Дизайн-проект таунхауса

Зміст
Особливості планування таунхауса
Вибір дизайну
Сходи - родзинка таунхауса
Зонування простору

Таунхаус - це об'єднання декількох котеджів в єдину будову. Будівля фактичні представляє багаторівневі апартаменти. Тому для таунхаусів потрібен особливий дизайн-проект, в якій враховуються всі нюанси. Таунхауси знаходяться або в спальних районах, або в передмісті. Це оптимальний варіант для великої родини або для комфортного проживання за містом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості планування таунхауса


Багаторівневе приміщення - головна характеристика таунхауса. Оформлення інтер'єру та розташування функціональних зон залежить саме від цього. Перший поверх в будинках - це, як правило, простір, де розташовані загальні кімнати. Кухня, їдальня, зал, передпокій - всім цим користується все мешканці щодня. На другому вже розташовуються окремі кімнати для сімей і окремо для дітей. Мансарда може використовуватися як гардеробна, склад або навіть кімната одного або двох чоловік.

Вибір дизайну


При покупці таунхауса під час його побудови можна вносити деякі правки в план приміщення. Після того, як будівля буде оформлено і здано, дуже важко буде змінити щось в ньому або у дворі. Тому думаємо заздалегідь, які особливості побудови важливо враховувати ще до заселення.

Таунхаус - це багаторівневий будинок, тому можна експериментувати зі стилями інтер'єру. Вітальня, кухня може бути оформлена в мінімалістичному стилі, який нікому не набридне. Спальні та дитячі вже можна урізноманітнити цікавими деталями і декором. Завдання дизайнера - створити унікальні кімнати, об'єднані однією тематикою.

Сходи - родзинка таунхауса


Сходи можуть або сильно виділяти в інтер'єрі, або доповнювати його. Щоб зробити з функціональної частини будинку красивий елемент інтер'єру, варто грамотно поставитися до оформлення сходів.

Види сходів:

  • Гвинтові. Вони виглядають благородно і займають мінімум місця. Чи не підійде для сімей з маленькими дітьми, які живуть на верхніх поверхах, також не варіант для літніх. Гвинтові сходи відмінно виглядає як в класичному, так і в сучасному інтер'єрі.
  • Однопрогонові. Вони виглядають просто, не виділяються. Під сходами є достатньо місця для зберігання речей. Всі ми пам'ятаємо кімнату Гаррі Поттера. Це простір можна використовувати для побутових приладів або ж для вбиральні.
  • Кілька прольотів. Займають багато місця, але виглядають цікаво. Уздовж прольотів можна повісити малюнки і картини, це розбавить інтер'єр.
  • Больцеві. Сходинки кріпляться до стіни, не займають місце. Виглядають витончено і підходять для дітей.

Зонування простору

Кімнати можуть бути розділені стіною, ширмою, скляним стендом або стелажем. Але є ще неординарні способи розділити простір. Класичний варіант передбачає, що кухня, зал, спальні і ванні знаходяться окремо, розділені стіною і дверима. Частково зонірованниє кімнати поділяються аркою, дверним прорізом. Це допомагає зробити кімнати візуально просторіше. Візуальне зонування передбачає відсутність перегородок між кімнатами. Виняток - спальня, ванна і туалет.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 6
Коментарі
Зина 02.12.2020 в 21:07
new comment
Мне нравится такой вариант домов, как таунхаусы. Только не всегда удобные планировки, особенно если комнаты раскиданы на три этажа.
Нина 02.12.2020 в 18:02
new comment
Как по мне, отличный дизайн для танхауса, все выглядит органично, при этом и расцветки нужные подобрали.
Ксюша-Ксения 13.11.2020 в 21:03
new comment
Обычно в больших домах, в таунхаусах кухня и зал представляют собой студию. Думаю, даже необязательно зонировать, а сделать одним интерьером.
Оксана 13.11.2020 в 20:56
new comment
Мне сложно представить, как больцевые лестницы могут подойти для детей. Или я неправильно их представляю?
инна 13.11.2020 в 20:54
new comment
Лестницы... Только не винтовые! Это очень неудобно и небезопасно. То же касается и практически вертикальных однопролетных.
Зоя 13.11.2020 в 20:53
new comment
Думаю, в данном случае нужно отталкиваться от самого таунхауса, его экстерьера, чтобы дизайн был органичен.
Отменить
Додати коментар
Кухонні меблі в японському стилі
Створюючи інтер'єр в японському стилі, важливо приділити безліч уваги кухні, так як вона є центровий кімнатою, в якій щодня збираються домочадці, а також гості.
Детальніше
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Розробка дизайну інтер'єру для невелікої квартири - це Ціла справа. Насправді, дизайн малогабаритного житла Досить просто зіпсуваті - например, если обставіті его безліччю різніх декоративних елементів, Великої меблів, что створі Відчуття недоладності.
Кухня в дерев'яному будинку
Кухня в дерев'яному будинку
Планувати дизайн кухні у власному дерев'яному будинку - одне задоволення, адже ви не обмежені площею, і вам ніщо не заважає об'єднати кілька кімнат в одну. Крім того, кухня в дерев'яному будинку - це відмінний плацдарм для вираження ваших творчих фантазій. Перше, з чого потрібно почати, так це визначитися зі стилем майбутньої кухні. Дизайн інтер'єру в сучасних будинках з бруса - великі можливості для творчої самореалізації. Особливе місце - кухня, де важлива не тільки меблювання і декор, але і особлива атмосфера, де хотілося б до пізнього вечора засиджуватися з гостями в довірчій бесіді.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00