Дизайн кухні 8 кв. м

Створення просторій, функціональної кухні, кубатура якої складає всього 8 кв. метрів - нелегке завдання. На щастя, в світі дизайну інтер'єру з'явилися особливі види рішень, які здатні навіть саму невелику площу перетворити у функціональне затишне житло. Але в процесі створення такого дизайну приміщення, слід приділяти особливу увагу дрібницям і техніці планування. Розглянемо детально, на які моменти слід звертати увагу, якщо кухня в будинку всього 8 кв. метрів.

Дизайн кухні 8 кв. м

Початкові «кроки»


Перший момент, на який слід звернути увагу - планування. Для цього слід проконсультуватися з дизайнером, щоб він грамотно розрахував масштаб приміщення. Справжній професіонал запропонує як мінімум 3-4 варіанти, для того щоб була можливість вибрати оптимальний. Якщо хочеться створити унікальне приміщення без допомоги дизайнера, зможуть допомогти спеціальні інтернет програми.

Початкова точка в створенні інтер'єру - мийка. Від її розташування потрібно спочатку відштовхуватися. Справа в тому, що далеко не всі господарі готові займатися подовженням проведених каналізаційних труб, але це можливо. При відсутності бажанні і засобів можна залишити все на колишньому місці.

Маленька площа приміщення - «не вирок», особливо для кухні. При правильному підході можна розмістити всі необхідні аксесуари і предмети. Тому, другим моментом в оформленні інтер'єру є - мінімальний розмір меблів. Навіть в маленькі шафи можна помістити всю необхідну посуд, так як меблі можуть бути вузькою і високою. Чим вище буде шафа, тим менше місця він буде займати по ширині.

Використовуючи класичний інтер'єр, навряд чи, вийде вписати всі необхідні елементи. Краще в разі обмеженого простору використовувати напрямки: мінімалізм, еко, лофт, Шеббі шик і т.д.

Які відтінки варто використовувати в маленькій кухні?


Білий - це класичний, базовий колір, який найчастіше застосовують в процесі роботи з невеликими приміщеннями. Але білий колір потрібно використовувати максимально акуратно, щоб кухня не перетворилася в лікарняну палату. Також рекомендується зупиняти свій вибір на світлих, світловідбивних поверхнях. Чим більше світлої буде кухня, тим більшою виявиться кімната. Якщо все-таки захочеться зробити якесь яскраве «пляму» на кухні, можна зробити яскраві жалюзі.

Ще один універсальний відтінок для невеликих за розміром кімнат - сірий. Його перевага полягає в бездоганному поєднанні з яскравими квітами, але в той же час і з пастельними.

Вибір обробки для стін досить важливий, але перевага віддається безпосередньо однотонним варіантами. Не варто використовувати принти, так як вони здатні візуально зменшувати приміщення. Для того щоб візуально розширити межі кухні, варто використовувати фотошпалери з перспективою. Але, пам'ятайте про те, що потрібно грамотно обігравати інший простір, для того щоб простежувалася певна тематика.

Декоративні елементи для кухні


Декорувати приміщення потрібно тільки необхідними деталями. Такі елементи, як: статуетки, годинник, кошики та інші вироби лише погіршать становище. Краще використовувати такі варіанти:

  1. Оформити вікна краще за допомогою коротких римських штор або жалюзі. Стандартні гардини і штори до підлоги будуть займати безліч простору і візуально зменшувати кімнату.
  2. Бажаєте прикрасити стіни? В такому випадку також слід використовувати настінні картини, або годинник невеликих розмірів.
  3. Звичайно ж, квіти - це завжди прекрасно. Але не варто змушувати ними весь підвіконня, рекомендуємо обійтися 1-2 квітками.

З роллю декору чудово впораються сучасні підставки під ножі, ємності для круп, відкриті полиці і т.д.

Підібрати відповідні жалюзі для кухні можна в перевіреної часом компанією - «Nikoss». Тут представлений широкий асортимент виробів, які допоможуть збільшити візуально приміщення і надати йому шарму, стилю, барвистості.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 466 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору