Дизайн квартири в сучасному стилі

Щоб квартира перетворилася на затишне і стильне житло, необхідно докласти масу зусиль. І в першу чергу потрібно зрозуміти, яким бажаєте бачити свій будинок. Які риси, елементи і характеристики будуть актуальні саме для домочадців.

Дизайн квартири в сучасному стилі можна вважати повною протилежністю класичним варіантам організації простору. Змінюється не мета, а способи її досягнення. Дана концепція передбачає створення функціонального, комфортного і цікавого інтер'єру.

Дизайн квартири в сучасному стилі

особливості стилю


Чим же відрізняється сучасний стиль організації простору? Основними характеристиками можна вважати наступні аспекти:

  • відповідність тенденціям сьогоднішньої моди;
  • геометричні форми і лінії;
  • відсутність «незграбних» малюнків;
  • відкрите віконне простір;
  • зони з вільним плануванням;
  • строгий декор без килимових покриттів;
  • пастельні або монохромні площі з включенням яскравих елементів;
  • глянцеві поверхні, скло та хромований метал.


Комплекс факторів, що використовуються в загальній дизайнерської концепції, і дозволить створити інтер'єр в сучасному стилі.

Зазначені вище риси знайдуть своє відображення у всіх елементах і деталях. Це торкнеться кожну дрібну деталь квартири від стелі до підлоги, від спальні до кухні.

Пол і стеля


Створюючи інтер'єр, необхідно почати з поверхонь і площин. Для цього стилю властива продумана простота. Ніякої химерності. Стіни можна обклеїти шпалерами без візерунків. Можна використовувати фарбу або декоративну штукатурку.

Підлога в приміщенні актуально обробити кахлем, який укладають «плитковим» методом. Таке покриття створює «блискучий» ефект і розширює візуально кімнату ..

Що стосується стелі, то він може бути виконаний в кілька рівнів або в одній площині. Нові технології пропонують різні варіанти оформлення стельової конструкції. Це і підвісні, і натяжні системи. Особливо цікаво застосування різних видів покриттів в одному приміщенні.

Працюючи з поверхнею стелі, слід врахувати, що світлі тони роблять його «вище» і легше.

Меблі для квартири


Будь-яка квартира наповнюється меблями. Якщо говорити про сучасну концепції, то меблі повинна нести в собі функціональне навантаження. Підбирати елементи необхідно за принципом практичною корисності. Меблі повинна сприяти комфортних умов життя. А не перетворюватися в музейний експонат. Тому, вибирати варто предмети, виконані з глянсового пластика або лакованого дерева. Робимо акцент на блискучі поверхні. Добре виглядають в сучасному інтер'єрі модульні конструкції.

Велика увага в дизайнерських концепціях приділяється висвітленню. Грамотно розставлені пріоритети допоможуть домогтися бажаного ефекту в організації простору.

Цікаво комбінування декількох освітлювальних систем. Наприклад, в центрі стелі можна розмістити масивну люстру. А по периметру - точкові світильники. Також, зонуючи простір, слід використовувати точкові світильники.

Щоб зробити інтер'єр м'якше, можна встановити торшер або бра з абажуром з тканини.

Основний елемент будь-якого сучасного дизайну інтер'єру
Основним джерелом світла в приміщенні є вікна. І оформити їх в сучасному стилі допоможе компанія «Nikoss». Консультанти підберуть жалюзі і ролети, відповідні інтер'єру квартири. Жалюзі і ролети допоможуть створити затишок, а також при необхідності приховають приміщення від попадання прямих сонячних променів.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 370 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору