Дизайн кухні 5 кв.м

Зміст
Базові правила
Комфорт і затишок в кімнаті

Володарі хрущовки, можуть задуматися про зміну інтер'єру в кухні. Але зазвичай, у таких квартирах для цього дуже мало метрів. Володіючи кухнею з кубатурою - 5 кв. метрів, дуже важливо хоча б розмістити всі необхідні предмети. Тому розглянемо максимально детально, які способи і «секрети» можна використовувати для організації світлого, сучасного і об'ємного простору.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Базові правила


Для тих, хто проживає в маленьких квартирах, організація правильного і комфортного робочої зони завжди є серйозною проблемою. Особливо це стосується місця, де не тільки готуватися їжа, а й збирається вся родина, так як планувальники саме цю зону завжди роблять максимально маленькою. Помістити все необхідне на 5 кв. метрах - дуже не просто, але все-таки це цілком реально зробити. Перш ніж, вибрати конкретний дизайн, потрібно вивчити основні правила по створенню функціональної кухонної зони:

  1. Меблі в кімнаті повинна розташовуватися комфортно, так щоб було зручно і швидко дістатися до їжі, плити і скоротити відстань між такими елементами, як: холодильник, мийка, плита, щоб мінімізувати втому і скоротити зайві ходіння.
  2. Місце для приготування їжі, її нарізки, повинна знаходитися безпосередньо між плитою і мийкою. Її ширина повинна бути не менше 80 см.
  3. Біля плити краще розташувати окреме місце для зберігання рушників, або розмістіть полки для зберігання необхідних предметів.
  4. В цілому, плиту краще розміщувати поруч з робочою зоною, не більше ніж в 20-30 см.
  5. Якщо в сім'ї проживають маленькі діти, то на плиту потрібно встановлювати захисний бар'єр. Таке нововведення дозволить убезпечити дітей від вогню і опіків. Плиту також не рекомендується встановлюватися поруч з вікном, так як буде в приміщенні постійно присутні протяг, який буде регулярно задувати вогонь, особливо в літню пору року.


Комфорт і затишок в кімнаті


Для того щоб користувачі кухні могли відчувати себе комфортно на кухні, краще розташувати всю побутову техніку поруч. Крім того, поруч можна розмістити мультиварку, блендер і невеликі елементи побутової техніки. Хочете підібрати ще й меблі? В такому випадку краще купувати невеликий гарнітур для кухні.

Робоча поверхня повинна розташовуватися на такій висоті, яка комфорту господині. Якщо поверхня буде розташована занадто високого, або низько, у жінки постійно буде боліти спина.

Правила залишаються правилами, але для того щоб кухня була зручною у використанні, потрібно враховувати власні потреби і бажання. Наприклад, господині вважають за краще готувати, паралельно дивлячись телевізор. У такому випадку, можливо, замість додаткової полки краще поставити телевізор, або придбати маленький планшет. Кому-то, здасться кращою ідей замість додаткового шафи, встановити мультиварку, для того щоб спростити процес готування.

Для того щоб кухня була світла і візуально широка, рекомендується відповідально підійти до питання освітлення приміщення. Для вікна ні в якому разі не використовуйте щільні штори, краще замовити в інтернет-магазині «Nikoss» привабливі жалюзі. Доповнити інтер'єр рекомендується невеликими, лаконічними освітлювальними приладами.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Оля 23.10.2020 в 19:23
new comment
В пятиметровой кухне точно не будет ничего лишнего, так как даже нужное туда уже не влезет.
Лиля 23.10.2020 в 19:22
new comment
Кухня настолько маленькая, что ее даже фотографировать можно только сверху. А в ней еще и готовить как-то надо.
Отменить
Додати коментар
Австрійські штори в інтер'єрі
Що таке австрійські штори? Австрійські штори - це ідеальне рішення для прикраси вікон самих різних кімнат. Як правильно розмістити дані моделі штор в інтер'єрі
Детальніше
Як вибрати тканинні ролети
Як вибрати тканинні ролети
Сучасний світ жалюзі вже неможливо уявити без тканинних ролет. Акуратні рами металопластикових та дерев'яних вікон прикрашають тканинні ролети різних кольорів. Іноді вони прикріплені над віконним
Що таке фотожалюзі
Що таке фотожалюзі
Любителям незвичайного дизайну сподобаються жалюзі з фотодруком. Це - завіси, на поверхню ламелей яких наноситься малюнок. Вибір зображень необмежений
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00