Дизайн квартири в стилі лофт

Зміст
Історія появи лофт
особливості лофт

Лофт - це один із сучасних стилів з оформлення інтер'єру. Він відрізняється цікавими і незвичайними для класики рішеннями, які напевно припадуть до душі навіть найбільш консервативними в плані дизайну квартири людям. Лофт набрав популярність за останнє десятиліття. Давайте разом розберемо основні характеристики цього стилю, які виділяють його з інших.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Історія появи лофт


Будь-який стиль інтер'єру має передісторію. І у лофт вона трішки цікавіше, ніж у еко-стилю або хай-тека, як нам здається. У перекладі з англійської loft - це горище. Тут не зберігаються тонни непотрібних речей, які віджили своє, але викинути шкода. Це скоріше про невелике і затишне місце в будинку, яке послужить невеликим вільним простором для відпочинку і творчості.

Сьогодні, крім горищ, в такому стилі виконують успішні дизайн-проекти в квартирах і приватних будинках. Розглянемо відмінні риси стилю, які роблять його унікальним.

особливості лофт


Основна ідея, яку варто дотримуватися при оформленні - мінімум зайвих речей і меблів на користь вільного простору. Меблі варто вибирати просту, підійде модульна (наприклад, з ІКЕА). Переважають прямі лінії, тому меблі без вензелів і цікавих форм. Це може бути квадрат, коло, прямокутник, ромбовидні поверхні. Але примітно те, що меблі виглядає красиво і виконує практичну функцію. Тобто, ви не поступаєтеся красою на користь функціональності, аналогічно і з практичної складової меблів в квартирі. Загалом має бути в міру.

Для лофт характерні грубі форми і елементи декору. Вітається виступає цегла (ні, не плитка у вигляді цегли, а справжній цегла), труби під стелею сталевого кольору. Все це допомагає відрізнити лофт від мінімалізму. Якщо мова йде про двоповерховій квартирі, то сходи можуть бути виконана з чавунних деталей, з гратами.

Перейдемо до особливостей лофт:

  • функціональність. Кожен річ коштує не просто так, а має практичне застосування. Якщо на видному місці розташовується відразу кілька декоративних речей, то стиль трохи втрачається і атмосфера трохи не та. Тому в першу чергу акцент робиться на функціональності речей, а потім враховується естетичний аспект;
  • переробка старих речей під сучасний стиль. Вітається фарбування старих меблів, декоративних деталей. Старі речі передають дух американського горища куди краще, ніж сучасні стилізовані речі. Тому не відмовляйтеся відразу від старих речей: вони не тільки можуть бути функціональними, а й зберегти дух часу;
  • індустріальний стиль. Все, що ви колись бачили в майстернях, може стати деталлю інтер'єру, якщо ви вибрали лофт для оформлення приміщення. Труби, крани, гвинти, цегла, лампи без люстри - і все в цьому дусі відмінно доповнять і складуть «скелет» інтер'єру;
  • хенд-мейд і блошиний ринок. Не бійтеся експериментувати з формами і квітами. Можна придбати річ на блошиному ринку за смішною ціною і переробити під себе. Це одночасно економія і на виході виходить результат набагато цікавіше, ніж готовий виріб. Цей пункт на любителя, тому немає нічого погано в тому, щоб делегувати декор на промисловість і перевіреного виробника.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Женя 23.10.2020 в 19:21
new comment
Лофт, наверное, один из немногих стилей, который я не спутаю с другими. Он виден сразу!..
Мила 23.10.2020 в 19:20
new comment
Я всегда за то, чтобы каждая вещь имела практическое применение. В любом стиле, не только в лофте.
Алекс 23.10.2020 в 19:18
new comment
Думаю, лофт хорошо подходит для мужчин, для молодой пары, а вот для семьи он слишком "холодный".
Отменить
Додати коментар
Стиль прованс: настрій Французької Рив'єри в інтер'єрі
Прованс - це про затишок, ніжність і сентиментальність. Стиль прованс виглядає ніжно і трохи наївно, це додає йому більшого шарму і вишуканості. Чимось нагадує сільський стиль або квартиру літніх людей в гірській французькому селі.
Детальніше
Установка і замовлення жалюзі в Кам'янець-Подільський
Установка і замовлення жалюзі в Кам'янець-Подільський
Останнім часом жалюзі в Кам'янці-Подільському з офісних приміщень перебираються в житлові будинки, створюючи конкуренцію звичним для нас шторам. І дійсно, цей правильно підібраний предмет інтер'єру може не тільки відмінно вписується в стиль кімнати, а й надати їй відчутний затишок.
Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру
Сам собі дизайнер: 10 онлайн-сервісів для дизайну інтер'єру
Не завжди навіть дизайнери можуть допомогти з вибором, адже у кожного свій смак, та й не у всіх є можливість оплатити таку послугу фахівця. Дизайн - це творчий задум, тому якщо у вас добре розвинена фантазія, то ви можете кардинально змінити інтер'єр самостійно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00