Дизайн кухні 11 кв.м

Кухня - вважається головною кімнатою в будинку, так як в ній збирається вся родина не тільки для прийому їжі, але і для душевних розмов, а також проведення важливих заходів. Також дану кімнату деякі називають душею будинку, що і виражає важливість і необхідність зробити кухню не тільки красивою, але і затишною. У 11 кв.м можна не тільки вмістити необхідні меблі, а й поставити гарний обідній стіл і прикрасити її сучасними елементами декору.

Дизайн кухні 11 кв.м

Правила вибору стильного декору для приміщення


Кімната, в якій буде збиратися вся родина повинна бути не тільки привабливою, але і багатофункціональною, в ній повинно бути створено все для домочадців. Хоч 11 кв. м і не маленька площа, але краще віддати перевагу лаконічним дизайном, завдяки яким можна прикрасити приміщення і створити в ньому затишок, а також розмістити всю необхідну техніку.

Сучасний дизайн


В даному варіанті кухня буде виглядати минималистично, для того щоб створити сучасний стиль слід використовувати:

 • меблі і текстиль з натуральних матеріалів;
 • контраст світлих і темних тонів;
 • гарнітур краще вибирати світлого матового кольору;
 • по можливості слід приховати техніку в шафах.


Для підкреслення мінімалізму варто відмовитися від штор, в сторону жалюзі і ролетів, які відмінно будуть затримувати світло і доповнювати інтер'єр. У компанії «Nikoss» можна придбати штори, жалюзі і ролети за найдоступнішими цінами, з доставкою по всій території України.

Класичний стиль


Класика не вихід з моди і заворожує свій красою і величністю, для того щоб кімната відповідала всім вимогам необхідно:

 • використовувати пастельні тони;
 • в дизайні повинні переважати рівні лінії і правильні геометричні фігури;
 • меблі повинна бути виконана з екологічно безпечного матеріалу;
 • на стелі можна встановити великі масивні балки.
 • завершити і доповнити інтер'єр допоможуть дрібниці, такі як ковані статуетки, а також елементи декору, квіткові композиції та панно.


Кухня в ретро стилі


Можна поєднувати відразу кілька стилів або один, в даному випадку кімнату повинні прикрашати старовинні тумби, комоди, серванти і холодильники. Колірна гамма повинна бути контрастною, слід використовувати для стін м'які тони, а на меблях можна зробити яскравий акцент - вона може бути: червоною, жовтою, зеленою. Також для завершення дизайну необхідно повісити старовинні фотографії в дерев'яних рамках, по можливості можна нанести зображення на стіну.

Еко-стиль


Для того, щоб створити приміщення в 11 кв. м в еко стилі знадобитися створити в ньому не тільки затишок, але і певну атмосферу для, цього потрібно:

 • щоб освітленість кімнати була 80%, тому слід використовувати світлі тони фарб;
 • меблі повинна бути з натурального дерева;
 • пол виконується з плитки або дерева;
 • для декорування приміщення можна застосовувати глиняні горщики, скляні статуетки, дерев'яні конструкції.


Вибираючи форму гарнітура, а також колірну гамму необхідно орієнтуватися на параметри кімнати, її освітленість, а також смакові переваги домочадців.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 521 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору