Дизайн-проект таунхауса

Зміст
Особливості планування таунхауса
Вибір дизайну
Сходи - родзинка таунхауса
Зонування простору

Таунхаус - це об'єднання декількох котеджів в єдину будову. Будівля фактичні представляє багаторівневі апартаменти. Тому для таунхаусів потрібен особливий дизайн-проект, в якій враховуються всі нюанси. Таунхауси знаходяться або в спальних районах, або в передмісті. Це оптимальний варіант для великої родини або для комфортного проживання за містом.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості планування таунхауса


Багаторівневе приміщення - головна характеристика таунхауса. Оформлення інтер'єру та розташування функціональних зон залежить саме від цього. Перший поверх в будинках - це, як правило, простір, де розташовані загальні кімнати. Кухня, їдальня, зал, передпокій - всім цим користується все мешканці щодня. На другому вже розташовуються окремі кімнати для сімей і окремо для дітей. Мансарда може використовуватися як гардеробна, склад або навіть кімната одного або двох чоловік.

Вибір дизайну


При покупці таунхауса під час його побудови можна вносити деякі правки в план приміщення. Після того, як будівля буде оформлено і здано, дуже важко буде змінити щось в ньому або у дворі. Тому думаємо заздалегідь, які особливості побудови важливо враховувати ще до заселення.

Таунхаус - це багаторівневий будинок, тому можна експериментувати зі стилями інтер'єру. Вітальня, кухня може бути оформлена в мінімалістичному стилі, який нікому не набридне. Спальні та дитячі вже можна урізноманітнити цікавими деталями і декором. Завдання дизайнера - створити унікальні кімнати, об'єднані однією тематикою.

Сходи - родзинка таунхауса


Сходи можуть або сильно виділяти в інтер'єрі, або доповнювати його. Щоб зробити з функціональної частини будинку красивий елемент інтер'єру, варто грамотно поставитися до оформлення сходів.

Види сходів:

  • Гвинтові. Вони виглядають благородно і займають мінімум місця. Чи не підійде для сімей з маленькими дітьми, які живуть на верхніх поверхах, також не варіант для літніх. Гвинтові сходи відмінно виглядає як в класичному, так і в сучасному інтер'єрі.
  • Однопрогонові. Вони виглядають просто, не виділяються. Під сходами є достатньо місця для зберігання речей. Всі ми пам'ятаємо кімнату Гаррі Поттера. Це простір можна використовувати для побутових приладів або ж для вбиральні.
  • Кілька прольотів. Займають багато місця, але виглядають цікаво. Уздовж прольотів можна повісити малюнки і картини, це розбавить інтер'єр.
  • Больцеві. Сходинки кріпляться до стіни, не займають місце. Виглядають витончено і підходять для дітей.

Зонування простору

Кімнати можуть бути розділені стіною, ширмою, скляним стендом або стелажем. Але є ще неординарні способи розділити простір. Класичний варіант передбачає, що кухня, зал, спальні і ванні знаходяться окремо, розділені стіною і дверима. Частково зонірованниє кімнати поділяються аркою, дверним прорізом. Це допомагає зробити кімнати візуально просторіше. Візуальне зонування передбачає відсутність перегородок між кімнатами. Виняток - спальня, ванна і туалет.

Задати питання
Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Стандарт - це всім відомі звичайні горизонтальні жалюзі, ламелі яких спочатку були тільки алюмінієві. У виробництві горизонтальних жалюзі Standart застосовується стандартний карниз (короб)
Детальніше
Cтиль гжель
Cтиль гжель
Стиль гжель стане хорошим варіантом для облаштування інтер'єру для справжніх фанатів слов'янської культури. Такі інтер'єри виглядають цікаво, незаїждженими, досить свіжо і оригінально.
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Рідкісний ремонт не супроводжується фарбуванням стін. Від того, наскільки якісно і акуратно проведена фарбування буде залежати і кінцевий результат. З цієї причини до фарбування стін рекомендується підійти максимально відповідально.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень