Дизайн однокімнатної квартири

Зміст
Навіщо потрібно зонування?
Раціональне використання вільного місця
Світле і вільний простір

Одна кімната - не вирок. При бажанні з однієї кімнати можна зробити красиве і функціональне простір, де захочеться і відпочивати, і працювати. Відсутність простору допустимо для тих, хто живе один, а також для молодих сімей, які більшу частину часу вчаться або працюють. Давайте разом розглянемо варіанти дизайну однокімнатної квартири і можливих планів розміщення зон. З них і почнемо.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Навіщо потрібно зонування?

Однокімнатна квартира може бути як просторій, але без перегородок між кімнатами, так і компактної. Щоб раціонально розподілити місце, радить виділити зони, які в будинку найбільш потрібно. Це можуть бути:

 • спальня і зал;
 • спальня і кухня;
 • вітальня з робочим місцем і спальня;
 • зал і кухня (студія).

Визначимося з тим, що вам важливо. Якщо основну частину часу ви проводите поза домом, то зупинимося на другому і останньому варіанті. Деякі не проти поєднати зал зі спальнею і використовувати диван як ліжко. Справа смаку і переваг.

Студія - це найпопулярніший варіант. Одночасно є місце для готування і для відпочинку. Зони можуть бути розділені стелажем або ширмою. Часто для поділу використовують різні кольори. Наприклад, кухня може бути в темних відтінках, а зал світлішим.

Раціональне використання вільного місця

В однокімнатній квартирі немає можливості хаотично розставляти меблі, тому що вона просто так добре виглядає. Тут потрібен усвідомлений підхід. Раціонально використовувати місце - це намагатися зробити практичним кожен куточок своєї кімнати. наприклад:

 • Ліжко з шафками під нею. Це своєрідний комод, куди можна покласти постільна білизна, рушники або зимові речі. Місце під ліжком ніяк не можна використовувати, крім як зберігати під нею щось. Але замість нагромадження речей, варто організувати порядок.
 • Органайзери. Їх розміщують в шафах або в комоді. Це допомагає зберігати речі більш компактно, а значить знадобитися менше місця для їх зберігання.
 • Зберігання тільки потрібних речей. Позбавлення від зайвих полиць, шаф значно звільняє місце. Постарайтеся переглянути те, що лежить на полицях, можливо, деякі речі вже не актуальні?
 • Розкладний диван. На денний час диван може бути складеним, а коли час підходить до ночі, пора розкладати його і застеляти затишну постіль. Скласти назад вранці не складе труднощів, займе максимум 10 хвилин. А це ще й непогана зарядка.

Світле і вільний простір

Колірна гамма значно впливає на сприйняття кімнати і простору в цілому. У невеликій кімнаті виграшно виглядають світлі тони, вони візуально роблять кімнату просторіше, що нам і потрібно. Також красиво виглядають такі поєднання кольорів:

 • Білий, бежевий, кавовий.
 • Білий, блакитний, ультрамарин.
 • Молочний, ніжно-рожевий, салатовий.
 • Оранжевий, бежевий, оливковий.


Це невеликий список базових поєднань, які напевно підійдуть для затишній однокімнатній квартири.

Вільний простір в невеликій квартирі - на вагу золота. Тому намагайтеся розставляти меблі компактно, уздовж стін, в середині кімнати вийде не зайняте простір, які візуально розширить кімнату.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
FRAUDSmuro 22.05.2021 в 09:31
мошенники здесь
Tcbjlln 04.04.2021 в 13:59
hello
Lkclbsp

charlie@mcmurrey.us
:
Зоя 13.11.2020 в 20:47
new comment
А какой стиль изображен на фотографии выше? Минимализм или нет? Мне очень захотелось вдруг что-нибудь подобное.
инна 13.11.2020 в 20:46
new comment
В одной комнате сложно самому сделать так, чтобы получилось хотя бы более или менее хорошо.
Еня 24.10.2020 в 06:11
new comment
Если не хватает места, приходится использовать вертикальное пространство в малогабаритной квартире.
Отменить
Додати коментар
Османський стиль в інтер'єрі
Османський стиль в інтер'єрі - це просто ідеальне рішення для тих, хто цінує і любить східну культуру. Османський стиль має на увазі стовідсотковий комфорт і навіть деяку медитативність, домінування теплих відтінків, традиційних східних патернів, нескінченний текстиль і максимум затишку.
Детальніше
Стиль постмодернізм в інтер'єрі
Стиль постмодернізм в інтер'єрі
Якщо говорити про постмодернізм в цілому, то це - все ж, скоріше, не стиль, а сукупність стильових напрямків. Тут і гіперболізація, і театральність, і фьюжн, і найнесподіваніші рішення, і еклектика: причому в абсолютно всіх видах мистецтва. Природно, постмодерн не міг залишити поза увагою інтер'єри.
Як втілити дизайн вітальні суміщеної з кухнею
Як втілити дизайн вітальні суміщеної з кухнею
Ще зовсім недавно мрія поєднати кухню з вітальні здавалася недосяжною. Багато, затамувавши подих, розглядали унікальні фото дизайну кухні-вітальні. Інтер'єр об'єднаних просторих приміщень з вбудованими меблями і побутовою обладнанням втілював ідею єдиного функціонального простору, де все розташовувалося до місця.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00