Дизайн-проект таунхауса

Таунхаус - це об'єднання декількох котеджів в єдину будову. Будівля фактичні представляє багаторівневі апартаменти. Тому для таунхаусів потрібен особливий дизайн-проект, в якій враховуються всі нюанси. Таунхауси знаходяться або в спальних районах, або в передмісті. Це оптимальний варіант для великої родини або для комфортного проживання за містом.

Дизайн-проект таунхауса

Особливості планування таунхауса


Багаторівневе приміщення - головна характеристика таунхауса. Оформлення інтер'єру та розташування функціональних зон залежить саме від цього. Перший поверх в будинках - це, як правило, простір, де розташовані загальні кімнати. Кухня, їдальня, зал, передпокій - всім цим користується все мешканці щодня. На другому вже розташовуються окремі кімнати для сімей і окремо для дітей. Мансарда може використовуватися як гардеробна, склад або навіть кімната одного або двох чоловік.

Вибір дизайну


При покупці таунхауса під час його побудови можна вносити деякі правки в план приміщення. Після того, як будівля буде оформлено і здано, дуже важко буде змінити щось в ньому або у дворі. Тому думаємо заздалегідь, які особливості побудови важливо враховувати ще до заселення.

Таунхаус - це багаторівневий будинок, тому можна експериментувати зі стилями інтер'єру. Вітальня, кухня може бути оформлена в мінімалістичному стилі, який нікому не набридне. Спальні та дитячі вже можна урізноманітнити цікавими деталями і декором. Завдання дизайнера - створити унікальні кімнати, об'єднані однією тематикою.

Сходи - родзинка таунхауса


Сходи можуть або сильно виділяти в інтер'єрі, або доповнювати його. Щоб зробити з функціональної частини будинку красивий елемент інтер'єру, варто грамотно поставитися до оформлення сходів.

Види сходів:

  • Гвинтові. Вони виглядають благородно і займають мінімум місця. Чи не підійде для сімей з маленькими дітьми, які живуть на верхніх поверхах, також не варіант для літніх. Гвинтові сходи відмінно виглядає як в класичному, так і в сучасному інтер'єрі.
  • Однопрогонові. Вони виглядають просто, не виділяються. Під сходами є достатньо місця для зберігання речей. Всі ми пам'ятаємо кімнату Гаррі Поттера. Це простір можна використовувати для побутових приладів або ж для вбиральні.
  • Кілька прольотів. Займають багато місця, але виглядають цікаво. Уздовж прольотів можна повісити малюнки і картини, це розбавить інтер'єр.
  • Больцеві. Сходинки кріпляться до стіни, не займають місце. Виглядають витончено і підходять для дітей.

Зонування простору

Кімнати можуть бути розділені стіною, ширмою, скляним стендом або стелажем. Але є ще неординарні способи розділити простір. Класичний варіант передбачає, що кухня, зал, спальні і ванні знаходяться окремо, розділені стіною і дверима. Частково зонірованниє кімнати поділяються аркою, дверним прорізом. Це допомагає зробити кімнати візуально просторіше. Візуальне зонування передбачає відсутність перегородок між кімнатами. Виняток - спальня, ванна і туалет.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 418 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору