Дизайн квартири в панельному будинку

Зміст
організація кухні
Вітальня для роботи і відпочинку
Дизайн спальні

Квартири в панельних будинках мають схожу планування, поетом в мережі вже є безліч дизайн-проектів, які наочно показують варіанти розміщення меблів, освітлення і допомагають вибрати матеріали для облаштування. Ми проаналізували популярні дизайн-проекти і поспішаємо поділитися тим, як же облаштувати квартиру в панельному будинку.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

організація кухні

Почнемо саме з неї. У панельних будинках кухні невеликого розміру, а значить все потрібно «вмістити» максимально раціонально. У ній достатньо місця для плити, раковини і навісних шаф для посуду. Іноді ще вдається розмістити холодильник, якщо він невеликого розміру. Якщо такої можливості немає, то його ставимо в коридор.

На жаль, планування в панельному будинку часто не піддається змінам. Але в разі, коли це можливо, настійно рекомендуємо створити студію, об'єднавши кухню з залом. Так у вас буде більше місця для готування, та й виглядають студії сучасно.

Вітальня для роботи і відпочинку

Зал поєднує в собі кілька функціональних зон. Перша - зона для відпочинку. У панельному будинку вітальня може бути будь-якої форми, тому й ділити на зона простір доведеться по-різному. Для куточка, де ви проводили б вільний час, варто придбати комфортний диван, крісла. Щоб зробити кімнату затишніше, постеліть невеликий килимок. Також для декору підійдуть подушки з цікавими наволочками, які гармонійно поєднуються зі стилем інтер'єру.

Місце для роботи в вітальні повинно знаходитися якомога ближче до вікна. Велика кількість світла - це важливо при виконанні завдань. Робоче місце в вітальні може складатися з:

  • Столу з шафками. Це раціонального, ніж купувати окремо стіл, а до нього додаткове місце для зберігання.
  • Зручне крісло. Працювати потрібно не тільки з користю, але і з задоволенням. Тому в магазині при виборі крісла проведіть нехай 5 хвилин в ньому, щоб зрозуміти, чи підійде воно вам.
  • Стелаж або книжкова шафа. Навіть якщо у вас робота в інтернеті, ніякої паперової документації немає, то все одно варто обзавестися хоча б невеликим стелажем або поличками. Там можна зберігати книги і важливі папери, які можуть і не бути пов'язаними з роботою.

Дизайн спальні

Спальня - це головне місце, де людина відпочиває після робочого дня. Тому акцент робиться при плануванні дизайну саме на цьому. У спальні важливу і першочергову роль відіграє ліжко. Вона повинна бути такого розміру, який дозволить не заважати один одному під час сну, а значить - просторою. Біля ліжка може бути туалетний столик, трюмо. Це практично, тому що одночасно в кімнаті з'являється дзеркало і місце для зберігання речей.

Крім тих меблів, про яку ми вже розповіли, в кімнаті повинен бути речей шафа. Його краще поставити в спальні, де відсутність простору не так критично, як у вітальні. Шафа-купе - відмінний варіант для квартири в панельному будинку. Можна купити готову модель або замовити за індивідуальними мірками. Шафа-купе дозволяє зберігати багато речей в одному місці, щоб вони не губилися по різних кімнатах. Усередині розташовуються полки, висувні ящики. Це, мабуть, оптимальний варіант як для класичного стилю інтер'єру, так і для сучасного.

Задати питання
Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Ролети на вікна вирішують проблеми дизайну та захисту приміщення
Ролети на вікна користуються великою популярністю, у великій частині завдяки зручності у використанні і привабливому виду, ніж звичайні решітки на вікна. Основною функцією і головною перевагою є захист віконного отвору від зловмисників і вандалів. Спроби розкрити даний механізм
Детальніше
Сірі шпалери для спальні
Сірі шпалери для спальні
Серые обои прекрасно подходят для спальни, поскольку способствуют расслаблению и создают атмосферу спокойствия. Они могут быть самостоятельным украшением комнаты или служить фоном для ...
Дизайн маленької вітальні
Дизайн маленької вітальні
Поради щодо оформлення дизайну маленької вітальні. Фото ідей готового інтер'єру сучасної невеликій вітальні. Планування, зонування, колір, оздоблення, меблі - все тонкощі дизайну. Якщо кімната має невеликі розміри, то зробити її функціональної і не перевантаженою меблями досить складно. Особливо, коли мова йде про вітальні. Адже ця кімната є центром житлового простору і має кілька призначень. Перш за все, вона повинна підходити для прийому гостей, а також стати місцем комфортного відпочинку для всіх членів сім'ї.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень