Дизайн квартири для сім'ї

Зміст
Особливості створення дизайну
Як правильно розділити дитячу зону і батьківську?
Зонування однокімнатної квартири
Перегородки в квартирі
Оздоблювальні матеріали

Чи планується поповнення в родині? Якщо так, то потрібно спочатку продумати місце для ще одного члена сім'ї. Інтер'єр для молодої сім'ї повинен включати в себе зону для зберігання речей, а їх буває чимало, особливо, коли є діти. Організація робочого простору. Коли в родині є школяр чи дошкільник, це просто необхідно. Якщо в родині хтось працює вдома або періодично виконує будинку ділові завдання, робочий простір теж має бути. Правильне облаштування обідньої зони. Якщо для сім'ї без дітей можна облаштувати стіл у вигляді високої барной стійки, то коли є діти, варто передбачити зручний повноцінний обідній стіл.

Для того, щоб створити унікальні і комфортні умови проживання для всіх домочадців в однокімнатній квартирі, необхідно докласти багато зусиль і знань, щоб одна єдина кімната могла виявитися не тільки зручною, але і функціональною.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості створення дизайну


Під час створення інтер'єру важливо пам'ятати, що у кожного з мешканців в кімнаті повинен бути власний куточок.

Для того, щоб додати метраж приміщення з'єднують балкони або лоджії з кімнатами або робляться кімнати-студії. На стадії проектування слід відразу визначитися, де буде знаходитися дитяча зона, робоче місце, зона відпочинку.

Найчастіше місце для дитини виділяють біля вікна в кутку, щоб малюк не перебував на прямому протязі, а його місце добре висвітлювалося.

Як правильно розділити дитячу зону і батьківську?


Для того, щоб виділити дитячу зону можна використовувати яскраві кольори й акценти, але важливо пам'ятати, що вони повинні бути не кричущими. Варто вибирати більш прийнятний дизайн, якого вистачить на кілька років з урахуванням дорослішання дитини і можливої ​​зміни інтересів. Дитячу зону від дорослої можна розділити за допомогою подіуму, в який можна вбудувати великі ящики для зберігання речей. Для економії місця можна вибирати двоярусні ліжка в них на першому поверсі розташований письмовий стіл, а на другому ліжечко.

Також розділити приміщення на дві частини можна за допомогою функціонального стелажа або дивана, мобільного перегородки, яку можна в будь-який момент забрати.

Батьківську зону варто виконувати в світлих і м'яких тонах, щоб вона була добре освітлена, адже виділене місце знаходиться в глибині кімнати, тому в ньому буде мінімум природного освітлення.

Розділити приміщення на дві частини можна за допомогою римських штор, завдяки ним кімнату можна в будь-який час доби без зусиль розділити на дві частини. Кріпляться римські штори до стелі за допомогою нескладної конструкції. Інтернет-магазин «Nikoss» пропонує найвигідніші ціни на штори і жалюзі.

Зонування однокімнатної квартири


В квартирі повинні бути передбачені такі зони:

 • відпочинку;
 • ігрова;
 • для сну;
 • робоча;
 • для приготування їжі;
 • для ігор;
 • гостьова;
 • для зберігання речей.


Перегородки в квартирі


Якщо ви вирішили створити власний простір тоді варто скористатися перегородками зробленими з гіпсокартону. Даний варіант більш доступний і практичний. Не обов'язково робити перегородку на всю стіну можна створити легку конструкцію з нішами, яка буде пропускати світло і умовно ділити кімнату на дві частини.

Оздоблювальні матеріали


Варто вибирати такі обробних матеріалів, які дозволяють візуально розширити приміщення. Також варто віддати перевагу, таким матеріалами:

 • екологічним;
 • зносостійким;
 • практичним.


Для того, щоб зонувати кімнату можна використовувати дворівневі натяжні стелі, які варто фарбувати в білий або бежевий колір.

Також важливо подумати про комфорт, слід постелити на підлогу ковролін, щоб малюк і батьки могли грати на підлозі.

Важливо при виборі матеріалів пам'ятати, що кімната створюється відразу для кількох людей, тому в ній повинно бути комфортно всім. Також вона повинна бути добре освітлена, бажано використовувати кілька джерел світла. Меблі варто вибирати функціональну, щоб вона не крала простір

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Маргарита 23.10.2020 в 20:43
new comment
Хороший совет — сделать перегородки из гипсокартона. Их нетрудно установить или демонтировать при необходимости.
Карина 23.10.2020 в 18:55
new comment
Многие против ковролина... Лучше ковровую дорожку постелить, ее и поменять легче потом.
Лиля 23.10.2020 в 18:53
new comment
Делать зонирование в однокомнатной - это всегда так ... печально. Когда пытаешься каждому выделить свой уголок в и так маленьком пространстве.
Алина 23.10.2020 в 18:52
new comment
Очень важно еще и угодить всем членам семьи, чтобы всем понравился новый дизайн. Это сложно.
Отменить
Додати коментар
Як доглядати за жалюзі
Жалюзі на вікнах дозволяють ефективно регулювати рівень природного світла в кімнаті. Вони також захищають приміщення від сторонніх поглядів з вулиці. Ці конструкції вже давно знайомі споживачам і попит на них не зменшується. Пояснюється це ефектним
Детальніше
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Механізм для рулонних штор - важлива деталь, так як від нього залежить довговічність і зручність експлуатації даного пристосування. Яка конструкція з пружинним і ланцюговий механізмом і влаштування таких жалюзі?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень