Філії
руукр

Дизайн маленької вітальні 2021

Зміст
Особливості дизайну маленької вітальні
Головні стилі маленької вітальні в 2021 році
Основні правила вибору стилю для вітальні кімнати невеликих розмірів
Поради щодо вибору основних елементів інтер'єру вітальні кімнати 2021 р.
Меблі
Колірна гамма 
Штори

Дизайнерська робота з вітальнями невеликих розмірів, має ряд труднощів, адже середньостатистична сім'я проводить весь свій вільний час, саме в цих апартаментах. Тому фахівці вирішують, як питання як зробити з маленької території, затишну і простору кімнату, а й підбір меблів, і розстановку посадочних місць. Також, головною функцією при плануванні візуального збільшення площі - є освітлення, адже правильна подача світла грає найважливішу роль в ході подальшого встановлення інтер'єру.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості дизайну маленької вітальні

У сучасному світі, дизайн невеликих територій, дозволяє не обмежувати себе у виборі декору та кольору. І навіть при скромному розмірі можна зробити комфортний інтер'єр, завдяки якому повноцінний відпочинок буде забезпечений для кожного члена сім'ї. Головним правилом такого інтер'єру є факт виключення перевантаження обстановки. Основною особливістю маленької вітальні є присутність в ній великої кількості освітлених об'єктів. 

Головні стилі маленької вітальні в 2021 році

Ремонт і планування квартири може здійснюватися в будь-якому стилі, головне не переборщити з різними інструментами. Самий практичний стиль для маленької вітальні - це класика. Саме завдяки, елегантним і легким конструкціям, обстановка кімнати стане більш акуратною, без завантаження приміщення. 

Класика включає в себе використання спокійних, нейтральних відтінків. Матеріали все повинні бути натуральні, а доповнення інтер'єру включає до свого складу сучасну техніку. Стіни краще не перевантажувати, а вікна залишати без закритих темних штор. Кращим варіантом для класичного стилю є багатошарові римські штори, які надають кімнаті значно більшого простору.

Другим і протилежним стилем, характерним для маленької вітальні, є сучасний дизайн. Для нього властиве, наявність сучасної техніки з мінімальною кількістю речей і широко відкритими жалюзі.

Ці два варіанти зроблять маленьку кімнату візуально більше і просторіше. 

Основні правила вибору стилю для вітальні кімнати невеликих розмірів

Вітальня виконує кілька функцій і є центральним розташуванням серед усіх кімнат. Ці апартаменти служать для прийому гостей, відпочинку сім'ї та вживання їжі. При правильно продуманому дизайні, вітальня стає більш затишною.

Дизайнери інтер'єру виділяють основні правила для візуального збільшення кімнати:

  • виключення завантаження кімнати зайвими об'єктами;

  • наявність компактної меблів;

  • переваги світлим фарб, без зайвих малюнків;

  • прості меблі з функціональними можливостями.

Поради щодо вибору основних елементів інтер'єру вітальні кімнати 2021 р.

Меблі

Головною фішкою вітальні є - прості меблі, бажано трансформується і світлих відтінків. Принцип контрастності може зробити візуально більше маленьку кімнату. Розстановка меблів завжди залежить від планування квартири. Вузьку кімнату збільшити набагато складніше, але завдяки деяким елементам це можливо.

Колірна гамма 

Невелику вітальню зробити більше можна візуально при наявності теплих, світлих відтінків. Темний колір більше підійде для фарбування підлоги. Інші елементи і меблі теж можуть бути темних відтінків. Світлий фон стелі і стін зробить вітальню кімнату просторіше.

Штори

Дуже важливу роль відіграє такий елемент, як штори. Тут важливо врахувати особливість розташування кімнати і наявність вікон в ній. Для квадратної маленької кімнати підійдуть всі види штор і жалюзі, звичайно ж зі стандартними вікнами. Для вузької кімнати краще використовувати горизонтальні жалюзі, адже вони візуально подовжують площа.

Одним з популярних елементів для маленької вітальні, є рулонні штори відкритого типу. В першу чергу, основною перевагою цього виду є наявність стильного рішення і простоти використання. Матеріал цих штор просочений спеціальним засобом, який має властивості для захисту від сонця.

Ще одним оптимальним варіантом для невеликої кімнати є жалюзі. Горизонтальні жалюзі максимально зручні і мають властивість збільшувати навіть найменшу кімнату. Ще однією перевагою цього типу конструкції, можливість вибрати матеріал, з якого будуть робити жалюзі (бамбук, дерево або ламель). Функціональні жалюзі допоможуть зробити обстановку кімнати більш затишною і красивою, без зайвих елементів і непотрібних речей. Перетворити свою маленьку вітальню в шикарну ідейну обстановку можна без будь-яких зусиль і в короткі терміни.

Різні види штор можна придбати в інтернет магазині. Фахівці якісно проконсультують і допоможуть вибрати необхідний варіант під будь-який дизайн і за адекватну ціну. Установка і монтаж проводиться через 4-5 днів після замовлення.

 

Можливість мати комфортну обстановку для проводження часу з сім'єю, запорука успішної життя і якісної роботи будь-якої людини.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 30.12.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як вибрати тканинні ролети
Сучасний світ жалюзі вже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним
Детальніше
Дизайн кухні-вітальні
Дизайн кухні-вітальні
Кухня, поєднана з вітальнею: плюси і мінуси. Відсутність глухої стіни між кухнею та вітальні передбачає зовсім іншу концепцію облаштування житлового простору, ніж у випадку з роздільними кімнатами. Важливу роль тут відіграє питання психологічного комфорту. Відкриту планування скоріше віддадуть перевагу комунікабельні екстраверти, яким важливий постійний контакт з оточуючими, і немає вираженої потреби в самоті
Як зняти горизонтальні жалюзі
Як зняти горизонтальні жалюзі
Один з популярних методів оформлення віконного отвору - горизонтальні жалюзі. Такі вироби користуються попитом, особливо у власників пластикових вікон, і це зовсім не випадково, так як жалюзі є зручними і практичними в експлуатації. Їх не потрібно регулярно поправляти, та й прати їх не потрібно так часто, як звичайні гардини і штори. Але, все-таки, періодично мити жалюзі необхідно, але для цього потрібно знати, як зняти горизонтальні жалюзі правильно. Це не дуже складно, але якщо ви освоїте технологію самостійно, зможете заощадити кошти на оплату послуг клінінгової компанії.

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень