Дизайн квартири для сім'ї
Чи планується поповнення в родині? Якщо так, то потрібно спочатку продумати місце для ще одного члена сім'ї. Інтер'єр для молодої сім'ї повинен включати в себе зону для зберігання речей, а їх буває чимало, особливо, коли є діти. Організація робочого простору. Коли в родині є школяр чи дошкільник, це просто необхідно. Якщо в родині хтось працює вдома або періодично виконує будинку ділові завдання, робочий простір теж має бути. Правильне облаштування обідньої зони. Якщо для сім'ї без дітей можна облаштувати стіл у вигляді високої барной стійки, то коли є діти, варто передбачити зручний повноцінний обідній стіл.
Для того, щоб створити унікальні і комфортні умови проживання для всіх домочадців в однокімнатній квартирі, необхідно докласти багато зусиль і знань, щоб одна єдина кімната могла виявитися не тільки зручною, але і функціональною.
Особливості створення дизайну
Під час створення інтер'єру важливо пам'ятати, що у кожного з мешканців в кімнаті повинен бути власний куточок.
Для того, щоб додати метраж приміщення з'єднують балкони або лоджії з кімнатами або робляться кімнати-студії. На стадії проектування слід відразу визначитися, де буде знаходитися дитяча зона, робоче місце, зона відпочинку.
Найчастіше місце для дитини виділяють біля вікна в кутку, щоб малюк не перебував на прямому протязі, а його місце добре висвітлювалося.
Як правильно розділити дитячу зону і батьківську?
Для того, щоб виділити дитячу зону можна використовувати яскраві кольори й акценти, але важливо пам'ятати, що вони повинні бути не кричущими. Варто вибирати більш прийнятний дизайн, якого вистачить на кілька років з урахуванням дорослішання дитини і можливої зміни інтересів. Дитячу зону від дорослої можна розділити за допомогою подіуму, в який можна вбудувати великі ящики для зберігання речей. Для економії місця можна вибирати двоярусні ліжка в них на першому поверсі розташований письмовий стіл, а на другому ліжечко.
Також розділити приміщення на дві частини можна за допомогою функціонального стелажа або дивана, мобільного перегородки, яку можна в будь-який момент забрати.
Батьківську зону варто виконувати в світлих і м'яких тонах, щоб вона була добре освітлена, адже виділене місце знаходиться в глибині кімнати, тому в ньому буде мінімум природного освітлення.
Розділити приміщення на дві частини можна за допомогою римських штор, завдяки ним кімнату можна в будь-який час доби без зусиль розділити на дві частини. Кріпляться римські штори до стелі за допомогою нескладної конструкції. Інтернет-магазин «Nikoss» пропонує найвигідніші ціни на штори і жалюзі.
Зонування однокімнатної квартири
В квартирі повинні бути передбачені такі зони:
- відпочинку;
- ігрова;
- для сну;
- робоча;
- для приготування їжі;
- для ігор;
- гостьова;
- для зберігання речей.
Перегородки в квартирі
Якщо ви вирішили створити власний простір тоді варто скористатися перегородками зробленими з гіпсокартону. Даний варіант більш доступний і практичний. Не обов'язково робити перегородку на всю стіну можна створити легку конструкцію з нішами, яка буде пропускати світло і умовно ділити кімнату на дві частини.
Оздоблювальні матеріали
Варто вибирати такі обробних матеріалів, які дозволяють візуально розширити приміщення. Також варто віддати перевагу, таким матеріалами:
- екологічним;
- зносостійким;
- практичним.
Для того, щоб зонувати кімнату можна використовувати дворівневі натяжні стелі, які варто фарбувати в білий або бежевий колір.
Також важливо подумати про комфорт, слід постелити на підлогу ковролін, щоб малюк і батьки могли грати на підлозі.
Важливо при виборі матеріалів пам'ятати, що кімната створюється відразу для кількох людей, тому в ній повинно бути комфортно всім. Також вона повинна бути добре освітлена, бажано використовувати кілька джерел світла. Меблі варто вибирати функціональну, щоб вона не крала простір


