Дизайн квартири площею 28 метрів

Напевно вам здається, що цієї площі недостатньо для комфортного проживання. Це велика помилка! І ми спробуємо переконати тих, хто так вважає досі. Квартира-студія з такою площею - вибір багатьох молодих пар або сімей, які потребують невеликого, але власному просторі. Давайте разом розглянемо особливості облаштування малогабаритної квартири.

Дизайн квартири площею 28 метрів

Квартира-студія від забудовника

Сьогодні сучасні забудовники роблять переважно акцент на студіях, а не однушках, тому і будемо розглядати на прикладі нової квартири-студії. Стіни в такій кімнаті є у ванній і санвузлі, якщо вони розділені. В інших кімнатах перегородок немає або це ширми, стелажі. Тому навряд чи сім'ї з дітьми підійде студія, про яку йде мова.

Забудовники пропонують студії на 28 кв.м таких форм:

  • квадрат;
  • прямокутник;
  • у вигляді тунелю.

По можливості віддавайте перевагу квадратним квартирах. Це найзручніший варіант для облаштування.

Розподіл квартири на зони

Погодьтеся, їсти, спати, працювати в одному місці як мінімум не зручно. При розробці проекту потрібно виділити зони для кухні, їдальні і робочого місця. Найважливіше: спальня, вітальня і кухня. Решта використовується для вбиральні, міні-кабінету. Перед покупкою меблів продумайте свій проект на папері. Розставте меблі в намальованою кімнаті, подумайте, що будете зберігати в шафах, комодах і в передпокої.

Також велику роль відіграє джерело світла. Чим більше вікна, тим краще для вас. Постарайтеся не змушувати простір біля вікна. Так світло буде розсіюватися по квартирі-студії, не доведеться докуповувати додаткові лампи, світильники і бра.

Власникам студії з балконом пощастило ще більше. Це простір теж можна і потрібно використовувати з розумом. На балконі можна зробити робочий кабінет, про який ми вже розповідали, а також гардеробну. Це заощадить місце в передпокої і в кожній зоні. Але якщо ви плануєте працювати або вчитися на балконі, то продумайте план утеплення.

Також зверніть увагу на модульну систему. Всі знають про Икее і їх функціональних меблів. Якщо у вашій країні такого магазину немає, то подивіться аналоги. Модульні меблі - це можливість робити перестановку за лічені хвилини. Шафки, полки можна міняти місцями, змінювати розташування полиць в шафі. Наприклад, взимку літні речі не потрібно перекладати вище, а можна цілі полки пересунути на верхній ярус.

Єдиний стиль

Створення гармонії і затишку залежить від стилю інтер'єру. Жителям варто заздалегідь обумовити цей момент, вирішити, що підходить найбільше. Популярні стилі для квартири-студії:

  • Мінімалізм. Чітко, мало і по справі.
  • Лофт. Сучасно, просто і функціонально.
  • Еко-стиль. Натурально, світло і чисто.
  • Класика. Тільки потрібне, просто і зі смаком.
  • Скандинавський. Світлі тони, мінімум зайвого, максимум свободи.

І багато, багато інших стилів, які приживаються в затишній квартирі.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 99 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору