Дизайн в сірих відтінках

Зміст
Особливості оформлення простору в сірих тонах
Сірий в спальні
Сірий в вітальні
Сірий на кухні
Підводячи риску

Сірий колір - це не обов'язково нудно і похмуро! Більшість людей колись замислювалися про те, щоб зробити ремонт житлового приміщення в цьому кольорі, але відкидали цю ідею. Хтось думає, що так квартира буде виглядати затемненим, а комусь не вистачає фарб.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості оформлення простору в сірих тонах

Насправді працювати з цим кольором нелегко. Потрібно вміти поєднувати його з більш яскравими, а також використовувати в правильних місцях.

  • Не дарма сірий завжди вважався самим практичним. Погодьтеся: є велика різниця між тим, щоб вимити білу плитку на кухні і більш темного відтінку.
  • Навіть цей колір може бути різним: діловим або більш домашнім і затишним.
  • Він - універсальний. Поєднується як з білим, синім, чорним, так і іншими варіантами палітри. Підлаштовується під всіх, надаючи особливу родзинку.
  • Поєднується з різними видами інтер'єру: ретро, ​​модерн, мінімалізм і так далі.

Сірий в спальні

З першого погляду може здатися, що сірий - досить строгий колір. Але це не так, адже з одного боку його нейтральність знижує емоційну напруженість, а ввечері темний тон сприяє швидкому поглибленню в сон. Один з цікавих стилів оформлень спальні - лофт (для нього характерні необроблені цегляні і бетонні стіни, металева і дерев'яна меблі). Стіну можна залишити недоторканою, що буде виглядати дуже стильно і по-новому. Також непогано буде виглядати спальня в стилі ретро, ​​адже для нього характерне використання дерев'яних меблів, що добре поєднується з сірим. Важливо, щоб різні деталі декору підходили один до одного, тому вам варто придбати сірі завіси, килим або покривало.

Сірий в вітальні

Навіть, якщо ваша вітальня зовсім невелика, то це не означає, що не можна застосовувати сірий для інтер'єру. Ви можете прикрасити їм навіть приміщення малої площі. Для того, щоб додати яскравих кольорів, але при цьому не перейти певну межу, тобто не переборщити, вам слід вибрати диван контрастного кольору (наприклад, жовтого), журнальний столик потрібного розміру, красивий килим. Затишна і стильна кімната вийде тільки тоді, коли всі ці елементи будуть діяти комплексно. Те, що сірий зараз вважається модним і універсальним зовсім не означає, що необхідно купувати всі меблі такого відтінку. Вам варто звернути увагу на білий, чорний, синій, пастельні кольори, які допоможуть візуально розширити площу.

Сірий на кухні

Природно, незалежно від кольору, ваша кухня повинна бути оснащена необхідним і зручним устаткуванням. Але найкраще, якщо буде переважати метал і дерево. Особливий блиск додасть витонченості сірому кольору, підкреслить особливості стилю. Найважливішим при оформленні кухні в сірих тонах є світло. Складність полягає в тому, що цей колір поглинає навіть сонячні промені. Тому робочу область можна зробити якомога світліше за рахунок ламп денного світла, а поруч з обіднім столом розмістити торшер.

Підводячи риску

Узагальнюючи вищесказане, варто підкреслити, наскільки зручним, практичним і універсальним є сірий колір і його відтінки. Але, далеко не кожен знає, як правильно використовувати його в інтер'єрі для того, щоб він прикрасив кімнату, а не зіпсував її надмірною строгістю

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Оксана 13.11.2020 в 20:51
new comment
Мне нравятся серые кухни только в одном случае - если квартира находится в небоскребе, где окна до пола и единое огромное пространство.
Дима 13.11.2020 в 20:49
new comment
Делать комнату в серых тонах, которые поглощают свет, да еще если за окном ноябрь, это не очень правильно
инна 13.11.2020 в 20:48
new comment
Наверное, мужчины выберут именно такие цвета, но лично для меня - слишком темно и скучно.
Мера 22.10.2020 в 14:38
new comment
Серый цвет отлично сочетается с большинством оттенков. Я бы использовала элементы декора серого цвета для оформления спальни.
Отменить
Додати коментар
Стиль версаль в інтер'єрі
Стиль версаль в інтер'єрі - це справжній французький привіт, відгомін величного бароко. Цей стиль відрізняє помпезною і, натхненний він, природно, багатством і розкішшю Версальського палацу.
Детальніше
равила безпечного обладнання кухні, коли в будинку дитина
равила безпечного обладнання кухні, коли в будинку дитина
Діти пізнають оточуючим світ кожну хвилину, і досить часто роблять це вони за допомогою смакових або тактильних відчуттів. Отже дорослим, відповідальним за життя і здоров'я дітей, дуже важливо створити для них безпечні умови в межах будинку.
Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі
Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі
Правильно підібрані кольори стін дозволяють оптично зменшити або збільшити окремі зони в квартирі. Більш того, поєднання кольорів також дуже впливає на ваш настрій.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень