Дизайн неокласика в інтер'єрі квартири

Неокласика в интерьерном оформленні квартири властива тим, хто вже сформував смакові переваги. Вона має безліч відсилань на класичні, стримані рішення і в той же час їй не чужі нові тенденції і технологічні інновації. Неокласика, незважаючи на свій відхід від консервативності, в той же час цілком конкретний стиль, який вимагає грамотного підходу. Всі предмети інтер'єру повинні поєднуватися між собою, інакше виникне дисгармонія і стиль не буде витриманий.

Слід зазначити, що рішення створити інтер'єр в неокласичному стилі має базуватися на певному бюджеті: такий дизайн вважається досить дорогим, тому що вимагає обов'язкову наявність супутніх елементів декору.

Дизайн неокласика в інтер'єрі квартири

Особливості неокласики в інтер'єрі

З чим у першу чергу асоціюється неокласика? Як і будь-якого іншого интерьерному стилю їй належать індивідуальні риси. Серед яких виділяються такі, як:

  • присутність класичних рішень в інтер'єрі - виражаються в ліпнині, всіляких візерунках, предметах меблів і т.д;
  • стриманість - стиль не дозволяє використовувати надмірності. Кількість меблів, декору, варіантів забарвлення має бути помірним;
  • натуральність - як елементи декору і забарвлень в оформленні вибираються природні, стримані тони. Яскраві і помітні відтінки виключені.

Основний упор в стилі робиться на простір і респектабельність. З цієї причини даний стиль рекомендується використовувати в не обмеженому по площі квартирах. Він буде виглядати чуже в малогабаритних квартирах. Оптимально, якщо в квартирі присутні високі стелі і великі вікна.

При оформленні квартири важливо також дотримуватися строгості ліній. Елементи декору і розстановка меблів повинні бути симетричними. На відміну від класики, декоративна ліпнина та стінові панелі менш виражені, вони не акцентують на себе підвищеної уваги. Фактура обробки повинна бути натуральною або якісно імітувати натуральне.

Стіни, які декоруються молдінгами або панелями, просто фарбуються або обклеюють шпалерами. Візерунок шпалер повинен бути стриманим, добре підходять нейтральні кольори з рослинним візерунком.

Що стосується підлогового покриття, то оптимальним рішенням стане використання паркетної дошки або паркету. Між стінами і підлогою допускається відсутність плінтуса. Стеля повинен залишатися білим. Єдиний декор, який дозволяється в неокласичному стилі, це створення декоративних розеток під люстру і акуратна ліпнина карнизів.

Ліпнина також буде доречна в оформленні віконних і дверних прорізів. В даному стилі цілком доречним стане використання жалюзі виконаних з дерева або під дерево.

В якості основного матеріалу для меблів рекомендується вибрати світлу або червону деревину. Обов'язково кожен предмет повинен бути піднятий і стояти на ніжках. Це стосується шаф, ліжок, диванів, крісел. Будь-які інші рішення будуть недоречні і випадати з стилю.

При цьому в підборі меблів необхідно обмежиться найнеобхіднішим, інакше існує ризик перевантажити інтер'єр і порушити баланс. Для зберігання речей можна використовувати комоди, стелажі, серванти. Цілком гармонійно виглядатимуть деякі дійсно раритетні і відреставровані предмети меблів і декору.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 535 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору