Дизайн квартири в панельному будинку

Квартири в панельних будинках мають схожу планування, поетом в мережі вже є безліч дизайн-проектів, які наочно показують варіанти розміщення меблів, освітлення і допомагають вибрати матеріали для облаштування. Ми проаналізували популярні дизайн-проекти і поспішаємо поділитися тим, як же облаштувати квартиру в панельному будинку.

Дизайн квартири в панельному будинку

організація кухні

Почнемо саме з неї. У панельних будинках кухні невеликого розміру, а значить все потрібно «вмістити» максимально раціонально. У ній достатньо місця для плити, раковини і навісних шаф для посуду. Іноді ще вдається розмістити холодильник, якщо він невеликого розміру. Якщо такої можливості немає, то його ставимо в коридор.

На жаль, планування в панельному будинку часто не піддається змінам. Але в разі, коли це можливо, настійно рекомендуємо створити студію, об'єднавши кухню з залом. Так у вас буде більше місця для готування, та й виглядають студії сучасно.

Вітальня для роботи і відпочинку

Зал поєднує в собі кілька функціональних зон. Перша - зона для відпочинку. У панельному будинку вітальня може бути будь-якої форми, тому й ділити на зона простір доведеться по-різному. Для куточка, де ви проводили б вільний час, варто придбати комфортний диван, крісла. Щоб зробити кімнату затишніше, постеліть невеликий килимок. Також для декору підійдуть подушки з цікавими наволочками, які гармонійно поєднуються зі стилем інтер'єру.

Місце для роботи в вітальні повинно знаходитися якомога ближче до вікна. Велика кількість світла - це важливо при виконанні завдань. Робоче місце в вітальні може складатися з:

  • Столу з шафками. Це раціонального, ніж купувати окремо стіл, а до нього додаткове місце для зберігання.
  • Зручне крісло. Працювати потрібно не тільки з користю, але і з задоволенням. Тому в магазині при виборі крісла проведіть нехай 5 хвилин в ньому, щоб зрозуміти, чи підійде воно вам.
  • Стелаж або книжкова шафа. Навіть якщо у вас робота в інтернеті, ніякої паперової документації немає, то все одно варто обзавестися хоча б невеликим стелажем або поличками. Там можна зберігати книги і важливі папери, які можуть і не бути пов'язаними з роботою.

Дизайн спальні

Спальня - це головне місце, де людина відпочиває після робочого дня. Тому акцент робиться при плануванні дизайну саме на цьому. У спальні важливу і першочергову роль відіграє ліжко. Вона повинна бути такого розміру, який дозволить не заважати один одному під час сну, а значить - просторою. Біля ліжка може бути туалетний столик, трюмо. Це практично, тому що одночасно в кімнаті з'являється дзеркало і місце для зберігання речей.

Крім тих меблів, про яку ми вже розповіли, в кімнаті повинен бути речей шафа. Його краще поставити в спальні, де відсутність простору не так критично, як у вітальні. Шафа-купе - відмінний варіант для квартири в панельному будинку. Можна купити готову модель або замовити за індивідуальними мірками. Шафа-купе дозволяє зберігати багато речей в одному місці, щоб вони не губилися по різних кімнатах. Усередині розташовуються полки, висувні ящики. Це, мабуть, оптимальний варіант як для класичного стилю інтер'єру, так і для сучасного.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 516 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору