Дизайн кухні 6 кв. м

Для того щоб створити затишну, зручну і привабливу кухню, слід розібратися з основними деталями, які здатні спростити життя. Тому розглянемо, як бути, коли в наявності лише маленька кухня - 6 кв. м. в хрущовці. Незважаючи на всі забобони, можна зробити її акуратною, ергономічними, стильною і сучасної.

Дизайн кухні 6 кв. м

Базові правила щодо оформлення невеликих кухонь


Перш ніж обговорювати стилі, потрібно визначитися з тим, що в малогабаритній кухні взагалі допустимо, а чого робити, категорично не варто. До дизайнерським правилами з оформлення невеликих приміщень можна віднести:

  1. Використання світлих тонів. Пастельні кольори візуально здатні збільшувати приміщення. Яскраві відтінки, темні і насичені - звузять і так не надто велику кухню. Краще зупиниться на таких варіантах, як кремовий, бежевий, молочний. Вони не тільки розширять кухню, але і подарують максимальний комфорт, легкість, позитив.
  2. Вибір відповідних шпалер. Якщо планується все-таки клеїти шпалери, тоді краще вибирати розмитий великий малюнок. Він не повинен перевантажувати обстановку. Легкий, повітряний декор зможе вирішити проблему з нестачею квадратних метрів.
  3. Зонування приміщення за допомогою кольору. Використовуючи кілька видів шпалер одночасно потрібно уникати яскравих, контрастних переходів. Краще застосовувати зональний поділ за допомогою кольору. Наприклад, за допомогою такої техніки, можна розділити маленьке приміщення візуально на обідню зону і кухонну. Робити це можна за допомогою різних шпалер або інших матеріалів, бездоганно гармоніюють між собою. Переходи повинні бути акуратними, навіть непомітними.
  4. Застосування дзеркальних поверхонь і великої кількості освітлювальних приладів. У кухні невеликий кубатури бажано використовувати, як можна більше дзеркальних і відображають елементів. Таким чином, буде створений якийсь обман зору. Гарне освітлення також зробить простір більш об'ємним.

Якщо на кухні є велике вікно, навіть не буде потрібно витрачати кошти на освітлювальні прилади. Потрібно подбати тільки про те, як захистити себе від сторонніх поглядів з вулиці, якщо ви живете на першому поверсі і про те, як при необхідності «сховатися» від яскравих променів сонця. У цьому можуть допомогти - жалюзі. На сучасному ринку представлений неймовірно широкий асортимент продукції, завдяки чому навіть власники малогабаритних приміщень зможуть підібрати для себе оптимальний варіант.

Які жалюзі підібрати для кухні?


Світлозахисні вироби можуть бути горизонтальними, або вертикальними. Яку б модель ви не вибрали, вона не буде займати в приміщенні багато місця, а навіть навпаки. Крім того, можна виділити і інші моделі пристроїв:

  • тканинні ролети, багато людей їх називають просто рулонними шторами. Основна їхня відмінність полягає в тому, що тканина просто накручується на вал. Вироби можуть бути не тільки тканинними, але ще і джутові, бамбуковими. У будь-якому випадку вони ергономічні, функціональні і стильні;
  • римські штори - це більш класичний варіант, який може бути створений з різних видів тканин: льон, ситець, шовк, сатин і т.д .;
  • захисні моделі, найчастіше ці вироби встановлюють із зовнішнього боку вікна і, можливо, для маленької кухні це відмінний варіант, ролети виготовляються з алюмінієвого, або сталевого профілю.

В цілому, будь-які жалюзі - це грамотне рішення для невеликих кухонь. У компанії «Nikoss» можна замовити якісні моделі за вигідною ціновою політикою. Для того щоб оформити покупку, досить лише залишити заявку на сайті, або зв'язатися з менеджером по телефону.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 503 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору