Дизайн кухні 12 кв.м

Приміщення в 12 кв. м - це відмінний варіант для кухні, так як в ній можна розташувати велику робочу зону, а також комфортну обідню зону, при бажанні стільці можна замінити на маленький затишний диванчик, на якому зможе відпочивати вся сім'я.

Дизайн кухні 12 кв.м

Планування кухні і її особливості


Кімнати бувають квадратними, прямокутними, витягнуті і з виступами, але незалежно від того якою вона форми в ній можна розташувати всі необхідні речі в побуті.

В робочу зону необхідно віднести:

 • меблі;
 • техніку;
 • функціональні предмети для готування;
 • полки для пляшечок і баночок;
 • шафи для зберігання.


В обідній зоні можна розташувати барну стійку зі стільцями або великий обідній стіл і диван. Барна стійка також може виступати елементом зонування приміщення на дві частини.

 

Конфігурація кухонного гарнітура


Залежно від форми кімнати можна підібрати різну конфігурацію меблів, вона може бути п-образної, г-образної і прямолінійною.

Лінійне розташування меблів має на увазі, що гарнітур буде розташований на одній стороні кухні в ньому слід помістити раковину, меблі і всі необхідні аксесуари для приготування їжі.

Для того, щоб відокремити дві зони необхідно використовувати меблі різної фактури, а також колірної гами, тоді буде присутній відчуття поділу кімнати.

 

Г-подібна конфігурація або кутова кухня, стане відмінним варіантом для господинь, яким необхідно помістити в кухні безліч речей, завдяки тому, що кухня розташовується на двох стінках з'являється безліч додаткових ящиків і шафок. Обідню зону необхідно розташувати навпроти кута кухні. При бажанні приміщення можна розділити за допомогою гри кольорів на зони, а можна залишити єдину кімнату виконану в світлих тонах.

 

П-подібна конфігурація, передбачає не тільки розташування меблів уздовж трьох стін, також за допомогою даної форми можна відмінно заощадити місце на кухні і розділити її на зони. Для того, щоб виконати цей варіант, меблі повинна розташовується по одній стіні, а потім з одного боку вона повинна йти до середини кімнати, а з іншого, а повинна також дійти до середини стіни, а після з неї має зрости барна стійка- розділяє кімнату на робочу зону і обідню.

Які кольори варто використовувати в кухні 12 кв. м?


Для кухні розміром 12 кв. м. можна використовувати не тільки світлу палітру, а й яскраву. Для того, щоб в ній було комфортно слід використовувати білий колір, як основний, а другий колір як додатковий. Так, наприклад, можна зробити білу кухню і коричневу робочу зону або яскраво малинову, в залежності від уподобань господарів.

Для того, щоб створити затишну атмосферу варто віддати перевагу світлим кольорам:

 • зеленому;
 • сірому;
 • бежевому;
 • бірюза;
 • рожевому;
 • коричневому.


Для декорування приміщення відмінно підійдуть роботи виконані власними руками.

 

Для того, щоб закінчити дизайн важливо підібрати правильно текстиль, для одних стилів підійдуть легкі тюлі, а для інших краще використовувати римські штори, жалюзі або ролети. Великий вибір жалюзі, ролетів і римських штор можна знайти на сайті компанії «Nikoss».

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 524 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору