Дизайн кухні 12 кв.м

Зміст
Планування кухні і її особливості
Конфігурація кухонного гарнітура
Які кольори варто використовувати в кухні 12 кв. м?

Приміщення в 12 кв. м - це відмінний варіант для кухні, так як в ній можна розташувати велику робочу зону, а також комфортну обідню зону, при бажанні стільці можна замінити на маленький затишний диванчик, на якому зможе відпочивати вся сім'я.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Планування кухні і її особливості


Кімнати бувають квадратними, прямокутними, витягнуті і з виступами, але незалежно від того якою вона форми в ній можна розташувати всі необхідні речі в побуті.

В робочу зону необхідно віднести:

 • меблі;
 • техніку;
 • функціональні предмети для готування;
 • полки для пляшечок і баночок;
 • шафи для зберігання.


В обідній зоні можна розташувати барну стійку зі стільцями або великий обідній стіл і диван. Барна стійка також може виступати елементом зонування приміщення на дві частини.

 

Конфігурація кухонного гарнітура


Залежно від форми кімнати можна підібрати різну конфігурацію меблів, вона може бути п-образної, г-образної і прямолінійною.

Лінійне розташування меблів має на увазі, що гарнітур буде розташований на одній стороні кухні в ньому слід помістити раковину, меблі і всі необхідні аксесуари для приготування їжі.

Для того, щоб відокремити дві зони необхідно використовувати меблі різної фактури, а також колірної гами, тоді буде присутній відчуття поділу кімнати.

 

Г-подібна конфігурація або кутова кухня, стане відмінним варіантом для господинь, яким необхідно помістити в кухні безліч речей, завдяки тому, що кухня розташовується на двох стінках з'являється безліч додаткових ящиків і шафок. Обідню зону необхідно розташувати навпроти кута кухні. При бажанні приміщення можна розділити за допомогою гри кольорів на зони, а можна залишити єдину кімнату виконану в світлих тонах.

 

П-подібна конфігурація, передбачає не тільки розташування меблів уздовж трьох стін, також за допомогою даної форми можна відмінно заощадити місце на кухні і розділити її на зони. Для того, щоб виконати цей варіант, меблі повинна розташовується по одній стіні, а потім з одного боку вона повинна йти до середини кімнати, а з іншого, а повинна також дійти до середини стіни, а після з неї має зрости барна стійка- розділяє кімнату на робочу зону і обідню.

Які кольори варто використовувати в кухні 12 кв. м?


Для кухні розміром 12 кв. м. можна використовувати не тільки світлу палітру, а й яскраву. Для того, щоб в ній було комфортно слід використовувати білий колір, як основний, а другий колір як додатковий. Так, наприклад, можна зробити білу кухню і коричневу робочу зону або яскраво малинову, в залежності від уподобань господарів.

Для того, щоб створити затишну атмосферу варто віддати перевагу світлим кольорам:

 • зеленому;
 • сірому;
 • бежевому;
 • бірюза;
 • рожевому;
 • коричневому.


Для декорування приміщення відмінно підійдуть роботи виконані власними руками.

 

Для того, щоб закінчити дизайн важливо підібрати правильно текстиль, для одних стилів підійдуть легкі тюлі, а для інших краще використовувати римські штори, жалюзі або ролети. Великий вибір жалюзі, ролетів і римських штор можна знайти на сайті компанії «Nikoss».

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Зоя 02.12.2020 в 23:26
new comment
Свою кухню оформила в красно-оранжевых цветах. Это очень красиво и поднимает настроение.
Зоя 02.12.2020 в 18:07
new comment
Если кухня квадратная, то 12 м вполне нормальное пространство для вдохновения. А что делать с узкими кухнями?
Оля 21.10.2020 в 21:46
new comment
12 м - не самая большая кухня, но просторная, здесь можно развернуться, выбрать нормальный дизайн и цвет
Отменить
Додати коментар
Шикарні комбіновані вертикальні жалюзі
Раді вам представити варіанти комбінування кольорів горизонтальних жалюзі на пластикові вікна, поєднання кольорів і відтінків, різноманітності форм і видів. Можливо саме тут ви знайдете натхнення на створення в своєму будинку ексклюзивного дизайну!
Детальніше
Жалюзі і ролети в Хмельницькому
Жалюзі і ролети в Хмельницькому
Оформлення вікон є важливою частиною загального дизайну окремої кімнати і квартири в цілому. Останнім часом на зміну важким портьєрам прийшли легкі жалюзі. Насправді, жалюзі або ролети - це справжній маст-хев в сучасному будинку і переваг у них дуже багато.
Чи бувають броньовані ролети?
Чи бувають броньовані ролети?
Одне з найбільш надійних рішень, які існують на даний момент - це броньовані ролети. Захисні ролети цілком можна назвати певним компромісом між декількома, досить таки суперечливими вимогами до технічних захисних пристроїв.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00