Дизайн кухні 5.5 кв.м

Створення функціонального і привабливого дизайну кухні в хрущовці 5,5 кв.м. - це не найпростіше завдання для власників нерухомості. Маленька кубатура, низькі стелі - поширена картина для приміщень, побудованих за радянських часів. Такі умови серйозно ускладнюють робочий процес дизайнерам. Але при наявності досить бурхливої ​​фантазії, створення такого інтер'єру цілком можливо. Потрібно лише озброїтися декількома корисними порадами та деякими дизайнерськими прийомами, які дозволять використовувати функціонально кожен квадратний сантиметр на кухні.

Дизайн кухні 5.5 кв.м

Оптимізація простору


Не завжди потрібно робити відразу ж капітальний ремонт. Заздалегідь придивіться до власної кухні, можливо, навіть незначні зміни в інтер'єрі зможуть поліпшити і оптимізувати простір. Для того щоб кардинально змінити приміщення, можна використовувати меблеві конструкції.

На кухні не повинні бути присутніми поверхні, які не можна використовувати в процесі приготування їжі. Кожна стільниця повинна застосовуватися максимально ефективно. При цьому задіяти при бажанні можна навіть підвіконня.

Замініть обідній стіл - відкидною стільницею, яку можна прикріпити до стіни, або заховати в гарнітурі, щоб використовувати тільки в моменти вживання їжі. Крім того, компактний стіл можна поставити у вітальні, або навіть на балконі. Це дуже зручно, особливо в тих випадках, коли балкон об'єднаний з кухнею. Звичайно ж, приміщення, площею всього в 5,5 кв. метрів не передбачає обідню зону, тому краще використовувати для цього інше приміщення, а кухню застосовувати безпосередньо для приготування їжі. Якщо ніяк не виходить перемістити стіл з кухні, тоді слід встановити барну стійку невеликих розмірів.

Обов'язково придивіться до сучасних варіантів меблів. У більшості випадків вони здатні змінювати свою форму за бажанням власників. Наприклад, меблі-трансформер, може перетворитися в будь-який момент з письмового столу в обідній, а шафа можна використовувати не тільки за прямим призначенням, але і для зберігання складних стільців і навіть невеликого м'якого куточка.

На маленькій кухні складні меблі повинна бути всюди. Стільці, стіл, шафа, полиця, все це повинно трансформуватися і складатися до мінімальних параметрів. Можливо, варіант зберігання складних меблів для кухні на балконі, не дуже привабливий варіант, зате місця на кухні буде набагато більше, ніж раніше.

Особливості висвітлення маленького приміщення


Зараз досить часто зустрічаються варіанти кухонь без вікон. В такому випадку, для того щоб додати максимально світла і розширити простір, рекомендується позбутися двері в приміщення. Тим більше, що зазвичай рідко хто з людей користується їй, а вона «краде» дорогоцінні сантиметри на кухні. Якщо все-таки хочеться захистити всю квартиру від запахів з кухні і шуму, тоді можна замінити орні модель на складну.

Про висвітлення забувати не варто, так як це запорука затишку і нікого тепла. На маленькій кухні обов'язково повинно бути багато світла. Для того щоб проникненню денного світла нічого не заважало, рекомендується використовувати замість щільних штор - акуратні, лаконічні жалюзі. Замовити їх можна в перевіреному магазині - «Nikoss». Тут пропонується настільки широкий вибір виробів, що навіть найвибагливіший покупець зможе підібрати для себе цікаву модель. Можна підібрати такі варіанти як:

  • римські штори;
  • вертикальні і горизонтальні жалюзі;
  • тканинні ролети і багато іншого.


Штучне світло також дуже важливий, так як через вікно сонячні промені проникають лише вдень. В якості освітлювальних приладів рекомендується використовувати: точкові моделі, додаткове підсвічування на робочій зоні, бра, мініатюрні люстри і т.д.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 310 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору