Дизайн красивих кухонь

Зміст
Кухня-вітальня з дерев'яною фактурою
Кухня, вбирає сучасне мистецтво
Нова кухня із старовинними деталями

Кухня - місце, де збираються домочадці і гості, тому вона повинна бути красивою і затишною. Господиня повинна самостійно вибрати колір кухні, а також дизайн, адже у кожної людини свої вимоги до багатофункціональності приміщення, а також його красі. Для одних важливо гарне освітлення, для інших масивні меблі. Але щоб поєднувати комфорт і презентабельність інтер'єру потрібно використовувати готові дизайни, в яких все продумано до дрібниць.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Кухня-вітальня з дерев'яною фактурою


Щоб в кухні-студії створити відчуття масивності і багатства слід використовувати:

  • меблі з натуральних порід дерева;
  • фартух варто зробити з каменю, а підлога з керамограніта;
  • якщо стиль буде лаконічним, то варто відмовитися від ручок на фасадах, і передбачити відкривання дверей за допомогою магнітів;
  • для того, щоб зонувати приміщення на дві частини можна використовувати великий обідній стіл, якщо дозволяє приміщення або барну стійку.

Також важливо продумати висвітлення, можна повісити об'ємні лампи над столом і розмістити невеликі світильники в стелю для освітлення всієї кімнати.

Кухня, вбирає сучасне мистецтво


Якщо господарі приміщення захоплюються сучасним мистецтвом, тоді його можна перенести і в приміщення. Можна перенести на фасади тумб абстракції, які прикрасять приміщення і внесуть нотки стилю і комфорту. Для того, щоб підтримати стиль слід використовувати меблі з простими лініями, без зайвих вензелів.

Варто зробити високий світла стеля, який прикрасять масивні балки. Також для того, щоб в кімнаті було світло, варто поставити велике панорамне вікно, уздовж якого може розташовуватися робоча зона з раковиною.

Щоб самостійно регулювати потік потрапляє світла, можна повісити римські штори або жалюзі день-ніч, великий вибір жалюзі і ролетів можна знайти на сайті «Nikoss», з доставкою товарів по всій території України.

Техніку варто придбати вбудовану і заховати її за шафами, щоб вона не порушувала гру абстракції на фасадах шаф. Лампи варто вибирати округлих форм, щоб внести нотки затишку в приміщення.

У центрі кімнати можна поставити великий лаковий стіл або блок, в якому будуть заховані ящики і шафи, а також стільці.

Нова кухня із старовинними деталями


Якщо хочеться в сучасному світі повернутися в минуле століття, то це не проблема можна створити красиву кухню зі старовинними елементами декору.

Для того, що створити старовинну кухню слід:

  • використовувати ліпнину на стелях і стінах;
  • викласти плиткою в ретро стилі підлогу біля робочої зони, а також фартух;
  • стіни повинні бути пофарбовані в м'які тони: блакитний, рожевий, бежевий;
  • меблі бажано вибирати в сірих тонах або світло-коричневих.


За допомогою люстр можна підкреслити старовинний стиль, тому варто вибирати вантажні люстри з простими формами, які лаконічно впишуться в дизайн кімнати.

Красива кухня може бути виконана, як в сучасному стилі, так і в старовинному, головне, щоб вона була багатофункціональною і затишній для своїх господарів. Для щоб, вони могли проводити в ній, як можна більше часу за їжею і спілкуванням.

Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Сучасні тенденції в дизайні інтер'єру
Розробка стилю інтер'єру - це важливий і досить складний процес. Якісно підібраний, грамотно вивірений інтер'єр буде радувати вас довгі роки, тому, поставитися до процесу варто з максимальною відповідальністю.
Детальніше
Жалюзі, тканинні ролети в Києві
Жалюзі, тканинні ролети в Києві
Тканинні ролети давно вже не вимагають рекламування. Численні переваги тканинних ролет висунули їх на перші позиції серед різних видів жалюзі.
Москітні сітки
Москітні сітки
З настанням теплої пори року проблема комах стає все більш і більш актуальною. Літо, сонце, спека - хочеться відкрити вікно навстіж і насолоджуватися свіжим повітрям. Але при цьому є ризик того, що приміщення наповниться комарами, мухами, осами.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень