниці, столи або підвіконня. Мінімальний вплив на матеріал, збереження природних вигинів деревного стовпа надає максимально привабливий зовнішній вигляд і продовжує термін використання.
 

Тік

Деревина користується особливим попитом у процесі обробки інтер'єру. Але, навіть серед дорогих порід вигідно виділяється тик. Він відноситься до цінних порід дерев. З тика виготовляють покриття для підлоги, меблі, окремі елементи обробки. Тик деревина не піддається гниттю, механічних пошкоджень. При цьому тик максимально невибагливий в догляді. Досить один раз встановити тиків панелі в своєму будинку або квартирі і ви можете бути впевнені, що готовим результатом ви зможете насолоджуватися протягом декількох років.
 

Керамогранітні плити

Широкоформатний керамограніт виділяється одним головною перевагою - мінімальна кількість швів. Граніт настільки міцний, що він не стирається навіть при посиленому використанні. Єдине, що використовувати такі плити рекомендується для просторих приміщень, в іншому випадку кімната буде здаватися менше, ніж є насправді.
 
Натуральне дерево, камінь - ці матеріали надають приміщенню благородний вид. Навіть деякі жалюзі виготовляються з натурального дерева. Своїм виглядом вони прикрашають приміщення, захищаючи від сонячних променів в міру необхідності. Інтер'єр набуває закінченого вигляду навіть при мінімальній кількості декору.
 
Використання дорогих матеріалів виправдано не тільки за рахунок благородного вигляду. Досить один раз використовувати їх в обробці і ви на довгі роки забудете про проведення ремонту в своєму приміщенні. Так що, використання дорогих елементів в оздобленні інтер'єру більш ніж виправдано.
Задати питання
Опубликавано: 20.10.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Лэмми
24.10.2019 в 17:14
new comment
Например в интерьере будет смотреться роскошно камень, отделка из дорогого декоративного камня.
Отменить
Додати коментар
Римські штори або жалюзі
Перш за все, особливо хочеться відзначити, що ідеального варіанту на всі випадки життя просто не існує. При належному догляді і експлуатації, а також за умови грамотного виконання і установки, навіть недорогі пластикові жалюзі здатні довго і вірно виконувати свої функції.
Детальніше
Тренд: кухня без верхнього ярусу
Тренд: кухня без верхнього ярусу
І знову ми говоримо про облаштування кухні, як про один з найпопулярніших приміщень в будинку, де щодня збирається вся родина, друзі або гості. Тут важливий комфорт, функціональність і, звичайно, естетика, адже кухня повинна бути гармонійною.
Призначення рулонних штор
Призначення рулонних штор
Призначені тканинні ролети, в першу чергу, для забезпечення оптимального рівня освітлення в кімнатах. У цьому питанні, вони значно виграють перед жалюзі: можуть бути виконані з різного за ступенем світлопроникності матеріалу.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень