Дизайн в сірих відтінках

Сірий колір - це не обов'язково нудно і похмуро! Більшість людей колись замислювалися про те, щоб зробити ремонт житлового приміщення в цьому кольорі, але відкидали цю ідею. Хтось думає, що так квартира буде виглядати затемненим, а комусь не вистачає фарб.

Дизайн в сірих відтінках

Особливості оформлення простору в сірих тонах

Насправді працювати з цим кольором нелегко. Потрібно вміти поєднувати його з більш яскравими, а також використовувати в правильних місцях.

  • Не дарма сірий завжди вважався самим практичним. Погодьтеся: є велика різниця між тим, щоб вимити білу плитку на кухні і більш темного відтінку.
  • Навіть цей колір може бути різним: діловим або більш домашнім і затишним.
  • Він - універсальний. Поєднується як з білим, синім, чорним, так і іншими варіантами палітри. Підлаштовується під всіх, надаючи особливу родзинку.
  • Поєднується з різними видами інтер'єру: ретро, ​​модерн, мінімалізм і так далі.

Сірий в спальні

З першого погляду може здатися, що сірий - досить строгий колір. Але це не так, адже з одного боку його нейтральність знижує емоційну напруженість, а ввечері темний тон сприяє швидкому поглибленню в сон. Один з цікавих стилів оформлень спальні - лофт (для нього характерні необроблені цегляні і бетонні стіни, металева і дерев'яна меблі). Стіну можна залишити недоторканою, що буде виглядати дуже стильно і по-новому. Також непогано буде виглядати спальня в стилі ретро, ​​адже для нього характерне використання дерев'яних меблів, що добре поєднується з сірим. Важливо, щоб різні деталі декору підходили один до одного, тому вам варто придбати сірі завіси, килим або покривало.

Сірий в вітальні

Навіть, якщо ваша вітальня зовсім невелика, то це не означає, що не можна застосовувати сірий для інтер'єру. Ви можете прикрасити їм навіть приміщення малої площі. Для того, щоб додати яскравих кольорів, але при цьому не перейти певну межу, тобто не переборщити, вам слід вибрати диван контрастного кольору (наприклад, жовтого), журнальний столик потрібного розміру, красивий килим. Затишна і стильна кімната вийде тільки тоді, коли всі ці елементи будуть діяти комплексно. Те, що сірий зараз вважається модним і універсальним зовсім не означає, що необхідно купувати всі меблі такого відтінку. Вам варто звернути увагу на білий, чорний, синій, пастельні кольори, які допоможуть візуально розширити площу.

Сірий на кухні

Природно, незалежно від кольору, ваша кухня повинна бути оснащена необхідним і зручним устаткуванням. Але найкраще, якщо буде переважати метал і дерево. Особливий блиск додасть витонченості сірому кольору, підкреслить особливості стилю. Найважливішим при оформленні кухні в сірих тонах є світло. Складність полягає в тому, що цей колір поглинає навіть сонячні промені. Тому робочу область можна зробити якомога світліше за рахунок ламп денного світла, а поруч з обіднім столом розмістити торшер.

Підводячи риску

Узагальнюючи вищесказане, варто підкреслити, наскільки зручним, практичним і універсальним є сірий колір і його відтінки. Але, далеко не кожен знає, як правильно використовувати його в інтер'єрі для того, щоб він прикрасив кімнату, а не зіпсував її надмірною строгістю

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 352 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору