Домашній кінотеатр: дизайн інтер'єру

Зміст
Принцип роботи
Настінне зображення від проектора
Проектування фільму на стелю
Особливості інтер'єру з домашнім кінотеатром

Перегляд фільмів за чашкою ароматної кави або чай в обнімку з коханою людиною - відмінне проведення часу. В кінотеатрах сьогодні показують прем'єри і нові фільми. Але іноді хочеться зануритися в світ старого кіно або просто переглянути улюблені фільми на великому екрані. Для цього не потрібно витрачати стан на 60-ти дюймовий телевізор. Можна створити домашній кінотеатр. Про це ми і розповімо.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Принцип роботи


А він досить простий. Спочатку потрібно придбати проектор, і облаштувати місце для переглядів фільму. Як це зробити? Необхідна світла поверхня, на яку буде проектуватися зображення. Це може бути біла стіна, стеля або ж спеціальний ватман білого кольору з рівною поверхнею. Також бажано облаштовувати кінотеатр в самій темній кімнаті. Через велику кількість світла зображення буде тьмяним, і фільм буде погано видно. Тому облаштовуємо в кімнаті з мінімальною освітленістю або ж підбираємо темні штори, ролети, жалюзі для цих цілей.

Є кілька варіантів облаштування кінотеатру за стіною своєї кухні:

  • настінний;
  • зображення на стелі;
  • саморобний рішення (світлий ватман або інше рівне полотно).


Настінне зображення від проектора


У кімнаті з білими або світлими стінами можна без проблем і додаткової покупки проектора облаштувати затишний кінотеатр. Для цього достатньо придбати проектор. Це може бути як стаціонарне пристрій, який встановлюється на стелі або стіні навпроти. Але також можна придбати мобільний варіант проектора. Вони виглядають як старі добрі діафільми. Напевно, багато хто з вас пам'ятають принцип їх роботи. Ось тут механізм не особливо відрізняється.

Що важливо врахувати?

У кімнаті має бути досить темно, коли ви збираєтеся дивитися фільм. Так зображення буде чіткіше і якісніше (так-так, в кінотеатрах не просто так вимикається світло, не заради романтичної обстановки).

Проектування фільму на стелю


Ніякого відмінності від попереднього виду проектування зображення. Але є свої особливості. Чи не вийде встановити стаціонарний проектор, оскільки потрібен великий кут для того щоб зображення потрапило на стелю. Як варіант - мобільний проектор. Його можна поставити на підлогу і відрегулювати так, щоб зображення було чітко на стелі. Також можна покласти проектор прямо на дивані або біля себе на ліжку, але добре зафіксувати.

Особливості інтер'єру з домашнім кінотеатром


Згодні, чисто білі стіни - не особливо виділяються і виглядають завершеними. Тому можна використовувати не статичні предмети декору. Якщо ви дивитеся кіно раз на кілька днів або тижнів, то без проблем можна прибрати настінні прикраси на час перегляду. До того ж, можна піти більш складним шляхом: облаштувати місце для перегляду фільму на саморобному полотні світлого кольору. Це може бути великий ватман або кілька таких.

Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Японський стиль в інтер'єрі квартири
Японський стиль поєднує в собі мінімалізм, бездоганне і лаконічне з'єднання гам, а також нестандартне оформлення. Багато шанувальників Японії і її традицій мріють створити своє житло з урахуванням всіх традицій. Після виходить красиве, просторе приміщення з мінімальною кількістю меблів.
Детальніше
Дизайн спальні в хрущовці
Дизайн спальні в хрущовці
У 60-ті роки ХХ століття на світ з'явилися панельні будинки, іменовані в народі на честь їх «батька-засновника» хрущовками. У той час це був відмінний варіант для тимчасового (25-30 років) забезпечення населення зростаючих міст житловою площею. Але сьогодні багато хто з нас як і раніше змушені мати справу з цим дивом радянського домострою. І наше завдання - сформулювати корисні поради, якими ви зможете скористатися для поліпшення не тільки зовнішнього вигляду, але і функціонального наповнення вашої квартири. Продумуючи майбутній дизайн, візьміть за правило уникати поєднання кількох стилів, які найчастіше використовували наші бабусі при оформлення інтер'єру спальні в хрущовці.
Китайський стиль в інтер'єрі
Китайський стиль в інтер'єрі
В етнічних стилях найголовніше, бути пристрасним шанувальником тієї культури яку ви плануєте оспівати в своєму інтер'єрі. В іншому випадку, ваш новий інтер'єр набридне вам дуже і дуже швидко.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень