Домашній кінотеатр: дизайн інтер'єру

Зміст
Принцип роботи
Настінне зображення від проектора
Проектування фільму на стелю
Особливості інтер'єру з домашнім кінотеатром

Перегляд фільмів за чашкою ароматної кави або чай в обнімку з коханою людиною - відмінне проведення часу. В кінотеатрах сьогодні показують прем'єри і нові фільми. Але іноді хочеться зануритися в світ старого кіно або просто переглянути улюблені фільми на великому екрані. Для цього не потрібно витрачати стан на 60-ти дюймовий телевізор. Можна створити домашній кінотеатр. Про це ми і розповімо.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Принцип роботи


А він досить простий. Спочатку потрібно придбати проектор, і облаштувати місце для переглядів фільму. Як це зробити? Необхідна світла поверхня, на яку буде проектуватися зображення. Це може бути біла стіна, стеля або ж спеціальний ватман білого кольору з рівною поверхнею. Також бажано облаштовувати кінотеатр в самій темній кімнаті. Через велику кількість світла зображення буде тьмяним, і фільм буде погано видно. Тому облаштовуємо в кімнаті з мінімальною освітленістю або ж підбираємо темні штори, ролети, жалюзі для цих цілей.

Є кілька варіантів облаштування кінотеатру за стіною своєї кухні:

  • настінний;
  • зображення на стелі;
  • саморобний рішення (світлий ватман або інше рівне полотно).


Настінне зображення від проектора


У кімнаті з білими або світлими стінами можна без проблем і додаткової покупки проектора облаштувати затишний кінотеатр. Для цього достатньо придбати проектор. Це може бути як стаціонарне пристрій, який встановлюється на стелі або стіні навпроти. Але також можна придбати мобільний варіант проектора. Вони виглядають як старі добрі діафільми. Напевно, багато хто з вас пам'ятають принцип їх роботи. Ось тут механізм не особливо відрізняється.

Що важливо врахувати?

У кімнаті має бути досить темно, коли ви збираєтеся дивитися фільм. Так зображення буде чіткіше і якісніше (так-так, в кінотеатрах не просто так вимикається світло, не заради романтичної обстановки).

Проектування фільму на стелю


Ніякого відмінності від попереднього виду проектування зображення. Але є свої особливості. Чи не вийде встановити стаціонарний проектор, оскільки потрібен великий кут для того щоб зображення потрапило на стелю. Як варіант - мобільний проектор. Його можна поставити на підлогу і відрегулювати так, щоб зображення було чітко на стелі. Також можна покласти проектор прямо на дивані або біля себе на ліжку, але добре зафіксувати.

Особливості інтер'єру з домашнім кінотеатром


Згодні, чисто білі стіни - не особливо виділяються і виглядають завершеними. Тому можна використовувати не статичні предмети декору. Якщо ви дивитеся кіно раз на кілька днів або тижнів, то без проблем можна прибрати настінні прикраси на час перегляду. До того ж, можна піти більш складним шляхом: облаштувати місце для перегляду фільму на саморобному полотні світлого кольору. Це може бути великий ватман або кілька таких.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Оля 23.10.2020 в 19:16
new comment
Всегда считала, что делать отдельное помещение в доме под кинотеатр - так себе идея. Достаточно в гостиной иметь большой экран.
Отменить
Додати коментар
Чи можна прати тканинні жалюзі?
Як прати жалюзі вертикальні тканинні в домашніх умовах? - Питання багатогранний. Розглянемо основні моменти. Але перш, ніж ви приступите до прання, хочу вам дати кілька рекомендацій, які допоможуть продовжити термін експлуатації жалюзі
Детальніше
Штори - плісе - як зібрати і встановити?
Штори - плісе - як зібрати і встановити?
Якщо вам набридли звичайні рольштори, тоді виберіть цікаву альтернативу - штори-плісе. Дана конструкція складається з профілю із закріпленою плісированою тканиною або папером. Коли вони закриті, то займають не більше 50 мм і збираються в зручну вузьку смужку, коли закриті (уздовж лінії складок).
Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи
Гідроізоляція підвалу зсередини від грунтових вод: методи захисту будівлі від вологи
При будівництві будівлі окрему увагу необхідно приділити гідроізоляції підвалу і захисту його від проникнення грунтових вод. В іншому випадку фундамент будівлі буде регулярно піддаватися негативному впливу і зруйнуватися набагато раніше, ніж заплановано. Щоб запобігти передчасному руйнуванню, необхідно використовувати якісні матеріали і враховувати всі рекомендації
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00