Дизайн кухні 5 кв.м

Володарі хрущовки, можуть задуматися про зміну інтер'єру в кухні. Але зазвичай, у таких квартирах для цього дуже мало метрів. Володіючи кухнею з кубатурою - 5 кв. метрів, дуже важливо хоча б розмістити всі необхідні предмети. Тому розглянемо максимально детально, які способи і «секрети» можна використовувати для організації світлого, сучасного і об'ємного простору.

Дизайн кухні 5 кв.м

Базові правила


Для тих, хто проживає в маленьких квартирах, організація правильного і комфортного робочої зони завжди є серйозною проблемою. Особливо це стосується місця, де не тільки готуватися їжа, а й збирається вся родина, так як планувальники саме цю зону завжди роблять максимально маленькою. Помістити все необхідне на 5 кв. метрах - дуже не просто, але все-таки це цілком реально зробити. Перш ніж, вибрати конкретний дизайн, потрібно вивчити основні правила по створенню функціональної кухонної зони:

  1. Меблі в кімнаті повинна розташовуватися комфортно, так щоб було зручно і швидко дістатися до їжі, плити і скоротити відстань між такими елементами, як: холодильник, мийка, плита, щоб мінімізувати втому і скоротити зайві ходіння.
  2. Місце для приготування їжі, її нарізки, повинна знаходитися безпосередньо між плитою і мийкою. Її ширина повинна бути не менше 80 см.
  3. Біля плити краще розташувати окреме місце для зберігання рушників, або розмістіть полки для зберігання необхідних предметів.
  4. В цілому, плиту краще розміщувати поруч з робочою зоною, не більше ніж в 20-30 см.
  5. Якщо в сім'ї проживають маленькі діти, то на плиту потрібно встановлювати захисний бар'єр. Таке нововведення дозволить убезпечити дітей від вогню і опіків. Плиту також не рекомендується встановлюватися поруч з вікном, так як буде в приміщенні постійно присутні протяг, який буде регулярно задувати вогонь, особливо в літню пору року.


Комфорт і затишок в кімнаті


Для того щоб користувачі кухні могли відчувати себе комфортно на кухні, краще розташувати всю побутову техніку поруч. Крім того, поруч можна розмістити мультиварку, блендер і невеликі елементи побутової техніки. Хочете підібрати ще й меблі? В такому випадку краще купувати невеликий гарнітур для кухні.

Робоча поверхня повинна розташовуватися на такій висоті, яка комфорту господині. Якщо поверхня буде розташована занадто високого, або низько, у жінки постійно буде боліти спина.

Правила залишаються правилами, але для того щоб кухня була зручною у використанні, потрібно враховувати власні потреби і бажання. Наприклад, господині вважають за краще готувати, паралельно дивлячись телевізор. У такому випадку, можливо, замість додаткової полки краще поставити телевізор, або придбати маленький планшет. Кому-то, здасться кращою ідей замість додаткового шафи, встановити мультиварку, для того щоб спростити процес готування.

Для того щоб кухня була світла і візуально широка, рекомендується відповідально підійти до питання освітлення приміщення. Для вікна ні в якому разі не використовуйте щільні штори, краще замовити в інтернет-магазині «Nikoss» привабливі жалюзі. Доповнити інтер'єр рекомендується невеликими, лаконічними освітлювальними приладами.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 269 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору